Второкласници/20/

  • 28 390
  • 437
# 150
Честит имен ден на празнуващите   bouquet
nezistratieva,Кати се запозна с Цвети  Wink
Виж целия пост
# 151
Честит имен ден на всички празнуващи днес!
Виж целия пост
# 152
Честит имен ден на всички дечица, които празнуват днес! Да са живи и здрави!     bouquet
Виж целия пост
# 153
Преди време си купихме ето тази книжка - http://www.lik-bg.com/main.php?libraryid=15&bookid=8, но сега откриваме, че имаме дефектна кола и някои странички ни липсват. Възможно ли е някой, който я има да ми щракне и прати. Това са 34-35, 38-39 ,42-43 и 46-47.
Виж целия пост
# 154
Да е жив и здрав именника на ЕлиТ,и на всички които празнуват днес-Честито. Hug
Ние днес сме се отдали на почивка,утре ще приготвяме домашните.
И да си похваля момчето,вчера ми донесе 3 шестици. bowuuНа мама умничкото. Heart Eyes
Леки почивни дни ви желая. Hug
Виж целия пост
# 155
ЕлиТ, жив и здрав да ти е именника и всички които празнуват на днешния ден, със здраве да си носят името!   bouquet

Етиа, прати я малко у нас да обменят опит с моята!  Mr. Green
Стана в 11ч и се показа рошава през вратата и попита какво щяла да закусва и защо нямало нищо на масата, казах и че не е малка да си направи сама, по едно време я чувах от кухнята като ехо да повтаря "много съм гладна бе хора" ще кажеш че хладилника е с 5 катинара оключен.
На всичкото отгоре стоя по пижама до преди малко, мрачно било на вънка и нямало нужда да се облича, попитах я цяла зима ли възнамерява да ми се мандахерца така.
Виж целия пост
# 156
как се справят децата ви с многото домашни.ето сега имаме 4 упражнения по български  преразказ на приказка писменно  писане на писмо до непознато другарче и 6 задачи по математика
Виж целия пост
# 157
При нас дават много малко домашни явно. newsm78
Виж целия пост
# 158
Аз си мислех, че при нас дават много домашни  Thinking
Виж целия пост
# 159
И при нас са явно малко домашните, а уикенда обикновенно нямат никакви домашни за понеделник.
Общо взето доста си почиват струва ми се на фона на това което чета че имат другите.
Виж целия пост
# 160
Мъжът ми решава задача с Кати,условието е за 2 деца,които събирали пари за подарък на майка си,заключението на мъжът ми е,че ще купят със събраните пари успокоителни и за двамата родители  Joy
Виж целия пост
# 161
Мъжът ми решава задача с Кати,условието е за 2 деца,които събирали пари за подарък на майка си,заключението на мъжът ми е,че ще купят със събраните пари успокоителни и за двамата родители  Joy

Правилно.  Laughing И той явно е на нашата вълна. Whistling Laughing

Ние досега писахме. Направо е ужас да не ходи на училище. То не само домашните, ами и уроците трябва да предам, упражненията и задачите от учебниците да се напишат... ooooh!
Виж целия пост
# 162
Ох, и Никол се разболя и няма да ходи на училище утре ooooh! И на мен ми предстоят такива задачи с уроците... Crossing Arms
Виж целия пост
# 163
Мъжът ми решава задача с Кати,условието е за 2 деца,които събирали пари за подарък на майка си,заключението на мъжът ми е,че ще купят със събраните пари успокоителни и за двамата родители  Joy
JoyМного е прав. Joy
ilrai78 и ние бяхме болнички,но за 3 дена се оправи мойто момче. PeaceДано бързо се оправи твойто момиче. Hug
Виж целия пост
# 164
ilrai78, бьрзо оздравяване ви пожелаваме    bouquet

ЕлиТ, честито на именника ти  Laughing Жив и здрав и много " послушен" .... Heart Eyes

И на Яна и дават оп-малко домашни. Тя нали ходи на занималня и в петьк пише домашната за понеделник , така че при нас сьбота и неделя са свободни. Тогава ходи на рисуване и на френски само. Ама те минават в графата - Развлекателни   Mr. Green
Преди малко я накарах да си оправи раницата за утре , а тя изяви желание да решава задачи от сборника ( за упражнение в кьщи , който и е ) . Реши три страници. После ми заяви , че вече я заболяла рьката да пише и отиде да играе   Laughing 

=^._.^= , от коя книжарница купихте книжката. Видя ми се интересна , пьк аз не сьм я виждала  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия