Кипърска славна дружина (16)

  • 26 373
  • 284
# 105
Извинявай, ама тази дълга руса косица ме подлъга. Коригирам се веднага, прекрасен син!
Виж целия пост
# 106
благодаря. така или иначе тук всички го мислят за момиче, та съм свикнал
Виж целия пост
# 107
Ама че сте лоши... Пратете тези линкове най- накрая...
 newsm53
Виж целия пост
# 108
bdbaloniчестит рожден ден Алекс   bdbaloniМуци, да ти е жива и здрава принцесата.Да те радва много и да расте все такава неустоима чаровница!Весело изкарване на празника,много усмивки и изненади да има за малката Алекс!

Кате, много съжалявам ........... Tired стискам палци бързо да се възтановиш  Hug
Дани, има и такива моменти..........ще мине,стискай малко зъби  Heart Eyes
Виж целия пост
# 109
celestin,къде намери инфото за ПДД,че и снимки видя  ooooh! Пфууууууу да му се невиди всичко изчетох за eures..........но на нашето момче не попадам............. Tired  Rolling Eyes Явно грешката е в моя телевизор  Cry
Виж целия пост
# 110
Ох, ама и аз съм една...  smile3538

Муци, да ти е жива, здрава, много щастлива и усмихната малката Алекс!



Аз също ви пожелавам весел празник и много хубави подаръци не само за малкото, но и за порасналото момиче...


... това е за теб...  Hug
Виж целия пост
# 111
Жужи, Павлинка, ПДД благодаря ви за милите пожелания!

Жужи, вярвам ПДД няма да има против, че пускам директния линк
към неговата особа. Нали ПДД?
И без това страницата се зарежда толкова бавно...поне при мен, де... Crazy
Ето
europa.eu  и pdd
Виж целия пост
# 112
Жужке, Павлинке, http://europa.eu.int/eures/main.jsp?acro=job&lang=bg&catId=9493
Целувки
Виж целия пост
# 113
на 3 октомври имаше събитие по повод въпросната програма. от фирмата, където работя, пуснаха прес рилийз, който излезе и продължава да излиза в почти всички вестници и списания. затова писах, че съм донякъде публична личност Simple Smile

отделно имаше материал в един вестник.

ето линкове. тези от вестниците искат регистрация:

http://pdf.phileleftheros.com/PdfEdition/Pdf.axd?i=17603&p=68
http://pdf.politis-news.com/pdf/pdf?-A=124024,pdfview.html&-V=pdfarchive
http://pdf.politis-news.com/pdf/pdf?-A=124025&-V=pdfarchive
http://ec.europa.eu/eures/main.jsp?acro=job&lang=bg&catI … 8&expand=9446
http://europa.eu.int/eures/main.jsp?acro=job&lang=bg&catId=9493

надявам се тази информация ще ми спести обясненията. Simple Smile

това все едно не сте го видяли. оставам си пдд за форума

Виж целия пост
# 114
Около главоблъсканицата на ПДД щях да забравя най-важното: Муци, честита ти радост! Да ти е жива, здрава, весела и щастлива дъщеричката! И много, много да те радва!
Виж целия пост
# 115
Муцка,Селестин -благодаря  Hug

Голямо съм диване-------чак сълзи от радост ми дойдоха. ПДД,имаш прекрасна съпруга и детенце.Изключително се радвам за вас.Все-така!Радвам се за успеха ти.
Виж целия пост
# 116
ПДДsmile3501

Млад българин, знаещ какво иска, притежаващ ресурса да го постигне, не спиращ да търси и да учи...
Това са моите впечатления... Наистина заслужаваш аплодисменти.
Чудесно е, че това е твоят старт... Чудесно е, че си заедно със семейството си... Сигурна съм, че те те подкрепят и обичат и това ще ти даде още по- голям тласък да вървиш напред и нагоре.
Пожелавам ти успех!  newsm10
Трябва да знаеш, че ни караш да се чувстваме горди, че сме българи.
...Сигурна съм, че мога да го кажа от името на всички, тук в нашата малка общност за приятелство и взаимопомощ, на хората свързани с Кипър по един или друг начин...
Още веднъж,  smile3501
Виж целия пост
# 117
   Браво, браво, ПДД! smile3501 smile3501 smile3501
  Муци, да ти е живо и здраво Скорпиончето! А ти да си много силна, за да се бориш с характера и! Весел празник!
Виж целия пост
# 118
Седя си аз гледам си ТВ обаче очото ми в компа оф да му се невиди нещо трябваше да казвам на някойййййййй и цял ден си блъскам главата и после изведнъж хооооооп сетих се
и ето ме тук специално за Муци и за сладката ненагледно красива винаги усмихната и най - обична за мен Алекс.... newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51
систър да ни е жива и здрава и винаги щастлива около нас нека да се сбъднат всичките й мечти....а покрай нейните и твоите smile3503 smile3503
дай й мноооого мноооого целувки от леля после ще ви звънна да я чуя.... Peace
пдд много ми хареса начина ти да си намериш работа макар и бавно но славно но с гордост и сигурност в това което предлагаш и това което търсиш ....мога само да се съглася със всички до тук и да ти кажа браво ......моля предай на г-жа ПДД че сме много щастливи че те имаме до нас за каквото и да ни потрябваш за нас е удоволствие че си тук  bouquet  bouquet
люсинечееее де си бе душа да не си се тръшнала на легло и ти само че от синини.... Joy Joy
блонди ти да не вземеш от кипър да се включиш .... newsm78взех вече да се съмнявам съмнително newsm78
Виж целия пост
# 119
Кате,  Shocked тук си права за Блонди............Мнооооооооогоооо НЕобичайно за нея,да не се вестне никаква.Нито за кафенце,нито за вечерна раздумка........ ooooh! Има нещо тука   Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия