Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 373
  • 598
# 30
Не гласувах Cry
Мога само да ви завиждам,за съжаление.
Може би другия път Confused
Виж целия пост
# 31

Izida,  Hug !
Виж целия пост
# 32
Аз пък имам питане и може да прозвучи кофти за някои,
но тези, които не дадат пари за куверт, а дойдат ???
Не за друго, а защото ми писна да плащаме чужди сметки  Naughty
Няма какво да си кривим душата - почти на всяка среща се случва  Thinking

Не виждам друг начин освен със списък. Зависи и какво включва куверта де, но все пак след като форумките се разставим по масите би трябвало тези, които не са си платили куверти да се възползват само от свободна консумация Thinking. Но реално не виждам как може да се следи някой да не нахапе чужда порция:(
Виж целия пост
# 33
edin glas. az Simple Smile
Виж целия пост
# 34
Аз гласувам за себе си. Мога да събирам парите от Люлин. И без това ще го правя заради детския карнавал.
И аз се записах  - 1 брой, ако не броя люлинската агитка!
А и пари има на кого да дам  Hug Heart Eyes
Ами списък, май е добра идея, и да дадат на входа  newsm78
Виж целия пост
# 35
Парите винаги ще взема аз, а после... Дуци е казала какво ще направим с тях  Mr. Green
Виж целия пост
# 36
Аз си размишлявам тук, че трябва да има вариант ако на някой му се отвори възможност в последния момента да дойде да може да плати на място или да е на свободна консумация. Визирам себе си естествено!!!

Ако дотогава не съм родила и съм в състояние да се дотъркалям бих дошла поне за час-два да се видя с народа.

Мога да ви предложа лесен начин за събиране на парите.
Някоя от вас да си направи една сметка в Първа Инвестиционна, да си я регистрира във виртуалния клон и всеки да превежда по сметката пари. Може да се следи всяко движение на пари кога и от кого са постъпил и т.н. Иначе да се предават от ръка на ръка е кошмар. От опит ви го казвам. Така процедираме с детските карнавали и нещата вървят, а първата година така си ги предавахме от ръка на ръка и беше кошмар, лудница.
Виж целия пост
# 37
Аз имам сметка с ел.банкиране, така събирахме пари за една кърмаческиа инициатива с тениски.
Обаче пак се мрънка, понеже не всеки му се ходи до банка. Освен това с риск да засегна някой има толкова заспали курабии, които преведоха пари две седмици след крайния срок ooooh!.
Виж целия пост
# 38
Доня Коприва е права !  Hug
И да бъде съставен един списък, в който веднага да се вписва името на този, който внесе сумата.
Там, на входа някой ще се наеме с нелеката задача да посреща всички и ако има такива, които са решили да дойдат в последния момент, те ще си заплатят сумата на място. Мисля, че така е най добре.
Вие какво ще кажете ?  Thinking
Виж целия пост
# 39
Аз имам сметка с ел.банкиране, така събирахме пари за една кърмаческиа инициатива с тениски.
Обаче пак се мрънка, понеже не всеки му се ходи до банка. Освен това с риск да засегна някой има толкова заспали курабии, които преведоха пари две седмици след крайния срок ooooh!.

 Joy Joy Joy

Аз съм ЗА да има списък още на входа !!!
Който не е в списъка поръчва и плаща веднага.
Как обаче би могло да се следи това идея нямам  newsm78
Виж целия пост
# 40
................. има толкова заспали курабии

 hahaha hahaha hahaha

Разсмя ме....
 Joy
Виж целия пост
# 41
 
Аз съм ЗА да има списък още на входа !!!
Който не е в списъка поръчва и плаща веднага.
Как обаче би могло да се следи това идея нямам  newsm78
За това предложих да си плащат още на входа. Иначе няма кой да дебне, кой какво яде и пие.
Виж целия пост
# 42
Е тук едва ли ще има чак толкова заспали, като се има предвид, че на всички е известен крайния срок.  Laughing
Виж целия пост
# 43
Засега идвам със сигурност.
Виж целия пост
# 44
Един брой - това ще ми е сефтето
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия