Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 180
  • 1 823
# 1 485
Хайде поредното разочарование: кисело мляко "Верея" от 4.5% Харесваше ми, че се вкисва бързо (ден-два), ако го оставиш в хладилника отворено.

Вече 2 поредни пъти купувам нещо, което прилича на вид като рядко кремче-нишесте, което не е станало. Не става и за айран дори.  Sick Отврат! А партидите са различни, втория път специално гледах срокът на годност да е различен от първия.

Писна ми! Close
Виж целия пост
# 1 486

Мисля, че е това. Извинявам се за снимката, но тъкмо смачках опаковката да я изхвърля и се сетих, че тук ставаше върос за това масло.

 
Пак да отбележа, че е хубаво и не му е мястото в тая тема, но..........

Точно тук му е мястото.
Видях го, точно в тази много полезна тема и много се зарадвах, че го намерих в БИЛА... НО това е обикновен маргарин.  т.е. поредната гадост, която купувам.



Моето го купих от МЕТРО -стои твърдо,извадено от хладилника,като го режа с ножа чак се троши,изобщо не е меко  newsm78 използвала съм го само за сладкишите сега,но като го топя на печката не се разслоява на амсло и вода,така че аз мисля,че си е ОК   chef
Виж целия пост
# 1 487

Мисля, че е това. Извинявам се за снимката, но тъкмо смачках опаковката да я изхвърля и се сетих, че тук ставаше върос за това масло.

 
Пак да отбележа, че е хубаво и не му е мястото в тая тема, но..........

Точно тук му е мястото.
Видях го, точно в тази много полезна тема и много се зарадвах, че го намерих в БИЛА... НО това е обикновен маргарин.  т.е. поредната гадост, която купувам.



Моето го купих от МЕТРО -стои твърдо,извадено от хладилника,като го режа с ножа чак се троши,изобщо не е меко  newsm78 използвала съм го само за сладкишите сега,но като го топя на печката не се разслоява на амсло и вода,така че аз мисля,че си е ОК   chef

И аз да кажа че тука му е мястото - това не е масло според мен - каквото и да пише на опаковката  #2gunfire Има странен вкус на нещо като кремче  newsm78 и си е меко изваждайки го от хладилника /бтв от Метро го купих и аз/ пише масло от прясна сметана  newsm78 newsm78 - чакам информация "от кухнята" и пак ще споделя.
Виж целия пост
# 1 488
Ето тук вижте съдържанията на маслата на Хранинвест, сред които и Милкер

http://www.milker.bg/products.html
Виж целия пост
# 1 489
Честита Коледа на всички! Здраве и късмет!   bouquet
Виж целия пост
# 1 490
Ето тук вижте съдържанията на маслата на Хранинвест, сред които и Милкер

http://www.milker.bg/products.html

Това пише и на опаковката и звучи прекрасно но реално на вкус  Sick
Ти пробвала ли си го?
Виж целия пост
# 1 491
не съм ...аз купувам само Милрам, а ако няма Верея или Роса
Виж целия пост
# 1 492
Пили ли сте прясно мляко на Бор Чвор в шише с 3.6% масленост? Ако не сте по-добре и недейте! Има вкус на тебешир и лекарство! Това мляко крава не е виждало никога! Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 493
Ето тук вижте съдържанията на маслата на Хранинвест, сред които и Милкер

http://www.milker.bg/products.html
вкусът му е на маргарин, със сигурност не е 100% масло.И седи меко.Едно истинско масло извадено от хладилника трябва да я твърдо, та чак да се ядосваш че не можеш да го намажеш на филийка, а не меко, каквито са всички български масла.
Виж целия пост
# 1 494
не съм ...аз купувам само Милрам, а ако няма Верея или Роса

Нещо напоследък пиша само за масло - ама това са ми впечатленията  Rolling Eyes  Вчера покрай приготовленията на баклавата за нова година си направих експеримент с 3 масла:
за Милкер на Хранинвест /толкова обсъждано по-горе/ и Краве масло пак на Хранинвест - странния вкус е от Палмовото масло което слагат вътре  #2gunfire
За баклава маслото се разтопява нали знаете - е при това масло част от него се стопява, другата остава на едни бели "парцали" които си остават така  #2gunfire
За Роса  - има толкова много вода в него че докато се усетя да покрия съда в който го разтопявах цялата кухня стана на мазни пръски  #2gunfire - и то клокочи и пръска на големи петна и надалече. Добре че не уцели мен  Sick
Виж целия пост
# 1 495
Възмутена съм от замразено пиле Виктория - пълно с лед и непочистено добре! Никога повече! Sick
Виж целия пост
# 1 496
Възмутена съм от замразено пиле Виктория - пълно с лед и непочистено добре! Никога повече! Sick


Аз в последно време все попадам на непочистено ,даже и на други марки , дори на охладено  ooooh!
Виж целия пост
# 1 497
Здравейте, искам да Ви споделя моето голямо разочарование от продуктите на КФМ. Преди време си купихме салам Вежен - пълен боклук, изхвърлихме го, и днес се излъгах да купя Бански старец и луканка Балкантурист - същите боклуци, само  рекламите им ни подведат да ги купуваме за по  20 лв килограма и после в кофата за боклук. Така че мили хора не си купувайте и кучетата не искат да ги ядат!
Виж целия пост
# 1 498
Да, аз отдавна съм забранила да се купува какъвто и да е продукт на КФМ...
Виж целия пост
# 1 499
Възмутена съм от замразено пиле Виктория - пълно с лед и непочистено добре! Никога повече! Sick
Това са най-ужасните пилешки продукти. Отгоре малко месо, отдолу пера кожи колкото щещ #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия