Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 179
  • 1 823
# 1 710
И още нещо. Препоръчвам млечните продукти на друга бургаска фирма - "Тонус". Имат едно нещо, което се нарича "Катък". То не е точно катък, по-скоро цедено мляко, но е страхотно. С две краставички става невероятна млечна салата. Въобще, ако имате възможност ориентирайте се към фирмени магазинчета. Големите търговски вериги са си търговци - те само продават чужди стоки и не им пука от кое колко се продава. Аз от там купувам само почистващи и перилни препарати. Фирмените магазинчета са лицето на една фирма. Те знаят, че, ако нещо не хареса на купувача той няма да отиде там втори път. И се стараят. Особено тези на малките регионални фирми. Като пазаруваш редовно от тях се опознаваш и с продавачките. Създават се едни чисто човешки отношения. На мен лично това много ми допада. В големите магазини това е просто невъзможно. Вчера като ходих в магазина на "Кастро" и си поисках котлети и жената ми каза - "Хайде, елате утре!".
Виж целия пост
# 1 711
Мда, гостът изби рибата с тия 5-6 важни точки! hahaha
Добре, аз за шунките: за кои говорите, че съдържали само копита и рога? Тези, дето са опаковани като салами ли? Защото аз си купувам от онези на грамаж, излизат към13-14лв килото и поне на вид и вкус го докарват на месо... Не съм си мислела, че са без консерванти и др.подобни, но чак за такова съдържание... Crazy

И аз купувам такива, дано не са с копита, че децата само тях ядат... Направо мъка ми стана
Виж целия пост
# 1 712
я се научи първо да пишеш грамотно в нета, пък тогава си рекламирай гъбките  Peace дреме му на някого за шарената ви капачка.
Laughing Какво да се прави сега? Нa никой не му е приятно да чува истини за себе си, с които не се гордее, но които истини без съмнение са факт.
Виж целия пост
# 1 713
Да се оплача от продуктите на "Поло комерс". За втори път купувам вмирисани пилешки крилца, с иначе далечен в бъдещето срок на годност. Вземам ги от "Европа". До тук бях с този магазин.
В "Европа" много стоки не струват, и аз от много време вече избягвам да посещавам тоя долнопробен хипермаркет.
Виж целия пост
# 1 714
Момичета-кокичета!!!! Никакви хипермаркети. Сол "Солина" и нерафинирана захар. Днешните ми открития, които бързам да споделя.
Виж целия пост
# 1 715
Момичета-кокичета! Никакви хипермаркети. Сол "Солина" и нерафинирана захар - днешните ми открития, които бързам да споделя.
Виж целия пост
# 1 716
Момичета-кокичета! Никакви хипермаркети. Сол "Солина" и нерафинирана захар - днешните ми открития, които бързам да споделя.
Виж целия пост
# 1 717
ninel4e, спри да рефрешваш, а използвай линка" Нови отговори на моите публикации" горе вляво  Peace


Не разбрах: тези продукти препоръчваш ли ги , или не си доволна от тях newsm78
Виж целия пост
# 1 718
Ти хубаво бързаш, ама първо това е черен списък и второ - дай малко повече подробности, де! Simple Smile

А чичката с гъбите от Клас Веге или както е там името на фирмата направо ми оправи деня. Знам коя е марката, до която няма да припаря. Щом толкова неграмотно пишат и толкова нагло говорят, не вярвам в готвенето да са по-добри. Laughing
Виж целия пост
# 1 719
Съжалявам! За рефрешването. Ги препоръчвам - солта "Солина" и нерафинираната захар.
Виж целия пост
# 1 720
Doroty d, леко раждане! Остава ти още малко! Стискам палци всичко да е наред! newsm10
Мерси, Светле!!!  bouquet
Виж целия пост
# 1 721
Moga da vi kaja na vsi4ki KOITO VOB6TE NE STE NAQSNO SAS NE6TATA  !!!!!!!!!!!!! 4E 1-TO KOETO E !!!!!!!!!!!!!!!! , 4E CLASSVEGE NE E STAROZAGORSKA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , 2-TO KOETO E , 4E IMAT PE4AT NA KAP4KATA NA BURKANA !!!!!!!!!!!!!!!! , I TO S LGOGOTO NA FIRMATA , S  MNOGO DOBAR DIZAIN I MNOGO CVETOVE , TOVA OZNA4AVA , 4E KAPA4KATA E MNOGO PO DOBRA I , PO SKAPA OT  OBIKNOVENITE  KAPA4KI "GOLD LACK" , 3-TO KOETO E , 4E SA SERTIFICIRANI PO ISO 9001 : 2000 , TOVA OZNA4AVA , 4E IMA KONTROL NAD KA4ESTVOTO NA HRANITELNITE PRODUKTI , 4-TO KOETO E , 4E LOGOTO NA FIRMATA E PATENTOVANO!!!!!!!!!!!!! , 5-TO IMETO SA6TO E SAS ZAPAZENA MARKA , 6-TO ETIKETA SA6TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Човече, ние не ядем капачки и етикети. Не че съм фен на гъбите, но четейки всичко почти съм на мнение, че след като 10 човека примерно плюят срещу нещо значи има за какво. А иначе - успех в продажбите ВИ!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1 722
Moga da vi kaja na vsi4ki KOITO VOB6TE NE STE NAQSNO SAS NE6TATA  !!!!!!!!!!!!! 4E 1-TO KOETO E !!!!!!!!!!!!!!!! , 4E CLASSVEGE NE E STAROZAGORSKA FIRMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , 2-TO KOETO E , 4E IMAT PE4AT NA KAP4KATA NA BURKANA !!!!!!!!!!!!!!!! , I TO S LGOGOTO NA FIRMATA , S  MNOGO DOBAR DIZAIN I MNOGO CVETOVE , TOVA OZNA4AVA , 4E KAPA4KATA E MNOGO PO DOBRA I , PO SKAPA OT  OBIKNOVENITE  KAPA4KI "GOLD LACK" , 3-TO KOETO E , 4E SA SERTIFICIRANI PO ISO 9001 : 2000 , TOVA OZNA4AVA , 4E IMA KONTROL NAD KA4ESTVOTO NA HRANITELNITE PRODUKTI , 4-TO KOETO E , 4E LOGOTO NA FIRMATA E PATENTOVANO!!!!!!!!!!!!! , 5-TO IMETO SA6TO E SAS ZAPAZENA MARKA , 6-TO ETIKETA SA6TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Човече, ние не ядем капачки и етикети. Не че съм фен на гъбите, но четейки всичко почти съм на мнение, че след като 10 човека примерно плюят срещу нещо значи има за какво. А иначе - успех в продажбите ВИ!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Само не разбрах шарената и скъпа капачка доколко точно подобрява вкусовите качества на продукта? hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 723
Замразени пилешки бутчета на фирма"Болярско пиле"Велико Търново-в черния списък на лошите продукти!Целите са в перушина,опаковката им е лоша,и самите бутчета нямат хубав вкус!
Виж целия пост
# 1 724

Човече, ние не ядем капачки и етикети. Не че съм фен на гъбите, но четейки всичко почти съм на мнение, че след като 10 човека примерно плюят срещу нещо значи има за какво. А иначе - успех в продажбите ВИ!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Само не разбрах шарената и скъпа капачка доколко точно подобрява вкусовите качества на продукта? hahaha hahaha hahaha
Подобрява продажбите! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия