http://ewito.multiply.com/video/item/3/3
Моля не обръщайте вниманието на безредието у дома, по принцип е по-прибрано.

забелязала съм , че при някой като тръгне на момичета само момичета поне до трето
и обратното само момчета
Аз предполагам , че когато имам второ ще е отново момиче. 




!
И не само, че се изправяме, ами не можем да му се наситим.Толкова, че снощи от 22 до 1 часа се изправя къде ли не - в леглото - нейното, моето, на земята, въртя се, пя, смя се......
Абе, все едно Ред Бул беше пила
Кога ще станем обаче човека-стрела (като Мърко) не е ясно
Днес поне има мааааалко слънчице и ще го оползотворим максимално
Но да знаете, че прасенца, крава и кокошки + градина си е целодневен труд. Дано все пак намерите човек. 
,а не се спира /да пълзи разбира се и да се мъчи да става/.От вчера обикаля креватчето си,държейки се за парапета и пръчките,а сложа ли го да седне,щото един-два пъти се удари лошо като падна,елате да видите какъв рев настава...Ох,щях да забравя и новината -имаме си зъбче,но е горен кътник
.
,ама то нямам вече кога да седна,най-много за половин час спокойствие!

Почва да реве от яд че не му хващам ръцете или допълзява до мен,изправя се на колената ми и ревввввваааааа
Ще ме побърка!
Не ми обръщайте внимание..
Айде чао ви от мен!Много цунки по муцунките!

Препоръчани теми