Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 1 815
Искаш да кажеш, че Не са могли да изгонят Спасчо до сега и затова са го прескочили....? Naughty Не мисля....По-скоро има прекалено много договорки в този Сървайвър!!Е, ние няма как да разберем , щото освен силикон , можеше да ни показват операторите и някой друг спор....Останалото го гадаем......Не разбрах Герчака какъв й беше мотивът да не изхвърли Спас  снощиnewsm78Рев, сополи, приятелство, братство и тинтири-минтири-.......Кой, каквото ще да пише-става дума за пари ...и то много пари!!!!!
Виж целия пост
# 1 816
Герчака е трагедия,то се вижда,но Галя и Силвия не постъпиха кой знае колко умно.
Да,бяха лоялни един към друг,държаха се здраво и затова са в играта;другите,готините,търкат пейката.
Но вече няма закога лоялност,то и племе няма.
На мястото на Галя и Силвия щях да се възползвам и да гласувам с Янита.Спас отпада,Ники със сигурност ще овършее жените,но поне една трябва да остане по правилник.После не се знае журито как ще гласува,особено както недолюбват Николай.А и,доколкото си спомням,имаше някакви немалки награди за втория и третия-кола,пари...
Сега спасиха Спас и 100% предстои мъжки финал.Дори и да има договорка за пари в Мого Мого...как да не я е изпълнил Спас,в случай,че ги вземе Rolling Eyes.Нали го виждам как се извърта по посоката на вятъра,измъква,увърта-не вярвам,че някой ще измъкне нещо от него,нито пък има основание за което,даже напротив.И по един мобилен няма да им купи(те пък все едно невидяли мобилни телефони ooooh!).
Виж целия пост
# 1 817
Телефон, ама Verty/така ли се пише newsm78???/
Виж целия пост
# 1 818
Телефон, ама Verty/така ли се пише newsm78???/

Ама какъв е този телефон, че чак толкова лишения пък за него?

Сигурно е жизнено необходим, иначе не виждам причина. Дали пък не е с апарат за изкуствено дишане  Flutter
Виж целия пост
# 1 819
То на Спас ся всеки пари му търси - тия от острова, кой пари, кой телефонче, кой кола, кой вила, тука някакви договори му се веят под носа.... Mr. Green

Ох, това май значи, че той е спечелил.... Tired
Виж целия пост
# 1 820
То на Спас ся всеки пари му търси - тия от острова, кой пари, кой телефонче, кой кола, кой вила, тука някакви договори му се веят под носа.... Mr. Green

Ако му останат, аз искам 2 декара в Морската Whistling
Виж целия пост
# 1 821
То на Спас ся всеки пари му търси - тия от острова, кой пари, кой телефонче, кой кола, кой вила, тука някакви договори му се веят под носа.... Mr. Green

Ох, това май значи, че той е спечелил.... Tired
По правилата на играта кутията с гласовете се отваря тук-в София на финала на предаването, което е на живо в неделя от 20.00 ч. по БТВ. Така че се съмнявам някой изобщо да знае кой е победител  Wink Дори и Спас незнае  Peace
Всичко се основава на предположения.
Виж целия пост
# 1 822
То на Спас ся всеки пари му търси - тия от острова, кой пари, кой телефонче, кой кола, кой вила, тука някакви договори му се веят под носа.... Mr. Green

Ох, това май значи, че той е спечелил.... Tired
По правилата на играта кутията с гласовете се отваря тук-в София на финала на предаването, което е на живо в неделя от 20.00 ч. по БТВ. Така че се съмнявам някой изобщо да знае кой е победител  Wink Дори и Спас незнае  Peace
Всичко се основава на предположения.

Ако дружките са му подшушнали, за кой са гласували, Спас знае вече.  Wink
Виж целия пост
# 1 823
Иля, така е, но най-добре е да очакваме неочакваното  Hug
А и все пак до финала могат да станат някои обрати. За коалицийката на Мого-мого говоря  Wink
Виж целия пост
# 1 824
Ооо, mishishita, страшно се надявам да не е истина това за Спас.  Close
Знам, че много се говори, че той е победителя, но гледам всеки епизод и се надявам, да е Ники.  Heart Eyes  Praynig

А, ако все пак е Спас, дано поне Ники вземе награда от публиката.  Hug
Виж целия пост
# 1 825
Ооо, mishishita, страшно се надявам да не е истина това за Спас.  Close
Знам, че много се говори, че той е победителя, но гледам всеки епизод и се надявам, да е Ники.  Heart Eyes  Praynig

А, ако все пак е Спас, дано поне Ники вземе награда от публиката.  Hug
Оохх, и аз се надявам на същото   Heart Eyes  Hug
А за наградата на публиката съм 100% сигурна, че ще я вземе  Hug
Виж целия пост
# 1 826
Тази неделя беше финалът на американския Survivor Gabon.
Там победителят взе голямата награда + наградата от публиката. 
Пожелавам същото на Ники.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 827
Тази неделя беше финалът на американския Survivor Gabon.
Там победителят взе голямата награда + наградата от публиката. 
Пожелавам същото на Ники.  Heart Eyes
А ти къде го гледа? newsm78
Виж целия пост
# 1 828
Тази неделя беше финалът на американския Survivor Gabon.
Там победителят взе голямата награда + наградата от публиката. 
Пожелавам същото на Ники.  Heart Eyes
А ти къде го гледа? newsm78

Свалям си епизодите от тук- http://www.mininova.org/get/1971504Peace

Сега съм в очакване на 18 сезон - Survivor Brazil.  Crazy
Виж целия пост
# 1 829
То на Спас ся всеки пари му търси - тия от острова, кой пари, кой телефонче, кой кола, кой вила, тука някакви договори му се веят под носа.... Mr. Green

Ох, това май значи, че той е спечелил.... Tired

Аааа да не се разбираме погрешно - абсолютно нищо не се знае и той не знае. Казвам, че още от сега са затърсили всички, че даже не се знае ще ли да ги вземе, ще ли да мине финала и т.н.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия