Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 373
  • 598
# 225
Музика (тиха) задължително. Иначе става една говорилня, едно надвикване. Там има някакви уредбички. Но може и някой да вземе дискове.
Аз ще донеса Азис  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Виждам,че всички сме много доволни от избора на заведение и се чудя,кое ни накара първоначално да се насочим към Кмета.То е ясно,че Славяни се остава мястото за купони.Нямам търпение да ви видя всички! Hug
Виж целия пост
# 227
Аз, доколкото разбрах, местата в Кемта са повече, за това...но не претендирам да съм 100% права.
Виж целия пост
# 228
Виждам,че всички сме много доволни от избора на заведение и се чудя,кое ни накара първоначално да се насочим към Кмета.То е ясно,че Славяне се остава мястото за купони.Нямам търпение да ви видя всички! Hug

Защото на доста хора просто им омръзва едно и също,
други искали да е в клуб, какъвто всъщност е "При Кмета"
и така. На мен обаче си ми харесва, а и на първата среща,
на която съм ходила беше там и винаги ми е приятно, и
ми е уютно  Hug Heart Eyes
Много се радвам, че приехте идеята ми   bouquet Heart Eyes Hug
Чуствам се някак си ..................... абе хубаво ми е  Hug
Виж целия пост
# 229
...
и така. На мен обаче си ми харесва, а и на първата среща,
на която съм ходила беше там и винаги ми е приятно, и
ми е уютно  Hug Heart Eyes
Много се радвам, че приехте идеята ми   bouquet Heart Eyes Hug
Чуствам се някак си ..................... абе хубаво ми е  Hug

  Така ли: angel008  smile3531 angel008 - май един ангелски костюм много ще ти отива!  newsm78  Hug
Виж целия пост
# 230
РЕСТОРАНТ СЛАВЯНИ.
Град: София
адрес: ул. Янко Сакъзов 72 (на ъгъла с ул. Асен Златаров)

На Янко Сакъзов 72 е закусвалнята с пици на парче.  Mr. Green  Пак е на Славяни де.

Ние ще сме в големия салон (десния) на ресторант Славяни на ул. Асен Златаров 1.
За тези, които не знаят къде се намира - входът е от към ул. Асен Златаров - улицата е последната пряка на бул. Янко Сакъзов преди кръстовището с бул. Евлоги Георгиев (Канала).
Ул. Асен Златаров се пада точно срещу театър София - от другата страна на булеварда.
Заведението е на около 20-тина метра от лявата страна (ако се влезне пеша от бул. Янко Сакъзов).
С кола се влиза от ул. Оборище, ул. Асен Златаров е еднопосочна.


РЕСТОРАНТ СЛАВЯНИ.
Град: София
адрес: ул. Асен Златаров 1 (почти на ъгъла с бул. Янко Сакъзов)

Ето и карта (цък)



Резервацията е за след 18 ч. (добавила съм го в първия постинг на темата).

По отношение на DJ, ще пусна анкета.
Може да има желаещи за късно танцуване и купонясване (след 22-22.30 например).
По отношение на кувертите - няма такива, но ще капарирам за запазването на салона 200 лв.
Виж целия пост
# 231
За късното купонясване можем да се замислим от сега  newsm78
Дали да си останем в "Славяни" или да резервираме нещо
за "Библиотека" ???
За капарото за салона е хубаво да определим някаква
сума, която всеки ще даде или при влизане, или някой
ще мине да събере, като се понапълни ресторанта.
Каквото остане в + може да отиде за благотворителност  Hug
Виж целия пост
# 232
Аз лично никога не съм била фен на преместването.
За DJ нямам претенции - каквото кажете.
Ако решите да има DJ, ще трябва да заплатим допълнително за него (всъщност капарото, след като го върнат може да отиде директно него).

По отношение на паричките за капарото - и аз си мислех за нещо такова (да съберем на място и остатъкът да го дадем за благотворителност и да зарадваме и някои дечица).

Можем отсега да определим някаква символична сума или впоследствие да съобразим сумата с бройката записали се за присъствие.
Виж целия пост
# 233
Марина, поне с 10 души си говорих
и всички са на мнение, че може и без DJ,
защото няма да можем да се чуем  Rolling Eyes
Хубаво би било да има анкета, но
си мисля, че ще отпадне като идея  newsm78
Виж целия пост
# 234
Марина, поне с 10 души си говорих
и всички са на мнение, че може и без DJ,
защото няма да можем да се чуем  Rolling Eyes
Че от 18.00 до 22.30 няма ли да се слушаме достатъчно?  newsm78
Нека си има анкетка.  Peace
Виж целия пост
# 235
Аз съм ПРОТИВ DJ, наистина няма да се чуем. Едно, че се събираме много народ и вдигаме само ние страшен шум, силната музика насложена отгоре няма да помогне за комуникацията. Аз лично идвам, за да се видя и да полафя със съфорумки/ци.
Виж целия пост
# 236
За късното купонясване можем да се замислим от сега  newsm78
Дали да си останем в "Славяни" или да резервираме нещо
за "Библиотека" ???
За капарото за салона е хубаво да определим някаква
сума, която всеки ще даде или при влизане, или някой
ще мине да събере, като се понапълни ресторанта.
Каквото остане в + може да отиде за благотворителност  Hug
Мога да се обадя на Пепи Whistling
Виж целия пост
# 237
Преди време Тео7777 каза нещо много умно:
"Не си ли говорим по 24 часа? Кое не сте си казали? Нека купонясваме!"
Глас ЗА  DJ.

Ако няма музикален фон, всички започват да крякат и се получава много неприятен шум. И главобол  Tired
Аз казах.
Виж целия пост
# 238
Бомбич, Пепи-жирафчето вече не прави караоке, въобще не бачка вечер в момента, никъде, вчера си говорих с него  на скайпа...

Аз пък съм ЗА DJ, помните ли какъв луд купон си бяхме направили преди 3-4 години  ли беше  newsm78, точно в "Славяни" с DJ и играхме лимбо с на Дамаянти вещерската метла Joy Joy Joy
МНого яко беше!
Това така да ви подгрея с идея.
Иначе аз не гласувам този път защото вероятността да дойда е малка и няма смисъл да ви обърквам сметките  с моят иначе толкова "съществен" глас.
Виж целия пост
# 239
Бомбич, Пепи-жирафчето вече не прави караоке, въобще не бачка вечер в момента, никъде, вчера си говорих с него  на скайпа...

Аз пък съм ЗА DJ, помните ли какъв луд купон си бяхме направили преди 3-4 години  ли беше  newsm78, точно в "Славяни" с DJ и играхме лимбо с на Дамаянти вещерската метла Joy Joy Joy
МНого яко беше!
Това така да ви подгрея с идея.
Иначе аз не гласувам този път защото вероятността да дойда е малка и няма смисъл да ви обърквам сметките  с моят иначе толкова "съществен" глас.
Ще му звънна днес на тела.Сигурно му е пораснала работата Wink

Все ми е тая дали ще е с диджей или без.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия