Първи клас не е шега, няма време за игра!

  • 30 889
  • 294
# 225
Фантич кажи сега последно де ще  сме.ТА да знам какво правиме .Майките с децата ли ще гледат(щот моя може и сам )ама ако и вие влизате трябва да се замисля за 3 билета (и за малчото) newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 226
 Последно в "Театър 199". Днес имах много работа и не успях да отида за билети,но утре ще отида.Аз трябва да вляза,че каката е шемет и няма да опази малката.Но ти ако искаш пусни само младежа,ще бъда многодетна майка. Mr. Green Пък после ще се видим направо на пица. Hug
Виж целия пост
# 227
Последно в "Театър 199". Днес имах много работа и не успях да отида за билети,но утре ще отида.Аз трябва да вляза,че каката е шемет и няма да опази малката.Но ти ако искаш пусни само младежа,ще бъда многодетна майка. Mr. Green Пък после ще се видим направо на пица. Hug
Абе  ще зяпне и малчото на слончето и беше интересно та 3  билета  ще  ни  оправят Mr. Green Mr. Green А къде беше този театър newsm78 newsm78 че нещо не  се губи адреса на раковска ли е?
Виж целия пост
# 228
 Ъгъла на Раковска и Славянска.  Peace
Виж целия пост
# 229
Ъгъла на Раковска и Славянска.  Peace
ок там сме в 11 почва нали
Виж целия пост
# 230
 Утре като взема билетите ще кажа със сигурност в колко часа.
 
Виж целия пост
# 231
Maлката е супер щаслива от почивните дни,които за нея вече започнаха,обаче за разлика от нея баткото е супер разочарован че ще трябва да ходи на училище и се правят някакви фасони тука  ThinkingГоспожата не им е дала много домашно за да си починели,ами майчета приятни почивни дни и да няма болни за идващата нова седмица  Hug
Виж целия пост
# 232
при нас домашните не се различават от всекидневните, вече са написани на занималнята
Виж целия пост
# 233
Днес взех дрехите от помощите.Честно да си призная съм приятно изненадана(не,че няма какво още да се желае)всичко става за носене,дори и обувките му стават Mr. Green
 На нашите пък госпожата им е дала повечко домашни,за да не губят тренинг Laughing,поне има достатъчно време.
Вайда,моя младеж е мноого мързелив и както отбелязах,хич не е спортен тип,малко да срещне затруднение,в каквото и да е ,веднага се отказва ooooh!Предпочита да има повече време да бездейства,да седи на компа и да се търкаля по леглата и земята.
Виж целия пост
# 234
Гледам тук, че доста народ се е разкихал и разкашлял.
В къщи сме почитатели на меда и пчелните продукти. От две години даваме на малката пчелно млечице на серии през тези сезони и засега действа много добре - не се е разболявала миналата година, надявам се и сега да е така.

Ние, живот и здраве, може да се включим за театрото.
Пицата решихте ли къде или в движение?
Виж целия пост
# 235
Весела ваканция на всички първолаци Laughing
Нашата госпожа не е дала никакво домашно Grinning
Само да не се разболее през почивните дни Confused
Виж целия пост
# 236
http://bglog.net/nachobrazovanie

Случайно попаднах на това. Вярно, че е  за учители, но може и вие да намерите нещо интересно.
Виж целия пост
# 237
Знам си аз - никакви планове. Колегата на Джони излязъл в болнични и шефа му не го пуснал в отпуска. Та ще си седим в Сф.
Аз обаче се разболявам Sad
Някой да напише какво решихте за срещата.
Отървах едно рисуване на бебе по Роден край Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Нашата госпожа не е дала никакво домашно Grinning

А пък нашата е дала двойно повече, отколкото в нормален учебен ден и това умножено по 4, за 4-те почивни дни ooooh!. Голямо писане ще падне #Crazy, мисля,че ще му се отще да има ваканция ,като разбере утре за какво иде реч newsm78
Виж целия пост
# 239
Моя мъж пък снощи разбра, че ще имат ваканция. Имаше планове да ни води извън София, но колегата му си взел отпуска от утре  Mr. Green

Аз пък рисувах "моето училище" за празника на54-то. Моята госпожица ме натопила, че рисувам хубаво(не отговаря на истината, но се справям по-добре от нея все пак  Wink ) и нямаше как да откажа.

Ан Мари, нямаш право да се разболяваш.  Wink

Домашното ни дори е по-малко от друг път, че госпожата забравила правилните тетрадки в къщи. Вероника по пътя от училище кроеше планове да си напише домашното и 4 дни да не се сеща за училище.  Mr. Green познайте... преди малко като я попитах какво стана с великите планове ми каза да не и вярвам много като говори така.
да се смея ли, да плача ли  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия