Survivor 3 - Обединеното племе БАЛБОА

  • 94 268
  • 2 172
# 1 875
Браво на Ники!!! newsm20
Виж целия пост
# 1 876
На Николай му помогнаха и здравите ръце.
Виж целия пост
# 1 877
Браво Ники ти си направо велик и в балета влезна  newsm20 newsm68 newsm44 smile3533
Виж целия пост
# 1 878
Аз какво да кажа сега.....

avicom - http://smiles.33b.ru/
генератор табличек - ей тези табели
онези букви - "знаки" -"алфавит"
Виж целия пост
# 1 879
 smile3501 smile3501 smile3501Този човек е просто уникален.  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 1 880
  А видяхте ли Галя как понечи пак да се качи,след като падна? Владо няколко пъти и каза,че е приключила,но тя си стоеше.
Виж целия пост
# 1 881
На Николай му помогнаха и здравите ръце.

Да, така е, но Галя и Янита като че ли изобщо не разчитаха на своите-паднаха като че ли въобще не се държат за въжета. Поне от показаните няколко минути от общо час и 18 не се видя да увисват сериозно.
Спас, язък му за физиката-явно неговите ръце хич ги няма.
Виж целия пост
# 1 882
Тя Галя не за пръв път ги прави тези номера и се опитва да шмекерува...
Виж целия пост
# 1 883
Трябва да има само двама финалисти и това да са Николай и Силвия. Тогава и да не спечели Ники все ще го приглътна. Обаче да загуби заради Спас.... Close
Виж целия пост
# 1 884
Ама той Спас е лигльо и има толкова спечелени игри именно защото  напоследък му бяха все срещу жени. Да е имал качествен съперник? Единствено Силвия му се опъваше чат пат
Виж целия пост
# 1 885
   Много ме кефи тази игра. Разкриват се и най-дребните черти от характерите на хората .
Виж целия пост
# 1 886
newsm44      newsm18   newsm18   newsm18     newsm68   
Виж целия пост
# 1 887
На Николай му помогнаха и здравите ръце.

Да, така е, но Галя и Янита като че ли изобщо не разчитаха на своите-паднаха като че ли изобщо не се държат за въжета. Поне от показаните няколко минути от общо час и 18 не се видя да увисват сериозно.
Спас, язък му за физиката-явно неговите ръце хич ги няма.

На Спас ръцете му сякаш от кашкавал,толко бързо се размекна,а в лагера да бием Ники на всяка цена се оказаха за пореден път само думи Mr. Green
Виж целия пост
# 1 888
А Янитка дали ще гласува за оранжев финал,хъм?


Любознателна,за тези успях отдавна. Говорех за тези с името на трейси и batigol.  Grinning
Виж целия пост
# 1 889
На Николай му помогнаха и здравите ръце.

Да, така е, но Галя и Янита като че ли изобщо не разчитаха на своите-паднаха като че ли въобще не се държат за въжета. Поне от показаните няколко минути от общо час и 18 не се видя да увисват сериозно.
Спас, язък му за физиката-явно неговите ръце хич ги няма.

От мацките единствено Силвия разчиташе и на ръцете си. Галя и Янита повече се опитваха да пазят равновесие, защото ръцете не ги държат толкова. Затова Янита падна като круша, както си стоеше като паметник. Спас наистина се изложи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия