Звъни звънчето с весел глас - ПЪРВИ КЛАС съм вече аз

  • 28 234
  • 306
# 60
Олинце, Orhideq, бързо да се оправят дечица и без повече контузии. Косата ми настръхна като четох за паданията. Крис като малък много се прибиваше.
Сега малкия...незнам Rolling Eyes Уж  е по-предпазлив. Дано не стават бели Praynig
Dundurela, дано да се оправи и да заякне Вероника. Да не се разболява вече Praynig

Днес си взехме баткото. Направо се затъжих. Чудесно са се справяли със свеки. Писали, чели и домашното и допълнително Rolling Eyes...научили и двете стихотворения наизуст. Малко са се престарали, че бяха за по-нататък, ама не пречи. Свекито е върха  Hug а и  Крис много я слушал.  Heart Eyes Пак ще го пращам Laughing
Виж целия пост
# 61
Абе да ви кажа не ми беше това оправданието .Крис ми се сърди  ТИ КАЗВА НИ ОБЕЩА .Като видяхме че малката не е болна както писах на ФАНТИЧ беше леко червено гърло .Бяхме се наканили да се  домъкнеме .Ама то зе че друго стана.Та някой беше писал за  палавички деца Ама ДИ не ми е палава много ми е добро детето.Онази седмица падна за 2 ри път от  парзалка(1 вия беше когато си счупи ръката)та този падна с главата на долу слава
богу нищо и няма.Ем съм и правила прощъпулка но.... newsm78Решила съм да ида до църквата да и прочетът 1 молитва за здраве newsm78
Виж целия пост
# 62
 Хоп и аз тук. Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Ето ни и нас.Завърнахме се от мини ваканцията,децата се наиграха,ние си починахме и така.Станислава тези 4 дни не е писала много,то и домашното не и беше кой знае колко,допълнително не е писала.Хич не и се учи,особено когато нещо и е трудно.Като ви чета вас някой дечица вече четат,а пък аз не съм карала Станислава досега.Дали не съм сбъркала не знам.  newsm78Едно време мислех, че сега и е времето за игра и ще има време да учи,ама сега като и е толкова трудно и се чудя. Thinking
Виж целия пост
# 64
Добро утро! Тази седмица съм отпускарка и пия кафе с вас Hug
Заведох дребния на училище и сега почивам Laughing
Виж целия пост
# 65
Здравейте,дават ли на децата ви безплатни закуски ,защото ние си ги плащаме?
Виж целия пост
# 66
Здравейте,дават ли на децата ви безплатни закуски ,защото ние си ги плащаме?

Дават е силно казано. Измиват си ръцете с даване на ябълки, които са по-зле от ябълките-саморастляци. Очукани и малки. Един-единствен път им бяха дали филия с шарена сол.
Виж целия пост
# 67
Пълна лудост е това с безплатните закуски на децата Whistling
Виж целия пост
# 68
Дават две филии, между тях "нещо", което не се и опитвам да разбера какво е. Подобно е на маргарин или майонеза. Синът ми ги носи в раницата и оттам отиват в коша. Някои дни обаче им давали кифли. Не знам какви са, защото той ги яде. Един път дори поискал допълнително Mr. Green
Виж целия пост
# 69
При нас не дават безплатни закуски. Незнам каква им е системата, ама явно не е работеща.
Виж целия пост
# 70
При нас има безплатни закуски от вторник до петък. Понеделника не знам защо са го пропуснали. Не са лоши закуските според мен, редуват ги - ябълка, кроасан, филия с шунка и други подобни. Сутринта на дребния много му се спеше, каза че тялото му спяло и не можел да мърда. Нямаше никакво желание за училище.
Виж целия пост
# 71
И Дарина стана многотрудно сутринта. Confused
Много му беше жал за нея,но няма как.
Виж целия пост
# 72
Констанца си я взех преди малко с  главобол  ooooh! Явно и тя не си е доспала.
Виж целия пост
# 73
Констанца си я взех преди малко с  главобол  ooooh! Явно и тя не си е доспала.

Изморяват се милите,и Дидка следобяд милата често и се доспива newsm46
Виж целия пост
# 74
Доживяхме!!!!Днес са дали по един кроасан на децата Wink,за пръв път се случва.Много домашни,много нещо.До сега смята събиране и изваждане до 6,а сега започна да преписва изреченията от учебника,госпожата му казала.После минаваме на голямо Р.А след това ще мислим как да се маскираме за карнавала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия