Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 839
  • 1 988
# 1 200
gabriela652, нямам просто думи, с които да ти изразя благодарността си за песничката "Вълшебните думи"! Изненадах се много като я видях, чак не можах да повярвам!
Благодаря ти миличка с цялата си душа и сърце!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugНевероятна си! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
За теб е този букет:http://www.prikachi.com/files/838928h.jpg
Виж целия пост
# 1 201
gabriela652   Heart Eyes
Имаш ли идруги от поредицата?
  bouquet
скоро ми предоставиха един албум на Хайгашот Агасян с песните и инструменталите им:

Хей, приятелю, здравей

Съдържание:
  Вълшебното хапче (Х. Агасян и ВФ Дъга) (инструмнтал).mp3
  Вълшебното хапче (Х. Агасян и ВФ Дъга).mp3
  Дяволчетата у нас (И. Ангелов и Мечо Пух) (инструментал).mp3
  Дяволчетата у нас (И. Ангелов и Мечо Пух).mp3
  Ей така е сътворен света (Полина Христова) (инструментал).mp3
  Ей така е сътворен света (Полина Христова).mp3
  Крокодил (Мая Сотирова) (инструментал).mp3
  Крокодил (Мая Сотирова).mp3
  Песен за табелките (Пим-Пам) (инструментал).mp3
  Песен за табелките (Пим-Пам).mp3
  Светът е хубав (Полина Стоянова и ДФ Ян Бибиян) (инструментал).mp3
  Светът е хубав (Полина Стоянова и ДФ Ян Бибиян).mp3
  Хей приятелю, здравей (Д. Дончев и ДВГ Радио деца) (инструментал).mp3
  Хей приятелю, здравей (Д. Дончев и ДВГ Радио деца).mp3

В архивът съм ги именовал по този начин  Hug
Виж целия пост
# 1 202
gabriela652   Heart Eyes
Имаш ли идруги от поредицата?
  bouquet
Или питаш за "Първите 7"?

Архивът съдържа:
Приказките
Клоун
Знак за юнак
Радвам се да те видя
Момче и момиче
Елате с нас, приятели
На улицата щом си
Четирите елемента
Вълкът от приказките
Виж целия пост
# 1 203
Търся песничка - МРЗ и/или само пълния текст.

Тайно желание

...
Текстът може да си допълниш от това видео Rolling Eyes



Виж целия пост
# 1 204
Детски песнички. Поне при мен се свалят лесно, но ако някой има идея как да избирам какво да се пуска по радиото Rolling Eyes





Виж целия пост
# 1 205
Текстът може да си допълниш от това видео Rolling Eyes
Благодаря! Винаги бързо и точно   bouquet
А да имате на МРЗ тази песен:

Есен   
Мина лятото горещо, есента дойде.
И донесе много нещо тя за теб, дете.
Пр. Ябълки и круши, круши, колкото си щеш
хрупкай, мъничко детенце, бързо да растеш.
А в лозята що те чака, знаеш ли, дете.
Бързо, бързо, твойта кака кошничка плете.
Пр. Грозде, грозде, грозде, грозде, колкото си щеш,
има даже да изсушиш после да ядеш.
Есента е златно време тя за теб, дете.
С пълни шепи да береме златни плодове.
Пр. Ябълки и круши, круши, колкото си щеш,
хапвай, мъничко детенце, бързо да растеш.
Виж целия пост
# 1 206
Благодаря! Винаги бързо и точно   bouquet
А да имате на МРЗ тази песен:

Есен 
...

песента + инструментала  Hug

Търсят в друг форум "Кой направил е цветята" ("Сътворение"). Дали някой може да я прати отново, защото старите линкове в темата вече не са активни Embarassed
Виж целия пост
# 1 207
песента + инструментала  Hug

Търсят в друг форум "Кой направил е цветята" ("Сътворение"). Дали някой може да я прати отново, защото старите линкове в темата вече не са активни Embarassed

Благодаря за песничката!  bouquet  bouquet  bouquet
 
Кой направил е цветята мога да ти я пратя на мейл. Пиши ми на ЛС.
Виж целия пост
# 1 208
vorfaxx     bouquet
Виж целия пост
# 1 209
Кой направил е цветята мога да ти я пратя на мейл. Пиши ми на ЛС.
Благодаря, получих я Hug

Виж целия пост
# 1 210
Здравейте, може те ли да помогнете за песента на Софийска асамблея "Здравей, Здравей" проблема е че никъде в нета не я намирам пък.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1 211
 didi*** , благодаря  за  букета   и    не  ме  карай  да  се  изчервявам -нищо   особен
но  не  съм  направила .
  dianadimitrova
     gabriela652   
Имаш ли идруги от поредицата?
   Браво   и  тук   vorfaxx   е   помогнал  -да    имам   и   други  песни   на  ВС"Усмивки",
които   изпълняват   песните   на  М.Шоселова-авторката   на  сп."Първите  седем".Ако
искаш   някоя   и  мога  да  помогна  -  ще  я   имаш.

   
 
Виж целия пост
# 1 212
Момичета, моля за помощ! Моля, ако някой знае песничката Влак на П. Хаджиев и има линк да ми я даде... Текста е:
Тича бързо влака, никого не чака.
Дето види спирка весело подсвирква.
Ту-тууу...
Тича бързо влака, вози сто юнака.
Сто юнака пеят, пеят и се смеят.
Ту-тууу...

На няколко места срещнах песничка Влак, но не е същата.... Моля за помощ!   Praynig
Дали я има на mp3 newsm78,че вчера една приятелка ме пита също за нея...
Виж целия пост
# 1 213
Търся песента" Тръгнал Зайо да се жени"-някой може ли да ми помогне да я открия.
Виж целия пост
# 1 214
Здравейте !
Моля , ако някой има филма на Дисни "Спящата красавица", само че  с хубаво озвучаване на БГ. Аз го имам , но качеството на озвучаването е просто смешно, а скоро по БТВ го излъчваха с прекразно озвучаване.
Предварително благодаря!
Слънчев ден на всички. newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия