Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри

  • 796 827
  • 1 988
# 1 245
Relax с латино "Aventura". Simple Smile
Виж целия пост
# 1 246
http://www.vbox7.com/play:a1c891d7

Някой знае ли от къде мога да я сваля на mp3? 

не е никак детска, ама пък ми е любима  Embarassed
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1 247
http://www.vbox7.com/play:a1c891d7

Някой знае ли от къде мога да я сваля на mp3? 

не е никак детска, ама пък ми е любима  Embarassed
Благодаря предварително   bouquet
Можеш да конвертираш от vbox до МРЗ. На предишната страница в мой пост е описано подробно. Описанието съм го взела от vorfaxx.
Виж целия пост
# 1 248
vorfaxx - а къде се записва и веднага ли щом почне клипа, натискам клавишите , за да се запише цялата, нещо не мога да се оправя  Embarassed
Виж целия пост
# 1 249
Прочети тук го обсъждахме:



Виж целия пост
# 1 250
благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1 251
Здравейте момичета!
Преди време бяхте написали тук една песничка за зъбките.. за съжаление сега не мога да я открия. Може ли да ми я пропомните?
Виж целия пост
# 1 252
Здравейте момичета!
Преди време бяхте написали тук една песничка за зъбките.. за съжаление сега не мога да я открия. Може ли да ми я пропомните?
Моят син от два дни пее следното : "ягодки, малинки, вкусни боровинки ...." Знаете ли я?
Чувала съм я в изпълнение на Бон-Бон. Пееше се за зъбките. Но е почти невъзможно да се намерят техни песни. Wink
Като маргаритки бели, бели, бели,
зъбките ми вижте как са заблестели,
сладости какви ли с тях не си похапвам.

Ягодки, малинки, вкусни боровинки,
моркови червени, праскови засмени,
хрупкави гевречета, захарни човечета
и бонбони шарени, пасти шоколадени.

Като маргаритки бели, бели, бели,
зъбките ми вижте как са заблестели.
Тайната им с радост аз ще ви разкрия-
сутрин, обед, вечер с четката ги мия.

http://4storing.com/16v07/c65c2916924abcbed114ff2567837caf.html - Приятно слушане.   bouquet

За това се сещам.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 253
А песничката на Бен 10 някой знае ли от къде да я открия на mp3 и текста на англииски?
Виж целия пост
# 1 254
А песничката на Бен 10 някой знае ли от къде да я открия на mp3 и текста на англииски?

това или това?
Виж целия пост
# 1 255
Търся едно филмче да сваля някой да има идея "Боб строителя" с едни багери и машини
Виж целия пост
# 1 256
http://www.sumotorrent.com/search/bob+the+builder.html
тук намерих Боб Строителя, дано ти свърши работа  Hug
Виж целия пост
# 1 257
това май е без превод  Thinking
или бъркам?
Интересувам се всъщност, защото малкия умира за багери и булдозери и минем ли покрай строеж все се заглежда - та си мисля, че нещо подобно ще му е интересно...
Виж целия пост
# 1 258
това май е без превод  Thinking
или бъркам?
Интересувам се всъщност, защото малкия умира за багери и булдозери и минем ли покрай строеж все се заглежда - та си мисля, че нещо подобно ще му е интересно...
По Дискавъри дават сериал за най-големите машини - багери, копачи, строежи на небостъргачи... канала е преведен, вероятно и в нета може да има нещо.
Много е образователно и се гледа с отворена уста
Виж целия пост
# 1 259
Мда, потърси по ключови думи Disvovery, machine, building и ще изникнат (има и с българско аудио), примерно тук - http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents& … r=data&by=ASC.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия