Бисептол?

  • 65 670
  • 30
# 15
Какво пък толкова му има не бисептола, че не го харесвате.


Евтин е.  Wink Или поне беше, не знам колко струва сега.
Май това му е най-големият кусур.  Mr. Green

 Peace Peace Абсолютно!
Виж целия пост
# 16
Ако бактериите са чувствителни на Бисептол според антибиограмата това е правилният избор.Съвременната медицина е медицина на доказателствата, и се води от правилото преди всичко да не вреди.Ако досега няма проявени алергични реакции към него нощо не пречи да се пие.
Виж целия пост
# 17
Аз съм го пила и съм алергична. Нежеланите реакции при мен бях затруднено дишане и болки в гърдите. Дори в аптечката в къщи го имаме и съм надписала най - отгоре ,че съм алергична към него да не взема да забравя някой път, макар да си го знам, но за всеки случай.
Виж целия пост
# 18
Какво пък толкова му има не бисептола, че не го харесвате.


Евтин е.  Wink Или поне беше, не знам колко струва сега.
Май това му е най-големият кусур.  Mr. Green

мдааа.. не сте виждали анемии....
Виж целия пост
# 19
Изследванията показаха Еширихия коли. В антибиограмата пише, че се повлиява от Бисептол. Кръвта й показва занижен хемоглобин. Cry Cry Cry
Иначе детето видимо изглежда много добре - няма температура, отоци, налепи по езика, няма болки, пишка нормално, не я боли вече. Но аз по време на бременността се сблъсках с Е-коли. Много ми е мъчно, че това се случва на дъщеричката ми. Тия гадини нямат избиване. Sad
Виж целия пост
# 20
Наистина Ешерихията  са най трудно лечимите бактерии в урината.Бъдете упорити и дано имате успех,а и почти винаги след прием на антибиотици може да спадне хемоглобина затова се пият заедно с витамини
Виж целия пост
# 21
Наистина Ешерихията  са най трудно лечимите бактерии в урината.Бъдете упорити и дано имате успех,а и почти винаги след прием на антибиотици може да спадне хемоглобина затова се пият заедно с витамини
всъщност са едни от лесно лечимите... има мноооого по опасни и ужасни... псевдомонаси, протеуси...
Виж целия пост
# 22
контролната урина е чиста

Виж целия пост
# 23
контролната урина е чиста



Браво, много се радвам за детенце
Виж целия пост
# 24
Защо мислите,че бисептола(суметролима) е вреден и с какво точно вреди, аз сам го пила много пъти по различни причини-за бактерии и гърло и винаги ми е много помагал, синът ми който беше често боледуващ също го е пил нияколко пъти, като беше на 10месеца и оттогава боледува много по-рядко.Аз лично съм много доволна от бисептола.
Виж целия пост
# 25
Защо мислите,че бисептола(суметролима) е вреден и с какво точно вреди, аз сам го пила много пъти по различни причини-за бактерии и гърло и винаги ми е много помагал, синът ми който беше често боледуващ също го е пил нияколко пъти, като беше на 10месеца и оттогава боледува много по-рядко.Аз лично съм много доволна от бисептола.
листовка на бисептол имате ли?
Виж целия пост
# 26
Естествено, че имам и съм чела листовката на Бисептола, но мисля че за хората които нямат непоносимост към някоя от съставките му не е проблем да го пият.Относно изредените нежелани реакции в листовката това не значи, че е много вреден, защото в листовката на всяко едно лекарство има изредени подобни нежелани реакции.
Виж целия пост
# 27
Защо мислите,че бисептола(суметролима) е вреден и с какво точно вреди, аз сам го пила много пъти по различни причини-за бактерии и гърло и винаги ми е много помагал, синът ми който беше често боледуващ също го е пил нияколко пъти, като беше на 10месеца и оттогава боледува много по-рядко.Аз лично съм много доволна от бисептола.
листовка на бисептол имате ли?

А ти листовката на витамин С имаш ли и чел ли си я?! Най-вероятно, защото се представяш за лекар тук във форума.
Е искам да те попитам как изписваш витамин С при положение, че такива неща пише в листовката?
Виж целия пост
# 28
Защо мислите,че бисептола(суметролима) е вреден и с какво точно вреди, аз сам го пила много пъти по различни причини-за бактерии и гърло и винаги ми е много помагал, синът ми който беше често боледуващ също го е пил нияколко пъти, като беше на 10месеца и оттогава боледува много по-рядко.Аз лично съм много доволна от бисептола.
листовка на бисептол имате ли?

А ти листовката на витамин С имаш ли и чел ли си я?! Най-вероятно, защото се представяш за лекар тук във форума.
Е искам да те попитам как изписваш витамин С при положение, че такива неща пише в листовката?

всъщност рядко го правя...  Peace и ако го правя го правя в необходимите дози...
Виж целия пост
# 29
Понеже стана дума за много сериозни инфекции като псевдомонас, която води до сепсис, точно преди 2 години дъщеря ми беше заразена с псевдомонас (това е болнична бактерия, тя не се хваща от детска градина или от улицата), та си спомням как търсихме от чужбина венозен бисептол, защото беше необходим да изчисти опашката от инфекцията и защото вече беше приложено  всичко друго възможно. После, в домашни условия го пихме под формата на суметролим. Нямаше проблеми. А дъщеря ми имаше и тотална анемия, предизвикана от инфекцията. Консултирахме се тогава с доста национални консултанти по различни дисциплини, които горещо препоръчаха бисептола (е , вярно, английския му вариант, ама то си е все бисептол, суметролим е унгарско). Ако имате доказана алергия към бисептола, то това вече е друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия