Дъжд от НОЕМВРИйски бебета вали, на ден по-две, по-три!

  • 16 749
  • 293
# 15
Честити бебенца на Нелчо и Сиската  Hug



Какви хубави новини днес  Heart Eyes
Виж целия пост
# 16
На 30.10.2008 в 1010ч се появи и моита дъщеричка Магдалена 3900гр.  50см. Нормално раждане но с форцепс.
Виж целия пост
# 17
записче
Бях предложила някоя мама като се качи в списъка на родилите, да си остане името на болницата да си знаем после след разказа плюсове и минуси  Embarassed Ако сте съгласни и няма да е голямо затруднение  Embarassed

И разбира се едно ГОЛЯМО ЧЕСТИТО  за всички нови бебоци !!!
Виж целия пост
# 18
Ураааааааа още едно бебче се появиииии newsm44 newsm44 newsm44

Честита принцеска Евлогиева!
Да ти е жива и здрава, много късмет, радост и безоблачно детство й пожелавам!



Виж целия пост
# 19
Честита принцеса на Евлогиева.Да е много щастливо дете и само успехи за напред.
За протокола аз родих в АГ-Варна.И благодарение на моята докторка бях глезанка на персонала.Всички бяха много мили и наистина са големи професионалисти.До деня на изписването вече ни бяха запомнили и имената на мен и бебата.
Виж целия пост
# 20
Честити бебоци на Нелчо, Сиската и Евлогиева!Да са ви живи и здрави, да ви носят много радости и щастие. На мамите бързо възстановяване. smile3525 newsm51 newsm51

Лейдибейби дано и при вас всичко се оправи и да се гушкате скоро у дома стискам палци. Принцесата ти е много хубаво бебече! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Hug
Виж целия пост
# 21
С това темпо ще приключим урожая за нула време  Grinning Heart Eyes

Честито момиченце на Евлогиева - да и е жива и здравичка
  bouquet


Еличка, виждам те горе, вие как сте? Малкото спи ли, усмихва ли се или плачка? Кърмите ли се? Чета при октомврийките, че бебенцата им са доста неспокойни...

...

Каво правите с болезнените зърна - болят ме жестоко, имам кремчето на Авент, но чета противоречиви мнения дали да се мажем с нещо преди раждане, или не... Не мога да търпя допир на сутиен или дреха вече...
Виж целия пост
# 22
Честита принцеска на мама Евлогиева Много,много да ви радва, а на теб бързо възтановяване!!!! newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 23
Ееееее, какво сте направили, бе, мами? Не чакате да започне дори ноември и започнахте да се надпреварвате коя да роди по-рано  Grinning

ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА СИСКАТА И ЕВЛОГИЕВА И ЧЕСТИТ ПРИНЦ НА НЕЛЧО! ДА СА ВИ МНОГО ПОСЛУШНИ ДРЕБОСЪЦИТЕ, А НА ВАС, МАМИ - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!


Мишле, то ние за срещата в Дон Вито следващата седмица не останахме Joy
Виж целия пост
# 24

Еличка, виждам те горе, вие как сте? Малкото спи ли, усмихва ли се или плачка? Кърмите ли се? Чета при октомврийките, че бебенцата им са доста неспокойни...


Лорче за сега ми е много спокойна принцесата и изобщо не плаче( пу-пу).Изцяло сме на кърма, а аз имам доста.След като се накърмим и започва да се усмихва в просъница.Много ми е сладка.
Виж целия пост
# 25
Запис и от мен  261uu

Евлогиева, честито ти дъщеричка, да ти е жива и здрава и много послушна!

Ели , като те чете човек и му се иска веднага да роди, за да преживява същите емоции.
Виж целия пост
# 26
Честита бебка на мама Евлогиева!!!! Да ти е жива и здрава и много да те радва!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

И аз тази сутрин се събудих с менструални болки, като първо имаше малко чудене дали са такива newsm78, но после се опомних, че това не мога да го сбъркам Joy. И пак имах малко бодежи виско долу, но после ми мина. Вече съм доста нетърпелива, ако можеше някой да ми каже кога ще се появи бебо Laughing, ама това си е Божа работа. Hug
Виж целия пост
# 27
Напипах една тема из нета някъде за раждането - споделят как е протекло. До сега ги четох - ето линка за любопитните като мен  Mr. Green

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11177.0.html

И тук има хубави статии за началото на раждането -

http://www.ag-specialist.com/index.php?option=com_content&ta … d=32&Itemid=7

http://www.ag-specialist.com/index.php?option=com_content&ta … d=72&Itemid=7

http://www.ag-specialist.com/index.php?option=com_content&ta … d=73&Itemid=7

http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view&id=90
Виж целия пост
# 28
Честита принцеска Евлогиева!Да  Ви е жива и здрава, много късмет, радост и безоблачно детство й пожелавам! newsm51
Ели, много Ви е хубава количката и чакаме снимки от разходката  Hug
Виж целия пост
# 29
Ехей здравейте! 

Аз пък съм близнашката ЛЕЛЯ    smile3521 на бебе Самуил и бебе Мони на Верич, и съм ужасно щастлива с тези двама малки малчуганаnewsm44
Верич ви изпраща много много поздрави и целувки за всички, както и благодарности за пожеланията (четох и ги до сега)
 newsm51  Бебочетата са много хубавки, белички и опънати мъничета!
Мони е рошко с кестенявата чуплива коса на мама, а Сами е с права и тъмна косичка като тати!
Хем си приличат, хем са различни!
В кувиози са, но са абсолютно самостоятелни! Папкат от кърмата на мама с биберонки   twin_neutralи си спинкат на топличко там! Наддадоха с по 20 грама! Мама е добре, вече си хапва, че я държаха гладна от както роди! Възстановява се бързо и се чувства прекрасно!
Тези две мъничета ни направиха много щастливи всички!

  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия