Звъни звънчето с весел глас - ПЪРВИ КЛАС съм вече аз

  • 28 231
  • 306
# 120
Нашите имат 2 салона - единия е с една зелена настилка - видях го когато още ни пускаха да влизаме в училище, когато го вземах. Но има и един малък салон, който целия е постлан с дюшеци.
Сега го питам, казва че са играли в големия.
Виж целия пост
# 121
Аз сега отидох  да се запозная с треньора.Видях децата боси #Crazy от събота почваме но изришно предупредих че няма да е бос поне до края на януари Naughty
Виж целия пост
# 122
Добро утро!!
След вчерашният преглед при личната съм по-спокойна. Само му е зачервено малко гърлото. Изписа ни таблетки за смучене, сироп за кашлица и витамини. Дано спре тази кашлица най-накрая.
Вчера синът ми отишъл с объркано домашно по англ. език Embarassed В неделя го питам какво ви е домашното и той показва една задача за оцветяване и свързване на предмети. Направи я в нас. Но не щеш ли домашното било друго Mr. Green Госпожата казала за следващият час. Нека му е за урок. Да се старае да помни какво имат за домашно Peace
Виж целия пост
# 123
Ние пък днес ще видим резултата от контролното по математика Wink,да се оплача от масларовката,както писах,дали са им по един кроасан,и познайте какво-на следващия ден му изтича срока на годност Shocked,направо нямам думи,егати подигравката с децата и родителите.Забраних му да яде каквото и да му дават,без първо да съм го видяла Crossing Arms
Виж целия пост
# 124
елказелка това е ужасно ,но в тази държава вече нищо не ме учудва  ooooh!
Виж целия пост
# 125
 След вчерашния репортаж по новините и аз не се учудвам. ooooh!
Виж целия пост
# 126
Днес нямат закуски,и Слава Богу Simple Smile,но пък има "Отличен 6" по математика на контролното bowuu
Виж целия пост
# 127
 smile3501 На Оги
Виж целия пост
# 128
Лелее, ама не мога да ви намеря, от една тема в друга отидох, после в още, за един месец сте изписали 3-4 теми  Laughing
Да са живи и здрави учениците, че покрай тях ни се е завъртял животът  Grinning  Какви ли не шашми правим вечер, докато приберем децата  ooooh! - едното е в един квартал на ясла, а другото на у-ще в нашия квартал, голямо тичане пада, когато аз ги взимам /без кола съм  Mr. Green /
Закуските и при нас са ябълки, 1 път кроасан, 1 път филия с лютеница и няма друго.
Иначе в лавката ходи да си купува чай понякога и продавачката все мрънкала: Стига с тоя чай!  Shocked /тя иска да й правят повече оборот и да купуват сандвичите от по 2лв, ама няма пък/, даже вчера не е дала захар на детето, като че безплатно си го взима чая  Crossing Arms
Виж целия пост
# 129
Здравейте!

Ние борим писането и смятането в къщи  ooooh! Ей, не е лесно. Трите с баба й едва разгадахме идеята на една задача. За малко да ви питам вас, но взехме, че вдянахме  Mr. Green

Днес запазих час за рождения й ден. Един път да се сетя на време  bowuu

Репортажа снощи ме развесели направо. Бабата казва "дават гадни баници", директорката "неее, никога", децата казват"дават", онази пак си знае нейната. За какво въобще дават някакви глупости. Само да ни нервират. Ябълките, които дават на нашите са си точно "селски тип". Приличат ми на тези, които нашите ми носят от село. Сигурно някой е обрал двора си и ни замазват очите. Констанца никога не ги яде.
Виж целия пост
# 130
Здравейте!

Ние борим писането и смятането в къщи  ooooh! Ей, не е лесно. Трите с баба й едва разгадахме идеята на една задача. За малко да ви питам вас, но взехме, че вдянахме  Mr. Green




 И аз така се пулих на една задача,накрая детето ми каза какъв е принципа. ooooh! Embarassed
 Мъка,мъка.
Виж целия пост
# 131
Нали и аз тука писах за една задача по математика на която много се чудих, имаше едни празни квадратчета отдолу. То е ясно, че децата не могат да четат, но можеше да има поне кратко упътване към някои от задачите, все пак родителите могат.
Я да ви питам аз, във вашето училище предлагат ли на децата да ги снимат за Коледа? Ние имаме оферта от някаква фирма за календари - 4 вида  Crazy, чаши, ключодържатели и още някакви неща. Тъкмо си мислех, че сме се отървали и няма да е като в градината , а ето че и тук. Аз въобще нямах намерение да поръчвам, обаче дребния ми се примоли и какво да го правя. Все пак ще е тъпо всички да ги снимат, а само него не. Не ми е за парите, ама това са абсолютно ненужни прахосъбирачки.

Виж целия пост
# 132
Вайда    -   не се притеснявай да кажеш, че не си съгласна с предложението за снимките в/у "прахосъбирачки", а говори с родителите на др деца. Може да се изненадаш като разбереш, че много от тях са на твоето мнение. И ние така постъпихме миналата година и направихме снимки само от тържеството - за албумчето и малко календарче за новата година. Малко бяха тези, които си поръчаха чаша...
 Hug
Виж целия пост
# 133
Аз пък искам снимки това са най хубавите моменти и санимките са доста красиви Embarassed
Виж целия пост
# 134
и при нас са минавали  да ги снимат,но Габи не я записах за снимките.От 2 години някъде ги водя -във фотото до нас с баткой и правиме обща снимка Wink,няколко копия които после подаряваме на баби и тн Laughing
Габи се е записала на някакво градско състезание по изобрз. изкуство Thinking Laughing Laughing
А днес,толкова ме е яд на себе си - ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
 забравили сме  да сложим  половината учебници за деня
направо..................нямам думи ква съм овца!!!!
Обикновено тя си прави раницата,но снощи бяхме на рожден ден и беше супер изморена
и остана на мен тази задача, и ето.......резултата!!!
Много съм ядосана значи Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия