Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 437
  • 598
# 90
Аз също съм доволна от така стеклите се обстоятелства. Лично, предпочитам 21-ви.  Grinning
Виж целия пост
# 91
Гласувам за 14-ти. Все пак на 21-ви е детския карнавал и няма да мога да смогна, да се маскирам и да цъфна преди 21ч. Освен това втория детски купон ще продължи поне до 20.00ч. Абсолютно невъзможно да успея.

 Peace
Виж целия пост
# 92
Докато тук гласуваме,ще резервират и 14 декември хората.

Мдааа  Thinking Аз като звънях на разни хотели
и ресторанти за служебното парти ми казаха, че картината
се сменя за часове  Naughty
Виж целия пост
# 93
Ами накрая ще го направим януари,когато няма да има проблем с резервациите.То пък какво ли значение има.
Виж целия пост
# 94
Все ми е едно дали 14 или 21, затова съм гласувала само с Да.
Ако има някой, който предпочита да плати по сметка, може да го споменава мимоходим, за да имам идея за колко човека иде реч.

Гласувах за 21-ви.
По сметка ми е най-удобно, но както решите.
Виж целия пост
# 95
Ами накрая ще го направим януари,когато няма да има проблем с резервациите.То пък какво ли значение има.
Много добра идея!  Peace
Но пък на част от хората ще им е минало Коледното настроение дотогава.....подозирам....  Grinning
Виж целия пост
# 96
Напротив,тъкмо ще им е минал махмурлука от разните им там фирмени купони,коледи и нови години.Януари е най-мрачния месец в годината,защо да не го развеселим с един форумски купон. Simple Smile на 21 декември сме с Калина на детски купон в Люлин.Много от майките ще са там.Ще свърши най-рано в 20 часа,прибиране най-малко 30 минути,оправяне на детето за сън,придвижване до центъра -още час и половина.Тц,на 21 няма да смогна.
Виж целия пост
# 97
Ами накрая ще го направим януари,когато няма да има проблем с резервациите.То пък какво ли значение има.
Много добра идея!  Peace
Но пък на част от хората ще им е минало Коледното настроение дотогава.....подозирам....  Grinning
Да, направо сложете в анкетата и една опция - 12-ти януари, рожденият ден на Белинда Mr. Green Ставам на 30, ще черпя наред, пък вие можете да ми донесете подаръци hahaha
Виж целия пост
# 98
А в " Доброто", как стоят нещата за 20-ти? Или там вече не искат и да чуят за нас  Rolling Eyes .
Виж целия пост
# 99
А в " Доброто", как стоят нещата за 20-ти? Или там вече не искат и да чуят за нас  Rolling Eyes .

Сигурно имаш предвид "Кривото" в Студентски град, или аз нещо греша?! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 100
Аз мога да питам за 20-ти в Папа Джо.Веднъж вече там сме правили купон и беше супер.Беше в градината,но и вътре е готино,даже още по-готино.Но не се танцува.Има музика.
Виж целия пост
# 101
Ами накрая ще го направим януари,когато няма да има проблем с резервациите.То пък какво ли значение има.

Това всъщност е много добра идея.  Гласувах за 10ти Януари.
Виж целия пост
# 102
А в " Доброто", как стоят нещата за 20-ти? Или там вече не искат и да чуят за нас  Rolling Eyes .

Сигурно имаш предвид "Кривото" в Студентски град, или аз нещо греша?! Rolling Eyes

Както винаги си права Стрелкиньо, грешката е моя  Heart Eyes .
Виж целия пост
# 103
Напротив,тъкмо ще им е минал махмурлука от разните им там фирмени купони,коледи и нови години.Януари е най-мрачния месец в годината,защо да не го развеселим с един форумски купон. Simple Smile на 21 декември сме с Калина на детски купон в Люлин.Много от майките ще са там.Ще свърши най-рано в 20 часа,прибиране най-малко 30 минути,оправяне на детето за сън,придвижване до центъра -още час и половина.Тц,на 21 няма да смогна.

Абсолютно съм съгласна  Peace
Само аз познавам 20-тина мацки, които ще сме там  Crazy
и то от 18.30
Просто ще сме смазани след това и Стеф е права.
Докато се приберем, докато оправим децата,
докато се накиприм и ще трябва да си лягаме  ooooh!
Виж целия пост
# 104
Много искам да дойда - дано успея  Heart Eyes
Някои хора много искам да видя  Laughing - като доня КОприва бременна - да се уверч, че е истина  Joy , и Джулианна  Heart Eyes Има и други, ама хайде да не става дълго  Laughing Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия