Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои обичайни симптоми по време на бременност?
Какви са някои обичайни състояния и преживявания по време на бременност?
Може ли да не получите М след раждането доста дълго време?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои обичайни симптоми по време на бременност?
-
Какви са някои обичайни състояния и преживявания по време на бременност?
-
Може ли да не получите М след раждането доста дълго време?
-
Какво представлява пренаталното възпитание и какви са неговите ефекти?
-
Как се определя датата на раждане при цезарово сечение?
.След това ще го добавя.


И да почерпите!!!!
и успех

Ходихме на преглед и всичко си ни е наред. Мерихме кръвно, пишкахме, теглихме се на кантара (плюс 3 последния месец
) ). За ултразвук не настоявах, защото другата седмица имаме час при готиния чичо доктор в Плевен, който, живот и здраве, ще ни изражда. Та неговият апарат е един от най-добрите в България, а няма сми да шашкаме бебси всяка седмица. За сметка на това доки я "преслуша" с онова смешното микрофонче за сърчицето (доплер ли му казват
) и докато търсеше най-чистия звук бебка направи саундчек и я ритна по микрофона
Взех билети за театър и ще гледаме "Секс, наркотици, рокендрол". Интересното тук е, че майка ми е гледала същата постановка, когато е била бременна с мен и е щяла да се попикае от смях. Е, вярно, че по това време в нея са участвали Дони, Коцето Калки и т.н., но се надявам сега пак да е забавно. Аз обожавам театъра от съвсем малка! Така съм възпитана, а и баба ми беше актриса и просто ми е в кръвта. Надявам се искрено да успея да предам на дъщеря ни в същата страст! Да живее пренаталното възпитание! 