Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои продукти хората често съобщават за негативни преживявания?
Какви са някои примери за продукти, които хората са избягвали поради негативни преживявания?
Кои са някои примери за продукти, които хората харесват и препоръчват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои продукти хората често съобщават за негативни преживявания?
Потребителите често съобщават за негативни преживявания с различни продукти, като Camelot - млечен бисквити кувертюр, кисело мляко Grandpa, нискомаслено мляко Vereya, мляко Vereya с добавен калций, вафли Prestige , кашкавал Kamajunii , топено сирене Helios , пастет RIO , дехидратирано картофено пюре Chef's Best Chips, топено сирене JoSi, олио Papas, нахут Delight и кайма от магазин Fantastiko / Krastaplana.
-
Какви са някои примери за продукти, които хората са избягвали поради негативни преживявания?
-
Кои са някои примери за продукти, които хората харесват и препоръчват?
-
Какви са рисковете от консумацията на маргирин, продукти, подсладени с аспартам и други подобни?
-
Какво представляват символите 'E' върху опаковките на хранителните продукти и етикетите?
Отделно научих, че Виталакт отдавна са спрели производство на кисело мляко, а в търговската мрежа все още се предлага тяхна продукция.
. Добре де, какво мляко е добре да купувам за детето си. Вече съвсем се обърках, бр-р-р-р!
И аз се чудя вече има ли изобщо нещо натурално от храните в България?! Майка ми взема едно мляко дето го произвеждат в малка фирма в едно село до Варна.. то определено е натурално, защото на 3-тия ден вече е вкиснало.. като едно време, а прясното им е с 1 пръст каймак като го подвариш. А сега всичко което ядем и пием е химия... за съжаление.
/ -с повишено внимание,че ...
мисля ,че трябва да имате повече доверие на производителите ! все пак и те са хора ! Пробвайте продуктите на " Лакрима " и ще се убедите . В частност предлагам краве сирене ,кисело мляко ,сирене Крема