Декупаж - 23

  • 39 457
  • 220
# 195
резултати от нашите първи опити
честно бях малко разочарована, поне на картичките защото много потъмняха и загубиха красотата си
след това на кутията която е светла нещата се подобриха, но пак не съм особено горда, малко има разлики във фона което отдавам на неравномерно нанесен долен слой декупажно лепило  Rolling Eyes
успях да се запаля и честно с детенце се забавлявахме чудесно
http://picasaweb.google.bg/smileva/LlVJVD#
Виж целия пост
# 196
Xai, добре дошла сред нас!   bouquet  Добри първи опити, браво! Всеки следващ ще е по-добър, така че не се отчайвайте! Важното е, че сте се забавлявали!  Peace Laughing
Спинки, аз не успях да намеря в Добрич такива поставки. Има ги в левчетата, но не се продават.  Whistling  Този медиум го продават и в Слънчоглед и там също ме уверяваха, че ставал за покривен лак, но не съм пробвала.  Simple Smile Аз си купувам, т.е. купувах  Laughing от Миражчето.   Hug
Раковинче, хубава бутилка!  Hug
Белладонче, бутилки има още, но ще питам майка ми дали ще има време да се занимава с тия работи.  Peace Hug
Миражче, не ща да гледам какво си заредила тоя път, щото ако си харесам нещо... Mr. Green Joy Да знаеш, че май ще те дърпам за салфетки да ми пращаш, щото тук не познават салфетките.  Joy Работят както разбирам с тишу хартия, на която принтят избрания мотив.  Simple Smile
Латея, и на теб, добре дошла!   bouquet  Най-лесно се работи на дърво. Ако повърхността не е светла, се прави фон с акрилна боя като цвета се съобразява с най-светлия на мотива, който ще лепиш или направо бял. Като за начало ти трябват акрилни бои, акрилен лак, декупажно лепило и салфетки или декупажна хартия. Декупажното лепило може да заместиш с Ц-200, акрилните бои с оцветители за латекс, но аз предпочитам оригиналните акрилни.  Wink Успех и да покажеш после!   bouquet
Джули, много съжалявам да чуя това, но не мога да помогна със съвет, само стискам палци да успееш да се справиш!  Hug

Поздрави на всички!  Hug
Виж целия пост
# 197
Еййй, момичета, десетина дни нямах компЮтър, и едва смогвам да изчета и разгледам прекрасните ви творения. Shocked Hug Hug Hug
Къдричката ми, радвам се за успешното пътуване и ви пожелавам успех, късмет, и здрави нерви, поне в началото.. Crazy Mr. Green
На всички творящи моите ръкопляскания.  bouquet  bouquet smile3501, невъзможно ми е в момента да изброя поименно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 198
Еййй, Гайче, тъкмо се чудих къде се покри и ти се появи!  Hug Heart Eyes Дай да си изплакнем очите с някое твое творение, моля!  Grinning Отдавна нищо не си ни пускала!  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 199
Хее, хее, Къдричка, ми няма и да пусна скоро, оня ден откраднали фотоапарата от колата на мъжа.  Close Понаправила съм разни неща за базара, ама нейсе...  Confused Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 200
Еее, стига, бе...кофти работа!  Tired Всяко зло за добро - ще си купите ново фото.  Laughing Сега поне наближават празници и ще има добри оферти! Пухх, съжалявам, че няма да мога да видя творенията ти.  Confused 
 Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 201
Здрасти банда Mr. GreenПак сте задобрели  bouquet
Влизам аз да видя какво сте сътворили и дали сте ми харесали новите неща и установих,че не съм ги пуснала ooooh!е съвсем изтрещях напоследък Sick
Та ето малко нови неща от мен
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=216487&pid=9060885  -от тук до края
Аз ли си въобразявам или са променили броя на постовете в една страница и всички теми са се увеличили бая като брой страници newsm78
Виж целия пост
# 202
Привет  Hug
Xai, едно голямо браво! Чудесно сте се справили с дъщеричката ти.
Гудзи, и на мен така ми се струва. Отново прекрасни неща са излезли изпод златните ти ръце
Ето нещо и от мен:,,,,,,
Виж целия пост
# 203
Rakovina, чинията с розата е божествена. Цялата ли е салфетка?

gudzy, часовниците са много свежи. И аз тъкмо си мослех, дали ми се привижда или нещо темите не са наред.
Виж целия пост
# 204
Браво, момичета, отново много красоти сте показали в темата! За всички ви:  bouquet
Къдри, как не познават салфетките, бре?  Wink От Party Stores в Канада съм си купувала божествени! Sunglasses В Dollar Stores също, както и в разните магазини за покривки, чинии, и не на последно място в хоби магазините.
Latea, добре дошла! Hug
Виж целия пост
# 205
Хайде и аз да се запиша с две нещица, съвсем скромни и полу-готови. Малко са лоши снимките, но снимах набързичко, надявам се да не се сърдите.
http://www.aleks1.snimka.bg/album.php?album_id=300896&pid=9077956
Виж целия пост
# 206
Леле какви красоти сте сътворили.   bouquet
И аз много искам да опитам, но съм съвсем начинаеща. Сега почвам да чета кое как се прави.  Thinking
Виж целия пост
# 207
Божествени неща сте сътворили,само седя ,цъкам с език и въздишам. Страхотно настроение придават.Някой ден  (като порастна ) и аз ще се пробвам.
ПОздравления от мен,удоволствие е да се разглеждат албумчетата ви   bouquet
Виж целия пост
# 208
хай банда!!! Hug
не мога да ви изброя - всички сте страОтни  Heart Eyes
Добре дошли на новото попълнение - давайте смело!
Искам да изкажа големите си благодарности към Дивианка,за това,че постна някои полезни съвети и обяснения от вас.Аз ще ви помоля,ако тази идея ви харесва,да пращате по едно лс,ако мернете нещо полезно за начинаещи и не толкова начинаещи  Praynig
Айде творете,творетееее  Hug
Виж целия пост
# 209
Ихаа, пак сте показали страхотни творения!  Peace
Раковинче, бравос! Много са ти хубави всички неща!  Hug
Гудзи, страшна си! Производителността ти е зашеметяваща!  Hug
Алекс, поздравления и за теб!   bouquet
Дивианче, не се изразих правилно, ще ме прощавате! Не, че няма салфетки, ама на бройка никъде не съм видяла до сега. Ако имаш инфо, давай го!  Wink Hug Heart Eyes И аз ти благодаря за положения труд, както и на Крис.  Hug Hug Ако имам време и аз ще събирам разни обяснения.  Grinning
Да, променили са броя на постовете на страница. Намалили са ги, та затова са се увеличили темите.  Wink Всъщност преди време май си бяха точно така както сега, после ги увеличиха, та сега пак в изходна позиция.  Simple Smile
Айде, ще бягам, че имаме разни задачки.

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия