КГБ = Клуб на Готините Баби - 46

  • 25 570
  • 592
# 360
Ей,събрахме се,бе !
Габи,моля се проблемите при теб,да имат вече край. PraynigС малки деца е така обаче.Не ни досаждаш никак даже.Идвай,че ни става мъчно и се чудим какво става при теб.
Зиче,като не се появи вчера,викам си от тежкия празник неможеш до компа да стигнеш Joy
Всички поне по веднъж трябва да минаваме и разписваме.
Ето и Габка липсва,дано да е в отпуск,да не е болна.

Шпунц,колко истинско и колко нежно. Hug
Виж целия пост
# 361
 Дидия ще ми запишеш ли един диск и на мен? Praynig
 ЕЕ тази мъгла....
 ето ви един стих  

Везни

Тази вечер ще си легнеш рано,
но до късно няма да заспиш.
Дълбоко ще разчиташ по тавана
туй което трябва да решиш.
Ще се ровиш в спомени и дати
ще въскръсват трепети и дни
и ще трупаш мълком
във блюдата на сърдечните везни:
радостта - и първото страдание
верността - и нейните лъжи
ласките - и първата досада
клетвите - и първата лъжа.
Ще претегляш,
ще сравняваш скрито
устните ми - с нечия уста
нечии очи - с очите ми
силата - с нежността.
После ще обърнеш всичко и наслуки
ще запълваш снетите блюда.
Ще поставиш любовта - при скуката
навика - при любовта
страшно ще ти е да се събудиш,
по - добре е да не спиш.
Да си идеш, ще ти бъде трудно!
Да се върнеш, ще се унизиш!
Стефан Цанев

 Габи моля се това да е последното изпитание за теб и Габчето да е здравичко и палавичко.

Виж целия пост
# 362
Габи, съжалявам за всичките проблеми , които те преследват. Дано свърши вече лошата серия! Стискам палци малката да е добре днес и да си се доизлекувате спокойно в къщи!
Шпунц - много е нежно! Мерси!
Отивам да си напазарувам праз! До после!
Виж целия пост
# 363
Момичета...Какво лекарство сваля най-бързо температура?
Виж целия пост
# 364
Мастерче, newsm78,Преди години ползвах амидофен,за дъщеря ми Панадол.То сега има толкова нови имена.В близката аптека ще дадат най точен отговор.
Сега си мисля,колко отдавна не ми се е налагало да свалям температура.

Виж целия пост
# 365
Фурийче,благодаря ти!Ще измисля нещо....
Виж целия пост
# 366
Мастерче ако има възможност се мажат табаните с чист мед и температурата спада за 15-20 винути пробвай ако има начин ..За кого е за теб ли или за някой ученик.
Сега даже ще го запиша и в илачите защото е много бърз ефекта  Peace
Виж целия пост
# 367
                            Мастърче,с течен аналгин.На кг тегло по една капка. Peace
                            Шпунц,ще запиша и за теб и за Мастърчето.Не съм забравила,но не успях сутринта,че имах много работа.
                            Яжке,ад такъв праз най-обичам с 4 кълки отгоре. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 368
Диде,благодаря ти...Аз вече го имам видеото..... Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 369
Мастерче, да не се разболяваш? Tired
Габи, бързо оздравяване на Габчето Hug
Зиче, това с меда не го знаех, ще го запомня, че иначе мажа Дени с оцед и той хич не го харесва Crazy
Виж целия пост
# 370
Здравейте банда!
Върнах се от работа.Днес при нас е слънчево и много приятво.Пуснах вече една пералня и съм при вас.
Габче,радвам се,че се появи,но ми е мъчно за малкото Габче-то нищо не го подминава.Сега от де се взе и тая пневмония.Дано бързо се оправи,че то горкото се намъчи вече,а и ти покрай него.
Фурийче,добре ни поразвесели снощи-ама да знаеш не се вързах.И,ако можеш изпрати и на мен филмчето.Още снощи исках да го гледам,но съм заспала с кокошките.
Мастерче,това с капките течен аналгин съм го давала на внучката.Помага.Също и свещички за температура.
Тая празена манджа май ще я сънувам вече.Снощи се бях наточила за нея,но мъжът ми беше наготвил и пак не стана.Ако до утре нищо не ми стане ще я сготва вече.
Шпунц,хубаво,нежно и вълнуващо стихотворение.
Айша,и аз не съм ти честитила първа заплата.Да я получаваш дълго време и става все по голяма.
Обичам ви всиички.Лек ден!
Виж целия пост
# 371
Каня Ви на следобедно кафе.Отдавна не съм пила кафе следобяд,но явно спокойствието ми се отразява добре.Вчера малко се ядосах на работата,но днес вече ми мина.Тез хора си плачат за проверка от инспекцията по труда,но не съм злобара,че да им го причиня.
Момичета,филмчето го изпращам благодарение на Дидиа.Тя го е качила там и много лесно се сваля.На нея трябва да благодарим.
Марси,казвай после как е станала кашата с праз.Днес си купих Цитрото,защото първо на Ели синузита ще започна да лекувам.Аз също ще го приложа,но чета още и разучавам.Принтирах го с по едър шрифт,че съм недоскиФ.
Виж целия пост
# 372
                      Филмчето от този сайт може да го теглите 120 часа след това се изтрива автоматично,ноооо....ако някой закъснее имаме си го сейфнато. Laughing
Виж целия пост
# 373
 Мастерче Хексалгин,то си е течен аналгин.
 мокри кърпи под свивките на коленете и под мишниците,мокри чорапи с вода и оцет.
 Дидия щом си качила линка ще ми го свалят децата. Мастерче и Фурийче благодаря.
 Ние с Вели щом се дигна мъглата и беж лиске да бягаме из градинките. Laughing
Виж целия пост
# 374
Каня Ви на следобедно кафе.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия