
Как да не мисля,че е от ваксината 

Но, както винаги да кажа, че може и да не съм права. Педито какво ти каза? Ти какво, всъщност, не трябваше да ядеш, че не се сещам
Тиквички и анасон също можеш да пробваш, ако се продават при вас. Спанакът, както и Вери ти е казала, се дава малко по-натам, след 6-тия мес.
Но, както винаги да кажа, че може и да не съм права. Педито какво ти каза? Ти какво, всъщност, не трябваше да ядеш, че не се сещам 
С финални думи:" Гледай да имаш кърма поне до годинката! " Но няма друго обяснение за изведнъж появилата се алергия(не е ясно какво я е отключило
) след като е само на кърма. Та си викам, ако започна малко по малко да въвеждам и друго дали няма да е по-добре ... Вече близо 2 месеца се проточи това положение
Същите тези неща не трябва да давам и на малкия до годинката(и яйца!най-вече белтъка)

мерси предварително.
! Жената беше класически хомеопат и по-скоро ставаше дума за това как се повлиява аутизма от хомеопатия. Ама, както казах и преди малко, не успях да го следя много!
! Жената беше класически хомеопат и по-скоро ставаше дума за това как се повлиява аутизма от хомеопатия. Ама, както казах и преди малко, не успях да го следя много!
и то последната седмица, и двата пъти - в хола на дивана след като заспа бебка
. Бих се притеснявала да го правя на спалнята до нейната кошарка, защото не я знам в каква фаза на съня е 
. Хърка понякога, когато спи по гръб, но малката не се събужда.
/това е смисъла на постепенното, бавно увеличаване на новата твърда храна/.
. Иначе добро съчетание е оризова каша с круша, защото оризът запича, а крушата разхлабва.
Препоръчани теми