Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 387
  • 598
# 330
редактирах  Hug
Виж целия пост
# 331
Василисо, хич не се оплаквай  Naughty
Аз бях с престилката на бащата на моя дружка,
а той 20 минути преди да ми я даде лежеше под
една кола  ooooh! Елека от козя кожа пък е
на баба й, която в момента е на 102 години,
а с него са я завивали като бебе  Rolling Eyes Shocked #Crazy ooooh!
Страх ме беше да не се разпадне в движение  ooooh!
Моля те, недей! Цял живот ще страдам, че тогава не успях да дойда.  Naughty Най-добрата маскировка на всички времена.   bouquet

Много благодаря за оценката  bowuu  bouquet
Виж целия пост
# 332
Продължавам да не знам на какво да се изкелиферча  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 333
 И аз още не съм измислила как да се маскирам, но до купона все ще ми дойде някаква идея.
Виж целия пост
# 334
И аз  ooooh! newsm78
Едва ли до тогава ще измисля нещо по-оригинално от циганина  ooooh!
Виж целия пост
# 335
Продължавам да не знам на какво да се изкелиферча  Rolling Eyes

Не си единствена.
Виж целия пост
# 336
И аз  ooooh! newsm78
Едва ли до тогава ще измисля нещо по-оригинално от циганина  ooooh!


Оооооооооооо, циганина беше уникален! И пак да се маскираш така няма да ти се разсърдим!  Hug
Виж целия пост
# 337
И аз  ooooh! newsm78
Едва ли до тогава ще измисля нещо по-оригинално от циганина  ooooh!
Оооооооооооо, циганина беше уникален! И пак да се маскираш така няма да ти се разсърдим!  Hug

Е да ама не е редно мисля аз. Пък и все едно и също - писва  Whistling
Да взема да пусна анкета, а ?  Wink Joy
Хората ще кажат " Е.а си егоцентричката  ooooh! Нема такъв нарцис  NaughtyJoy
Виж целия пост
# 338
Аз ако дойда, ще е без костум, ще ме върнете ли? Embarassed Или ще остана поне за една биричка Blush
Виж целия пост
# 339
Аз ако дойда, ще е без костум, ще ме върнете ли? Embarassed Или ще остана поне за една биричка Blush

И аз съм без  Peace
Виж целия пост
# 340
Записвам се аз. Ще бъда самичка.
Виж целия пост
# 341
Колко човека могат да се съберат в големият салон?
Нещо бройката взе да набъбва Thinking
Виж целия пост
# 342
Мамма, може ли да се запише на първа страничка, че няма куверти и не събираме никакви пари, защото продължавам да получавам предложения на лични и накаря вече ще се изкуша Twisted Evil Joy
Виж целия пост
# 343
С последната оповестена информация  все повече назрява моментът да обява номера на банковата си сметка, явно им аоще заблудени души, готови да плащат Mr. Green

Колко човека се събират в Славяни?
Виж целия пост
# 344
Колко човека могат да се съберат в големият салон?
Нещо бройката взе да набъбва Thinking

Ако не ме лъже паметта - 80 места капацитет. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия