Ползвате ли миялна машина и каква марка?

  • 86 905
  • 269
# 90
ползвали ли сте от тези ароматизатори за съдомиялните и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 91
ползвали ли сте от тези ароматизатори за съдомиялните и доволни ли сте?
Аз си бях взела един - с форма на лимонче - първо ароматът му не ми понесе, а и какъвто и ароматизатор да сложиш - щом е пълна с мръсни чинии от 2 дни - нищо не помага ....
Аз гледам да ползвам колкото се може по-малко химия - не слагам дори гланц - просто няма смисъл - и без него съдовете са перфектни.
Виж целия пост
# 92
ползвали ли сте от тези ароматизатори за съдомиялните и доволни ли сте?
Купувала съм Калгонит и Сомат. Сомат мирише много силно, чак неприятно в началото. Ако всеки месец се използва Калгонит за почистване, няма нужда от ароматизатор. Wink
Виж целия пост
# 93
Моята е Nardi, 45 см, вградена. Има смъсъл от по-скъпа, ако вдига по-малко шум и е по-качествена!  Peace
Виж целия пост
# 94
аз без гланц не съм доволна от миенето,на петна са ми и не са добре изсушени,нз може да е от водата ,иска ми се да не е от съдомиялната,която с такъв мерак купихме за 800 лв  Shocked и сега да не мие,ще получа удар
значи няма нужда от тези ароматизатори
Виж целия пост
# 95
Здравейте,
За мен съдомиялната, както и всички уреди, трябва да са топ модели - т.е. от най-добрите марки, най-скъпите модели.
В сегашната квартира хазаина ни купи съдомиялна NEO. Чисто нова е и ми се иска да я изхвърля - не събира тенджери и тави, ужасно шумна и неикономична. Никакви Нео, Мидеа и подобни евтини марки! Струват малко, но и толкова вършат работа...
Виж целия пост
# 96
Здравейте,
За мен съдомиялната, както и всички уреди, трябва да са топ модели - т.е. от най-добрите марки, най-скъпите модели.
В сегашната квартира хазаина ни купи съдомиялна NEO. Чисто нова е и ми се иска да я изхвърля - не събира тенджери и тави, ужасно шумна и неикономична. Никакви Нео, Мидеа и подобни евтини марки! Струват малко, но и толкова вършат работа...
страшно си права  Peace,но вече и скъпите имат някои несполучливи модели (произведени в китай ),иначе техника ли е трябва да е наистина висок клас,защото винаи евтиното излиза скъпо
Виж целия пост
# 97
Само се чудя - скочиха ли ви разходите за ток и вода, след като използвате миялната?

За тока - не съм засичала, но аз я пускам само вечер, на нощно и така ми е удобно. Ако твоята има функция "отложен старт" ще ти е от полза.
За водата - миялната е по-икономична от това да миеш на ръка. В инструкцията за употреба имаше описание на всяка програма колко литри вода изразходва, мисля бяха от 11 до 14 л. Нещо от тоя сорт Thinking
Виж целия пост
# 98
Само се чудя - скочиха ли ви разходите за ток и вода, след като използвате миялната?

За водата съм сигурна че се намаля разхода защото  кухнята съм с отделен водомер и знам че след като си сложих миялната  изразходваните ми кубици паднаха.
Виж целия пост
# 99
Купи голямата   Peace
Виж целия пост
# 100
Ползвам голяма Канди от една година всеки ден. Когато имаме гост -по три пъти на вечер. Много съв доволна, но от няколко дена нещо не ми измива съдовете добре.Не мога да  разбера на какво се дължи. Подреждам ги добре, има разстояние между съдовете, а защо се получава така ?
Виж целия пост
# 101
От 2седмици съм с Candy за 8 комплекта/нямам място за по-голяма/ и съм супер доволна.Преди нея 2 год. ползвах малка Haer, много съм щастлива, че се развали и в сервиза се замотаха та си купихме тази.
Виж целия пост
# 102
само аз ли не съм доволна от канди  newsm78
Виж целия пост
# 103
От декември сме с Crown 45см вградена. За сега сме доволни  Hug
Виж целия пост
# 104
нещо не ми измива съдовете добре

Смени препарата, може от него да е или програмата на която миеш. На по-ниски градуси,  понякога има проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия