Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 181
  • 1 823
# 975
 Sick Sick Sick

Ако пазиш касовата бележка може да направиш рекламация, може и в защита на потребителите да сигнализираш
Виж целия пост
# 976
Sick Sick Sick

Ако пазиш касовата бележка може да направиш рекламация, може и в защита на потребителите да сигнализираш
 

мисля,че второто е по добра идея Peace
Виж целия пост
# 977
Топено сирене на Хелиос един път съм взимала и повече няма да повторя! Sick
Виж целия пост
# 978
Sick Sick Sick
Ако пазиш касовата бележка може да направиш рекламация, може и в защита на потребителите да сигнализираш
Кошмар, изобщо не ходи пак в магазина ами иди в някоя телевизия и в защита на потребителите  Peace
Виж целия пост
# 979
Че те в магазина не са виновни- виновен е производителя. Аз бих се обърнала към "защита на потребителя"
Виж целия пост
# 980
В момента ям една ябълка, купена от пазара /мисля, че са сръбски или македонски/ - много хубав външен вид имат, наистина са и вкусни и сладки, но сега за първи път ми направи впечатление, че под кората има около 1 см слой, който не е бял, а РОЗОВ! От което съдя, че този приятен червен цвят няма да е станал по естествен начин на дървото, а ... кой знае как.
Съжалявам, че нямам апарат, да снимам ябълката. Ако си купувате от тези ябълки, обърнете внимание!
Виж целия пост
# 981
Не купувайте пастет на CLEVER от Била,отвратителен е и на вкус и на мирис и има някакви костци в него.Не че другите пастети са добри,но този е ужасен
Виж целия пост
# 982
Не купувайте пастет на CLEVER от Била,отвратителен е и на вкус и на мирис и има някакви костци в него.Не че другите пастети са добри,но този е ужасен
Кой е производителя?
 На опаковката трябва да пише: произведено от ........ за Билла България ООД.
Виж целия пост
# 983
Кивито ,което се продава в София на Женския пазар,.Не е вкусно,а също и ананаса,той пък трябва да се яде веднага,а не да се остави за следващия ден.
Виж целия пост
# 984
Разни пакетирани кайми, опитах от всички марки и всички са гадост Close  Вече ще си меля месо в магазин.
купи си кайма Браво, няма да сбъркаш! Peace
аз много мразя да дъвча жили и разни там гадости,затова ти препоръчвам тази кайма. Grinning
Виж целия пост
# 985
Цитат на: rossitza
Разни пакетирани кайми, опитах от всички марки и всички са гадост Close  Вече ще си меля месо в магазин.
              Аз ползвам само кайма "Донна" 75%телешко/25%свинско и съм много доволна!
каймата на Дона е гадна Sad
Виж целия пост
# 986
Аз не одобрявам продуктите на фирма "Бони". Каквото и да сме взели никога не ни е харесвало. Сега дори да видя нещо което изглежда добре, ако прочета че е на Бони веднага се отказвам. Същото е и за шунка Никас.
Ами ,че те шунките на Никас,са жив боклук, погледни цената и веднага ще се сетиш какво би могло да е съдържанието ! Sad
Виж целия пост
# 987
Видях, че често питате за качествено кисело мляко. Затова ви пускам един линк. Не искам да правя реклама. Опитайте и ми кажете какво мислите...
http://www.bio.bg/products/dealers

Опитах и мисля, че е като едновремешното кисело мляко в стъклени бурканчета  Simple Smile, което на втория ден вкисваше, т.е. май е истинско. Хареса ми, но цената му е висока - 1,29 лв. Зареждат го в Пикадлили център във Варна само петък следобед!!


На мене ми харесва, но купувам само от време на време от него. Иначе зареждам с Верея.
Виж целия пост
# 988
Видях, че често питате за качествено кисело мляко. Затова ви пускам един линк. Не искам да правя реклама. Опитайте и ми кажете какво мислите...
http://www.bio.bg/products/dealers

Опитах и мисля, че е като едновремешното кисело мляко в стъклени бурканчета  Simple Smile, което на втория ден вкисваше, т.е. май е истинско. Хареса ми, но цената му е висока - 1,29 лв. Зареждат го в Пикадлили център във Варна само петък следобед!!



На мене ми харесва, но купувам само от време на време от него. Иначе зареждам с Верея.

Опитах го и наистина е като киселото мляко от едно време. Доста вода има, но такова е истинското кисело мляко, в което не се добавя сухо мляко или разни сгъстители - преди години мои близки имаха крави и ми даваха кисело мляко "натурал абсолют" и също беше воднисто. Даже си припомних времената, когато само раздрусвах бурканчето и изпивах млякото, без да е необходимо да добавям вода. Peace
Виж целия пост
# 989
Да, но и Био киселото мляко не се вкисва след седмица ... както всъщност и бабиното  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия