Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 1 845
Поклони му се от радост, че остана, но не разбрах точно защо с такъв жест реши да си изрази радостта  Thinking Някак подмазвачески...
Виж целия пост
# 1 846
batigol , не ме чакайте в сървайвър...
Всичко издържам - жега,глад,лицемерие. Нооо, някакви насекоми да ме лазят и хапят не мога да издържа...за нищо на света!  Grinning
Любознателна,искам и аз такива емотки,плийс. Пиши на лични сайта.  Praynig
Някакви съмнения ме гризат. Щом Трейсито ни обещава хубав епизод,не е на добре работата за нашето момче.  ooooh!
Виж целия пост
# 1 847
Абе,ако парите са добри,ще се прежаля Mr. Green
Виж целия пост
# 1 848
batigol , не ме чакайте в сървайвър...
Всичко издържам - жега,глад,лицемерие. Нооо, някакви насекоми да ме лазят и хапят не мога да издържа...за нищо на света!  Grinning
Някакви съмнения ме гризат. Щом Трейсито ни обещава хубав епизод,не е на добре работата за нашето момче.  ooooh!


Абе ще си вземеш специално мазило да ги отблъсква. Wink Нищо, че и на нас може да ни понамирисваш малко. Laughing
Ааааа, щом ще участват дъщерите на Ники, не може да е лош епизода. Embarassed
Виж целия пост
# 1 849
извинете,ако сте го гледали,но се учудвам,че е изтекло
http://vbox7.com/play:5a2ba8da
Виж целия пост
# 1 850
извинете,ако сте го гледали,но се учудвам,че е изтекло
http://vbox7.com/play:5a2ba8da

Който иска да изчака, да не го гледа!

Аз го спрях! Желязна съм!  bowuu
Виж целия пост
# 1 851
Не мога да чакам. Гледах го. Николай ги насра! Буквално.
Не вярвах, че ще вземе тази игра-тя беше за жените.
Нямам думи! Няма такъв играч.
Виж целия пост
# 1 852
Е,стига де ViviGrinning
Аз само видях,че Спас първи тупна.
Виж целия пост
# 1 853
Аз не го гледах Crossing Arms,изчакайте с коментарите,моля,че сега ще се юрна и аз,колко ми трябва на мен Rolling Eyes
Даже не го пуснах Flutter
Виж целия пост
# 1 854
това,предполагам, е тазвечершният епизод??
такова изтичане на информация като този Сървайвър е нямало досега!
те тия са за съд...
Виж целия пост
# 1 855
EEEEEeeeee, недейте така де с тази информация.
Ясно е, че ви сърбят пръстчетата да споделите, но потърпете малко де. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 856
Няма да го гледам сега, а след малко по ТВ!
Достатъчно ми е да знам, че Николай ги е отнесъл като куцо пиле домат, благодаря ти Виви Laughing
Виж целия пост
# 1 857
Зрителите ще имат възможност да се включат в избирането на победителя в Survivor: Островите на перлите. Това ще стане чрез sms гласуване, като финалистът, който има най-много зрителски гласове, ще прибави един глас към тези, които вече е получил от журито от бивши съплеменници. Линиите за гласуване ще бъдат отворени в петък по време на епизода и ще бъдат затворени в неделя, по време на големия финал на шоуто, който започва точно в 20.00 часа.

Инфото е от http://survivor.btv.bg/news_details.pcgi?news_id=132

Забележете новината от коя дата и от кой час е - 17.12.2008 г. - 21.00 ч.!!!!
И казва кой е победителят в играта от днес! Голяма излагация са тези от сайта на Сървайвър!
Виж целия пост
# 1 858
Да бе тези нещо много оплетоха конците ... Ади отивам да гледам, че явно ще е интересно. Приятно гледане на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 1 859
Ей, не се наядоха, искат и от sms-чета да гушкат. Този 3ти сезон на българския Сървайвър е тотална гавра с формата. Драйфа ми се. Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия