Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 1 755
Дъщерите на Николай ----> mrstraetz mrstraetz mrstraetz Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



За случилото се на съвета ---->  #Cussing out #Cussing out #Cussing out






P.S. Това е засега. Mr. Green И за едното и за другото не намирам точните думи....... Laughing
Виж целия пост
# 1 756
Оу, batigol ..... това са щерките на Ники...  Grinning
Хайде сега да видиш какво ми беше като гледах Жорето.  Sunglasses
Баща-победител много ще им отива,не мислиш ли...?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 757
А Галя как стигна? Благодарение на другите. Тя също е слаб играч, нищо, че Спас облъчваше онази тъпата, че била по-добра от нея. Защо да остане тя, а не Гери!? Накрая двама или трима ще отидат на последния съвет и само един ще е победител. Все повече почвам да им вярвам на приказките, че има договорка за парите. Толкова пазене на Спас newsm78 Хайде, в началото или към края, но сега на последната права!

Не знам дали на този етап и петима участници само щеше да се прегласува.
Виж целия пост
# 1 758
птица, нямаше шанс,сметнала го е. Щеше да има равенство. В първия сезон не гласуваха така единодушно и имаше много такива случаи. При равенство повтаряха вота,но само между двамата с еднакъв глас. Никакъв шанс нямаше.



Не мога да те разбера.  Grinning При равенство щеше да има игра и ако Гери биеше Спас, щеше да остане. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 759
Кой казва,че е щяло да има игра. При равенство в предишни съвети точно повтаряха вота. Къде и кога щяха да им правят игри? Това не е равенство при финал.

Ти сега си мисли за Габи и Биби...  Heart Eyes и баща им - финалист.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 760
птица, нямаше шанс,сметнала го е. Щеше да има равенство. В първия сезон не гласуваха така единодушно и имаше много такива случаи. При равенство повтаряха вота,но само между двамата с еднакъв глас. Никакъв шанс нямаше.
Аз също не разбирам.Ако бяха 3:3 и да гласуват отново,пак щеше да е тъй до безкрай.
Виж ако бяха двама 3:3,но и още един с 1 глас,примерно,тогава последният се спасява и гласувалият против него е длъжен да си даде гласа за някой от първите двама,равните.Тогава става 4 на 3 и работата е ясна.
Тук щеше да има игра,която не се знае как щеше да свърши,но Гери имаше някакъв шанс.
Виж целия пост
# 1 761
А Галя как стигна? Благодарение на другите. Тя също е слаб играч, нищо, че Спас облъчваше онази тъпата, че била по-добра от нея. Защо да остане тя, а не Гери!? Накрая двама или трима ще отидат на последния съвет и само един ще е победител. Все повече почвам да им вярвам на приказките, че има договорка за парите. Толкова пазене на Спас newsm78 Хайде, в началото или към края, но сега на последната права!

Не знам дали на този етап и петима участници само щеше да се прегласува.


Той й казваше, че нейната сила и неговата се припокриват, но той е по-силен в игрите. Докато ако има игра за акъл или за по-малки килограми, Галя ще е по-ценна от Гери. Разбира се самодоволната му физиономия и усмивка, след това, показаха ясно, каква му беше целта.  Wink
Вече и аз не знам какво да си мисля. Хем се готвят да бият Николай, хем с лекота го върнаха на острова и почти му подариха класиране на финал. Сега защо им е Спас? Ако има уговорка за подялба, Спас не им трябва. Достатъчно е един от тях да стигне на финал срещу Николай и пак ще спечелят. Освен ако не ги хвана страх и от възмощността да има финал Янита-Николай. Хахахаха, тая Янитка ще вземе много да се възгордее. Laughing
Виж целия пост
# 1 762
Оу, batigol ..... това са щерките на Ники...  Grinning
Хайде сега да видиш какво ми беше като гледах Жорето.  Sunglasses
Баща-победител много ще им отива,не мислиш ли...?  Rolling Eyes


Не можах да отлепя поглед от екрана, дори и за секунда. Laughing
Не знам ти на какво мнение си, но на мен Жорката ми се струваше по-хубав като беше небръснат и рошав. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 763
Кой казва,че е щяло да има игра. При равенство в предишни съвети точно повтаряха вота. Къде и кога щяха да им правят игри? Това не е равенство при финал.

Ти сега си мисли за Габи и Биби...  Heart Eyes и баща им - финалист.  Mr. Green


Не мога да ти хвана спатиите? Twisted Evil И ти май си мислиш за дъщерите на Ники. Laughing Винаги при такива случаи има игра. Всъщност първо повтарят гласуването, защото някой може да си промени мнението и да гласува по друг начин. Ако пак има равенство, тогава винаги има игра. Ако има равенство, но е гласувано и за други хора, тогава има прегласуване, като този път може да се гласува, само за тези двамата. Но в случая нямаше да има друг вот. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 764
птица, нямаше шанс,сметнала го е. Щеше да има равенство. В първия сезон не гласуваха така единодушно и имаше много такива случаи. При равенство повтаряха вота,но само между двамата с еднакъв глас. Никакъв шанс нямаше.
Аз също не разбирам.Ако бяха 3:3 и да гласуват отново,пак щеше да е тъй до безкрай.
Виж ако бяха двама 3:3,но и още един с 1 глас,примерно,тогава последният се спасява и гласувалият против него е длъжен да си даде гласа за някой от първите двама,равните.Тогава става 4 на 3 и работата е ясна.
Тук щеше да има игра,която не се знае как щеше да свърши,но Гери имаше някакъв шанс.
E как ще е 3 на 3,като Янита вече няма да гласува два пъти, а и Спас и Герчакът нямаше да гласуват при балотажа.
Виж целия пост
# 1 765
batigol , за двете кукли хич не мисля.  Grinning
Аз като го видях този колониалист Жорж де Въно и ей така съм още.....  Shocked  Heart Eyes  Shocked
Виж целия пост
# 1 766
Е,колко става тогава,че не съм в състояние да сметна Blush
 Joyна мен пък Жорко ми харесваше повече преди Peace,сега ми е някак си мазен Rolling Eyes,извинявай Hug
Виж целия пост
# 1 767
Ох,и аз така,на лайфа го отхвърлих от сърцето си...  Outta Joint
Обаче тази вечер така ми трепна...  Grinning
Как колко са. Общо са 5. Ако има балотаж, остават трима.
Янита срещу гласовете на Галя и Силвия. Две на едно.
Виж целия пост
# 1 768
batigol , за двете кукли хич не мисля.  Grinning
Аз като го видях този колониалист Жорж де Въно и ей така съм още.....  Shocked  Heart Eyes  Shocked


А добре Mr. Green..................че се притесних да не ми правиш конкуренция. Embarassed
Как го измисли, че Янита вече няма да гласува два пъти? Laughing Абе сигурна ли си..................аааа ти за Жорката си мислиш. Laughing
Виж целия пост
# 1 769
Kъде мога да намеря днешния епизод ,че мъжо го изпусна и иска да го гледа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия