Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията и отзивите за клиниката в Горна баня?
Какви са мненията за клиниките в Германия и Москва?
Какви са мненията за д-р Цеков в Клиниката по хирургия на горен крайник в Горна баня?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията и отзивите за клиниката в Горна баня?
Форумът съдържа различни мнения за клиниката в Горна баня. Някои майки споделят положителен опит, като препоръчват д-р Цеков в отделението по хирургия на горен крайник. Други изразяват съмнения относно операциите, извършени на ранна възраст и на частно. Препоръчително е да се консултирате с няколко специалисти, преди да вземете решение.
-
Какви са мненията за клиниките в Германия и Москва?
Форумът предоставя информация за възможността за операции в Германия и Москва. Една майка споделя, че се насочва към Германия, където лекарят предлага дистанционна консултация и операция без такса, освен за болничния престой. Друга майка споменава клиника в Санкт Петербург, където са получили положителни отговори за лечението, но също така споделя своите опасения поради непознатата среда. За Москва се споменава клиника в Ярославъл, където се извършват операции на деца с подобни проблеми.
-
Какви са мненията за д-р Цеков в Клиниката по хирургия на горен крайник в Горна баня?
-
Какви са мненията за руските клиники в Санкт Петербург и Ярославъл?
-
Какви са възможностите за лечение на деца с малформации в чужбина?

И при нас синдактилията е изолирана, веднага след раждането -може би след около три часа, синът ми беше отведен в областния град за пълни изследвания. Още тогава стана ясно, че няма изменения на вътрешните органи, единствено генетичните изследвания бяха готови след около десет дни. Хромозоми - XY.
и въобще не му пукаше, изкарахме си чудесна ваканция. Лятната ваканция за съжаление все повече се скъсява, но той пък няма търпение да се види със съучениците си - чете книжки, кара колело, рита футбол, шахмата малко го занемарихме, но септември го чакат усилени тренировки и така дните си летят неусетно. Много позитивна енергия ви пращам милички - на вас и на вашите дечица

Приемат ни в отделението "Динозавърски свят"
И аз те разбирам и знам че това е шок за нас мамите, и аз като Шу тайничко си поплаквам, дори и сега, но винаги тайничко и вече по-рядко слава богу. "Даруни - Глезуни" не ме оставя и да си помисля за нещо лошо - толкова е жизнена и игрива и умна /и аз да си похваля гарджето/
. 

.Еллли хвали си гарджето и го хвали непрестанно, то има нужда да чува от теб тези похвали и повярвай действат адски амбициращо и лечебно. Децата ни ще растат много чувствителни на тема външен вид, и за всеки поглед или подигравка ще тичат при нас, а такива ще има много от опит го казвам
. Кураж, момичета, прегърнете и вие малките си рожби, целунете ги и им кажете тихичко : "Няма страшно, мама е тук "