Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 120
Ами Галето гонеше цел да остане генерал, затова се жертва Wink На мен ми напомня много на лошата героиня в латино сапунка Laughing
Виж целия пост
# 121
пп - ако е вярно това, че който спечели награда ще праща някой свой съотборник по избор на Острова, това ме навежда на няколко момента - Спас всички тотеми ли взима, защото ако поне веднъж тотем е взел някой от бившата Пачека, то ще го пратят него при Николай - до тука хубаво, Спас иска директен сблъсък, но 1 от двамата отпада. И ко стана ся? Или инфото, че и 2-мата са на финал е грешно или Спас взима всички тотеми и той си ги праща там... Аз обещавам да се стърпя да не питам , а да го гледам с интерес  Mr. Green Е не баш, ама....
Не, този който е победен на Острова на изгнаника не напуска играта /поне аз така разбрах/. Той се връща в племето. А победителят от дуела избира дали да остане на острова или да се върне в обединеното племе. Около този остров има много неизяснени неща, но все пак доколкото разбрах той е някакво вътрешно звено в играта. А кой да иде на острова не избира човекът спечелил имунитет, а този който е спечелил игра за награда.
Само хората, които са изгонени на племенен съвет не отиват на острова, а напускат играта веднага.

Имаше ли двубой между Али и Николай?
Е като изгонените на племенен съвет не отиват на острова, а напускат - Николай що дири там? Нали и него го изгониха на съвет? Или правилата са различни за него...
Виж целия пост
# 122
Николай попадна на острова ПРИ променени правила. Забравяте, че беше изгонен от Пачека едновременно!!! със Силвето от МогоМого, без да имат загуба и да се налага да ходят на съвет. И без да се знае кого ще изгонят!

А Али си го изгониха по правилата.

Защо мислите, че ако имаше двубой между тях двамата, Али щеше да победи? Само защото е по-млад!? Той определено беше по-слаб играч от Николай във всяко отношение.
Виж целия пост
# 123
Да ама Силвето също е изгонена по всички правила, защото бяха загубили, а и беше даден шанс за продължаване на играта, а на някои не им се дава шанс. В миналия сезон всеки изгонен след обединението отиваше на острова и се бореше.
Виж целия пост
# 124
Ники ме изкърти с тоя сандък, супер изобретателен пич Grinning
А тотема не трябваше да го вземе точно Жени, но...това е...
Виж целия пост
# 125
Нямаше такъв сандък. Направо ме изпълни. Никога нямаше да може да го отвори Галя.
За тотема се радвам, че е Жени. Още от началото си ми е фаворит Simple Smile
Виж целия пост
# 126
То беше тъпо така да се разберат с Янита. Едва ли й е сладка победата,пък и не беше честно заради нас,зрителите.Янита така спокойно си седеше,можеше и тя да е с тотем...
Детска работа. По тази логика да се спогледат на племенен съвет и да си решат коя от двете да си тръгне.Те да не са скачени съдове?  Mr. Green
Иначе ми е кеф,че в племето още не подозират присъствието на Николай. Играта си беше негова срещу който и да се беше изправил.
Виж целия пост
# 127
Николай е човекът-сървайвър. Галя е напълно права и няма как да не го признае. Жалко, че победата ще зависи от гласовете на останалите участници, а те не биха му я дали.
Как го измисли това със съндъка...... думи нямам.  newsm10
Виж целия пост
# 128
На мен ми стана смешно като каза на Галина,че все едно бил с кучето си на хотел-той на леглото,а кучето-под леглото.И тя като измрънка той подчерта,че не  казал КУЧКА,а куче.  hahaha Въпреки,че нямаше да бъде далеч от истината,ако беше казал кучка. Не можах да разбера Галина с каква цел премълча присъствието му на острова.Някой схвана ли,че да ме светне?
Виж целия пост
# 129
ники се представи страхотно,галя кво мрънкаше,не стига,че отдолу не я валеше ами и недоволна Joy
Виж целия пост
# 130
Браво на Николай, страхотно решение... просто - браво.
Виж целия пост
# 131
Ами с каква цел е премълчала,пази информация за себе си.Ще се ослуша да види следващият какво ще каже. Може да го сподели само с нея,крои си нещо.
Аз пък не мога да разбера те трева ли пасат. Програмистката гледала всички сезони,пък не може да светне,че там има човек.
Виж целия пост
# 132
Аз само в бг С2 видях такова чудо - Остров на мЪртвеца, изгнаника все тая. Но предполагам всички се досещат. Освен тия дето не са гледали Сървайвър  Grinning
Виж целия пост
# 133
Хич не се и сещат даже. Инак Жени изброи няколко имена,между които беше и Галя. Дали ще й отрежат най-после главата?
А видяхте ли луксозно отпочиналите се катурнаха първи.  Mr. Green
Особено моят мечо-пух как се шльопна, ех!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 134
Как ше режат главата на Галя бе - рано й е  Whistling То видяхте как ги завъртя тя към тяхната колаиция, че сега иначе.... я камилата, я камиларя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия