Малкото ми шимбе се справя много добре
Наддала е 850гр.и 2см.Вървим с уолкъра,без него само хваната за двете ми ръце Дама,оправяйте се

Ку-ку радвам се за вас и тук да спомена.Дано всичко се подреди повече от добре
Маца,линка не се отваря
Малкото ми шимбе се справя много добре
Наддала е 850гр.и 2см.Вървим с уолкъра,без него само хваната за двете ми ръце

Целуфки 
Айде, че и на кафе да ходим докато не ни е затрупал сняг
Тука си имаме много хубава сладкарница Пчела
(дано да се отваря). В домашни дрешки и малко болничък, но такъв е сезона
Тортата ви е страхотна, но не по-страхотна от рожденика, е то няма как - с такива родители няма изнедади.
Честита Годишнина!!!


ама специални на Стефчо

и моето ми изглеждаше като гигант, а тя милата само гледаше странно - обърне се на ляво едно синьо човече реве, обърне се на дясно - друго такова (и то реве)




) Марти сега пие антибиотик и почти е оздравял, но пък Ивана, която спря антибиотика в началото на седмицата пак се тръшна - въобще не ми се разправя. Ивана я пратих за събота и неделя на гости при майка ми, за да може да се лекуват по отделно, че иначе само си прехвърлят. За разкош и аз се разболях и то от някакъв вирус (не техния), та сега и от мен си ги пазя. А всичкия този екшън не стига, а и ходя и на работа
Надявам се скоро да мога да се похваля, че сме оздравели.
Дано е за хубаво 
) и май друго не се сещам. Днес, например ще и дам домашно приготвена тиква.
Отиде ми кроткото детенце 

дано и занапред да е така

Но мъжът ми е луд враг на изкуственяците и сега трябва да почна да го обработвам от рано.

(Миша си го хапна де )
- и ние се будим нощем. Дано отмине този период скоро 




пълзи и бърбори. Ама не чак като Миша
тя е уникална 
не питаш мен но аз да кажа че и аз доста се чудех как се слага та: тази извитата част на дъждобрана я слагаш върху извивката на покрива (гюрука) да съвпада с неговата извивка. Отстрани на покрива от ляво и отдясно има по 2 издадени щифтчета там се нанизват съответно 2 те дупки на дъждобрана а копчетата се закопчават долу на предните тръби които държат колелата 


Препоръчани теми