Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 388
  • 598
# 435
Смърф Hug Сетих се за блока. Ти си един неизчерпаем извор на информация за вся и всьо в София, направо си като жълтите страници Hug Нема ли да си надигнеш гъзеца накъмто Славяни, да те видя Wink Земи и мъжо, аз мойто ще си го нося, ще има с кой да си клюкари Laughing
Виж целия пост
# 436
Белиндичке, и аз това магазинче щях да ти препоръчам Peace , но Смърфиета ме изпревари. Добре, че няма да идвам на купона, че почерпката вече я изтървах... Laughing
Виж целия пост
# 437
От колко часа беше Събитието?
Виж целия пост
# 438
Смърфи, чести ти именик Hug

......Земи и мъжо, аз мойто ще си го нося, ще има с кой да си клюкари Laughing
Кой ще ти гледа децата, бре?

Лили, ти що ще пропуснеш, ще си в 35-та седмица newsm78
Виж целия пост
# 439
...Лили, ти що ще пропуснеш, ще си в 35-та седмица newsm78


защото вече съм с паднала тапа...и карам ден за ден и съм прикована към леглото за да устискам някой ден в повече Rolling Eyes и поне в деветия да вляза
Кофти тръпка, а даже знаех и как ще се маскирам, да ми отива на шкембето и телесата но уви...
няма да имате шанса да им се насладите Mr. Green
Виж целия пост
# 440
Иии, голям съм тутманик - Смърфи, честито на бебе Кольо и от нас Hug

Дуци, уредила съм им гледач, ако не ми мине котка път Praynig

Лили, много жалко наистина, че няма да се видим Sad Що не дойдеш все пак, пък ще ти уредим една тапа, аз лично мисля винце да си поръчвам, ще ти услужа Hug
Виж целия пост
# 441
Аз пък като реших как ще се маскирам,
а атрибутите ми са изчерпани в куку магазина  Crossing Arms
Не е чесно  Crossing Arms
Ами сега ???
Виж целия пост
# 442
Без дете, а вероятно и без маскировка, както винаги  Embarassed
Но ще съм на линия  Peace
Виж целия пост
# 443
защото вече съм с паднала тапа...и карам ден за ден и съм прикована към леглото за да устискам някой ден в повече Rolling Eyes и поне в деветия да вляза
Ми ти сега си в 35 - 34 навършени и няколко дни това значи, нали?! Другата ще си в 36, хвърляй се смело към маскировката Mr. Green
И все пак бас хващам, че ще преносиш.

Направи си/уший си Party
Виж целия пост
# 444
доня Коприва, не можахме с вас да пием бира по комшийски, надявах се поне на градско ниво да се срещнем, но уви.
стискайте и като му дойде времето се маскирайте на родилка.  GrinningPeace
Виж целия пост
# 445
Тъкмо мислех да побутна темичката....  Wink
Колко човека ще дойдат в крайна сметка (със сигурност) ?
И ще има ли дечица, и ако "да" - колко ще бъдат ???  Thinking
с дете - и двете ще сме маскирани  Peace
Виж целия пост
# 446
Тъкмо мислех да побутна темичката....  Wink
Колко човека ще дойдат в крайна сметка (със сигурност) ?
И ще има ли дечица, и ако "да" - колко ще бъдат ???  Thinking
с дете - и двете ще сме маскирани  Peace
Еееее, имаш една биричка от мен, да знаеш...  Hug
Тъкмо бях започнала да се отчайвам, че дъщеричката ми ще е единственото детенце на купона и ще й бъде скучно....  Sad
А с такова нетърпение го чака....  Mr. Green
Виж целия пост
# 447
Белиндо, Дуц, благодаря за честитките  Hug Heart Eyes

Белиндо, и аз много искам да ви видя. Ще потвърдя обаче в последния възможен момент. Сашо не е фен на идеята, но Митака ще смекчи отегчението  Mr. Green

Извинявам се за глупавия въпрос, но докога трябва да се потвърди присъствие? Сега ще прочета, но вие ми отговорете, моля, за всеки случай  Blush
Виж целия пост
# 448
Ще дойдете ли на срещата  (Гласуването приключва: понеделник, 15 декември 2008, 00:23)  Mr. Green
Виж целия пост
# 449
Ще дойдете ли на срещата  (Гласуването приключва: понеделник, 15 декември 2008, 00:23)  Mr. Green
Хахаха...  Joy Joy Joy
При положение, че срещата е на 14, а гласуването приключва на 15, хитро е, да....
Разсмяхте ме...  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия