Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 178
  • 1 823
# 960
:stop:kupi si le6a, koqto e oranjeva na cvqt. Strahotna e i zavira za 3 min super vkusna Laughing
Ако добре съм разбрала, хвалиш някаква марка леща, неясно ми остана коя.  newsm78 Общо взето я похвали в белия списък, че току виж сме разбрали накриво  Laughing
Макар че леща дето да заври за 3 минутки малко ме съмнява ама да приемем че бързо завира  Peace
Виж целия пост
# 961
е точно тая леща мястото й е тука, отвратителна е, оранжева е , седи като белена ,  и е не е цяла, вярно увира бързо, но ядеш оранжева каша, не леща, предпочитам обикновената,истинската.
Виж целия пост
# 962
Силисав, прощавай но момичето пише че е супер вкусна, това ми звучи като "доволна сум харесва ми", затова й предложих да я похвали в белия списък  Peace
Е в крайна сметка на опаковката на тази леща вероятно пише някаква фирма- коя е? Аз и това не разбрах?  Thinking
Виж целия пост
# 963
Оранжевата леща е просто друг сорт-Канадска.А разфасоки има на различни фирми.И наистина увира много бързо-около десетина минути.
Виж целия пост
# 964
Оранжевата леща е просто друг сорт-Канадска.А разфасоки има на различни фирми.И наистина увира много бързо-около десетина минути.
Да, вярно - аз си я варих като другата и наистина ядохме не леща, а лещено пюре  Naughty.
Виж целия пост
# 965
е точно тая леща мястото й е тука, отвратителна е, оранжева е , седи като белена ,  и е не е цяла, вярно увира бързо, но ядеш оранжева каша, не леща, предпочитам обикновената,истинската.

Мами , тази леща се готви по обратния ред за да не се скашква а именно след като се свари всичко ,  прибавяте  лещата и ври още съвсем малко   bouquet
Виж целия пост
# 966
е точно тая леща мястото й е тука, отвратителна е, оранжева е , седи като белена ,  и е не е цяла, вярно увира бързо, но ядеш оранжева каша, не леща, предпочитам обикновената,истинската.

Мами , тази леща се готви по обратния ред за да не се скашква а именно след като се свари всичко ,  прибавяте  лещата и ври още съвсем малко   bouquet
Благодаря, ако се престраша да взема пак ще го имам предвид Simple Smile.
Виж целия пост
# 967
Хаха и аз, макар че не съм виждала този вид леща Laughing
Ще проверя за един вид грах в консерва който наскоро ядохме- да ви кажа в тенджера под налягане няколко часа таз гад не омекна изобщо! ooooh!
Виж целия пост
# 968
Тази оранжева леща е просто белена леща. Обикновено се намира в здравословните магазини или задравословните щандове на супермаркетите. Да, увира за няколко минути, но е предназначена за хора със стомашни проблеми...така както има и белен сух фасул  Simple Smile
Така че не я критикувайте  Simple Smile
Виж целия пост
# 969
Ще добавя със съжаление сладко на фирма КРАМИ.
Взех си няколко пъти и много ми хареса - вътре имаше плодчета. Последният път беше желирана, оцветена вода със захар.

Жалко, че никоя фирма не се старае да поддържа добро качество.
Фирма "Митак" е истината! Правят страхотни сладка и конфитюри. Аз си ги купувам от Кауфланд, ама може и другаде да ги има.
Виж целия пост
# 970
аз купувам доматено пюре Митак и съм доволна
Виж целия пост
# 971
Аз се зачетох в етикетите на няколко вида доматено пюре и установих, че съдържанието на домат е 13 %. Всичко останало е някакви пълнежи. Така че аз повече доматено пюре не мисля да купувам.
Виж целия пост
# 972
Видях, че често питате за качествено кисело мляко. Затова ви пускам един линк. Не искам да правя реклама. Опитайте и ми кажете какво мислите...
http://www.bio.bg/products/dealers

Опитах и мисля, че е като едновремешното кисело мляко в стъклени бурканчета  Simple Smile, което на втория ден вкисваше, т.е. май е истинско. Хареса ми, но цената му е висока - 1,29 лв. Зареждат го в Пикадлили център във Варна само петък следобед!!

Вълшебна, основният "пълнител" в пюрето е брашно, дори не е нишесте, защото то е по-скъпо. От дистрибутор на Никас пък знам, че и в саламите и шунки разни пресовани слагат брашно вместо нишесте.......той ми каза по-добре да купувам кренвирши отколкото шунка  Laughing
Виж целия пост
# 973
Имах познати в нашата консервна и да ви кажа в доматеното пюре слагат ябълки и тиква, но това беше отдвана,незнам дали още е така! Ама според мен по-добре домат пресен да използваме или консерва пресен, когато е за нашите деца!  Joy
Виж целия пост
# 974

Закупено снощи от магазин в Стара Загора, свалено от хладилната витрина на магазина:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия