. Такааа,ние събота и неделя отделихме на тати,че през седмицата с тая работа само вечер се виждаме.
,а клипчето страшно ни разсмя
).
Само не знам какви млечни храни С ЛЬЖИЦА мога да му мисля, че идеята за кисело мляко хич не ми допада.
Някакви идеи?!
Честито и на всички които имат повод за празнуване
А на Марти на мама Веси21 честит 6 м. целувки на всички от нас



Ако изяде по-малко, да й давам да суче, след това. Иначе, имам кърма засега, слава Богу!
След зеленчуковото ще почваме плодово пюре и може би чааак тогава някакви каши, знам ли?!

и така с часове се приспиваме, през деня също е кисел, но пък хапва добре и предполагам са зъбите, а сега като ви чета и вас ставам все по-сигурна че проблема ни има едно име-ЗЪБИ.
с тая раздумка за секса...при нас от дъжд на вятър се случва и разбира се в присъствието на бебо .Една нощ го събудихме даже и стана голяма веселба,ех не от много бурен секс а от това,че по време на "сеанса" мъжо натиснал дистанционното без да иска и се разнесе една песен по МТВ в незабавен съпровод от рев на Христианчо.
а относно причините да не иска да суче могат да са много не само зъби.
и се връщам.Днес сме си цял ден в къщи.
/ с Иринкула сме драснали едно и също обръщение
/




Препоръчани теми