Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 364
  • 598
# 570
Аз мислех да отидем още в 17:30 Rolling Eyes,да запазим хубавите места Mr. Green
Виж целия пост
# 571
Аз мислех да отидем още в 17:30 Rolling Eyes,да запазим хубавите места Mr. Green
Еееее, ти сега така кажи, та да цъфна още в 17.00 там....  newsm53
Виж целия пост
# 572
 Joy Joy,ние ще дойдем три,да не се срамуваме поединично в таксито
Виж целия пост
# 573
Joy Joy,ние ще дойдем три,да не се срамуваме поединично в таксито
Блазе ви...
Аз на отиване няма да дойда с такси - ще ни докарат, ама на тръгване не съм сигурна и току виж някой таксиметров шофьор се облещил като ме види...  #Shocked
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 574
 Joy Joy Joy,ако си маскирана,няма начин да не се облещи Joyкаква ще бъдеш ти?Аз ще съм циганка Flutter
Виж целия пост
# 575
Предвид, че ще дойда след 19, кой ще ме приюти на коленце?  Wink
Виж целия пост
# 576
Joy Joy Joy,ако си маскирана,няма начин да не се облещи Joyкаква ще бъдеш ти?Аз ще съм циганка Flutter
Аз предпочитам да го запазя в тайна до последно, за да го има и момента на изненадата  Wink, но определено няма начин да не се облещи който и да било, ако ме види по този начин облечена и блуждаеща сама с детето (също маскирано) по улиците...  Whistling
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 577
Предвид, че ще дойда след 19, кой ще ме приюти на коленце?  Wink
Ако не ни вземат за "повредени"  Whistling, заповядай...
Дано да ти е удобно на мойто ръмбесто коленце...  Mr. Green
Виж целия пост
# 578
Предвид, че ще дойда след 19, кой ще ме приюти на коленце?  Wink
Ако не ни вземат за "повредени"  Whistling, заповядай...
Дано да ти е удобно на мойто ръмбесто коленце...  Mr. Green


В "Славяни" са ни свикнали  Joy
Виж целия пост
# 579
Ами срам ме е, ама няма да дойдем.
Не съм изтрезняла от снощи - първото коледно парти за сезона  Crazy

Много исках да ви видя, наистина.

Главата ми се клати обаче.

Пожелавам ви шеметно изкарване и чакам снимки  Hug
Виж целия пост
# 580
 Изтрих си гласа.

 И гласувах наново - бройте ни двама, ще съм с дружка.
 Дано да сте ни оставили малко местенце.
Виж целия пост
# 581
Весело изкарване на всички Grinning
Виж целия пост
# 582
Идвам с още 2 форумки.  Flutter И моята глава не е бистра вече от седмица, но съм като питбул...  Flutter
Виж целия пост
# 583
...така....сега ще се изкажа....:
Купона върви чудесно.
Те първа ще започва веселата част..
Ние с Цомба, обаче...понеже сме примерни майки и домакини...
...а и съпруги, де...
си тръгнахме в час, достоен за пример. bowuu

...гордея се със себе си и волята си... bowuu

Радвам се, че се видях с хора,
с които отдавна не бях се виждала...
...а и с други, които дори все още не познавах до момента,
а много исках...

 ...баси, как не ми се тръгваше Close Crossing Arms

Виж целия пост
# 584
Стига си хленчила, ами пускай снимки за клюкарките!  Laughing
Няма цяла нощ да чакаме, я?  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия