Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои продукти хората често съобщават за негативни преживявания?
Какви са някои примери за продукти, които хората са избягвали поради негативни преживявания?
Кои са някои примери за продукти, които хората харесват и препоръчват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои продукти хората често съобщават за негативни преживявания?
Потребителите често съобщават за негативни преживявания с различни продукти, като Camelot - млечен бисквити кувертюр, кисело мляко Grandpa, нискомаслено мляко Vereya, мляко Vereya с добавен калций, вафли Prestige , кашкавал Kamajunii , топено сирене Helios , пастет RIO , дехидратирано картофено пюре Chef's Best Chips, топено сирене JoSi, олио Papas, нахут Delight и кайма от магазин Fantastiko / Krastaplana.
-
Какви са някои примери за продукти, които хората са избягвали поради негативни преживявания?
-
Кои са някои примери за продукти, които хората харесват и препоръчват?
-
Какви са рисковете от консумацията на маргирин, продукти, подсладени с аспартам и други подобни?
-
Какво представляват символите 'E' върху опаковките на хранителните продукти и етикетите?
По скоро преди време намирах такива късметчета и то най редовно в кифлите и рулата с мармалад. Веднъж даже видях хлебарката при поредното отхапване
Но сега доколкото ми е известно, ако производителите не отговарят на определени критерии за хигиена, може да ги затворят...

това си е просто мошенничество
напоследък, обаче, ми се вижда по-малко месото като количество и е по-мазно. преди си имаше тарелки с чисто месо и отделно с шарено, сега гледат между постното да пробутат и шареното
а следващият път като купувам, смятам да го претегля на везната за плодовете, защото не ми се вижда наред грамажът!
А кое кисело мляко е най-подходящо за бебета, според теб? Предполагам, че възможно най-естественото с по-малко сухо вещество, но ти би ли ни препоръчала някое?