Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои обичайни симптоми по време на бременност?
Какви са някои обичайни състояния и преживявания по време на бременност?
Може ли да не получите М след раждането доста дълго време?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои обичайни симптоми по време на бременност?
-
Какви са някои обичайни състояния и преживявания по време на бременност?
-
Може ли да не получите М след раждането доста дълго време?
-
Какво представлява пренаталното възпитание и какви са неговите ефекти?
-
Как се определя датата на раждане при цезарово сечение?
предполагам пък на теб какво ти е било.
Дано кървенето спре и повече никакви проблеми и да се отдадеш на пълноценна и заслужена почивка.

Реших, че понеже няма кой да ми опява ще ида пеша до Унивеситета на лекции, а от вкъщи това е малко по-малко от час спокоен ход. Накрая бях изплезила език до коленете, ама стигнах
То пък едни лекции... половината не ги карахме. Навръщане обаче не си и помислих за ходене пеша и като добро дете си взех автобуса (те пък били едни чисти, приятни, няма музика - кеф!). Много мразя бакшиши 

А тази мацка, Елена Василева, ми се струва много компетентна и определено води доста интересни лекции.

сега всяко лято ходим там за малко да правим по някое и друго ремонтче и така докато не се превърне в най-красивата къща на света 
за добрите новини
ама карай все някога ще се науча 

не се обичаме с тоя комплексар още от началото и той все си търси причина да ме махне и сега много се кефи. Той идва във фирмата веднъж месечно като е време за заплати и всеки месец след като ми плати ми казва как не може да ми плаща такава заплата, че даже ме заплащи че ще ми затвори компанията в която работя. (Той има group of companies) да крием данъци ама това няма значение. Преди два дни беше върхът и аз като избухнах в един неистов рев .. и си викам при нормални обстоятелства да му тегля м......и да си ходя ами сега ...ох абе този стрес ще е до края ама ще го изтърпим. Да кажа и аз като Деси 06 не е само в бг, гадове има навсякаде. Той още повече се дразни че прекия ми началник се държи много добре и ми облекчава режима всевъзможно..
пък аз от началото съм +5. +6 килца. Все ми се струва че не е отчайващо много........ 
то с тая допотопна техника добре че не изчака да го родя та да ми каже за по-сигурно. А бебето добре било още си е с главата нагоре, бил се обърнал настрани с гръб надясно и крака наляво, ама де да го знам какви шпагати прави щотот като реши да се разрита рита и от двете страни 
Но и акушерката и лекъря положиха неимоверни усилия да я успокоят и да й обяснят, че е по-добре че са разбрали навреме. Аз много се спекох защото до сега бях чела за тия случай само тук във форума, но така наживо ........ 

