ЯНУАРЧЕТА растат, лудуват-първите рожден ден празнуват!

  • 11 235
  • 302
# 195
Гадинке, страшни снимки!!! Напомниха ми за Канада. Толкова ми липсва!

По въпроса със земетресенията може да ви е смешно, но аз приготвих чанта с дрехи и храна за децата в случай, че трябва да се изнесем бързо. И една папка с най-важните документи стои точно до чантата. Ние живеем на 13тия етаж и със сигурност не може да се изнесем бързо, но все пак ако се наложи да се евакуираме бързичко ще имам готовност  travel

Всичи бебоци веднага да се оправят!
Виж целия пост
# 196
Вале, страхотни снимки! Искам и аз такъв парад в София, но без да е толкова студено и ветровито като при вас.
При нас вируса на баткото отмина за по-малко от 24 часа. Аз вече се замислям дали не се е простудил от половинчасовия престой по пижама пред блока без шапка а беше с влажна коса след баня. Патенцето поне са спретнали строга организация при бедствия, а ние действахме хаотично - грабнахме децата от леглата и бегом по стълбите. Няма пари, няма документи, само облякохме по едно яке и хайдееее.
Болните мами и дечица да се оправят бързо!
Приятен ден!
Виж целия пост
# 197
Здравейте!

И мен от снощи нещо се опитва да ме събори, ама няма да се давам, а и съм сама с децата днес и утре.

деги, точно 3 месеца пауза.Ама като погледнах, и Преси е бил така, само дето доста по-рано му избиха първите.

Купихме на Дарена уолкър на Симба, не ми се чакаше доставка от Редута.Харесва го, играе много с него, в случаите, в които успее да се вреди от Преси Rolling EyesДаже вчера се пусна и направи 2-3 крачки сама, но не го броя сякаш още за прохождане, щото е много нестабилна.Но му се вижда началото, де Grinning

Снощи водихме децата на клубче, че бяхме обещали на Преси.Дарена я сложиха в проходилка и понеже тя за сефте седна в такова чудо, през цялото време стоя неподвижно и сякаш малко се поуплаши дори.
Пък ние се възползвахме от спокойната обстановка и поусвободени от грижите за две деца си починахме добре Simple Smile

Отивам и аз да гледам снимки.
Виж целия пост
# 198
Добро утро след поредната безсънна нощ. Tired Поне кашлицата на Бети ми се струва вече по-откашляща и не се дави толкова. Дама, и аз слушам дишането, няма свиркане, само едно хъркане, но е като че ли е от носа.

Да оздравяват всички болнички Hug Hug Hug

Катенок, и аз съм живяла в Русия до 10-годишна възраст. Имам много хубави спомени от студа Nature Snowman....в училище по физическо учихме ски и два пъти седмично ходих на училище със ски на рамо и обувки в торбичка, а събота и неделя всички излизахме с кънки по заледените пързалки между блоковете. За съжаление, руския почти забравих да го говоря вече. И Чебурашка ми липсва. Sad

Вале, страхотни са снимките! И атмосферата! Simple Smile

Абе, забелязвам, че всички ни влече на север: кого - в Канада, кого - в Русия Mr. Green
Виж целия пост
# 199
Вале - страхотни снимки  Hug Жалко че тук няма такива паради.
Патенце - браво за организацията  Peace Само дано никога не се налага да влиза в сила цялата подготовка  Praynig

Ние засега одържаме фронта за болестите, вече цяла седмица  Mr. Green
Евето са я спряли от ясла до Нова година, а тя ни е най големия заразител, миличката. Дано бързо се оправи и тя. Направо нямам думи, явно хората си пускат болните деца, сигурно няма кой да ги гледа  Confused и така цялата група го отнася и един безкраен кръг се получава  ooooh! 
И всички болни да оздравяват, че в неделя иде сняг  Mr. Green Ние ще сме първа писта  Mr. Green 
Виж целия пост
# 200
Добрютро
то и ние сме били в Руско 5 години (аз от 3 до  8 ) имам страхотни спомени - много весело и спокойно детство. Ама ние в Коми бяхме, а там е кучи студ.... при -40 ни спираха от училище, та да се веем по улиците  Wink , но не сме боледували. Малко се отклоних, но се разнежих  Heart Eyes
Та исках да кажа, че се моля всички болнички да оздравяват бързо  Praynig и да няма вече такива оплаквания  Naughty
Луси, много си права за градините - родителите си пускат болните дечица, че няма кой да ги гледа и после се завъртат в порочния кръг...
Да ви кажа - купих на малката едно коледно костюмче (от Джъмбо) и сме решили да и направим снимки и ако има някоя наистина сполучлива - на календарчета и чашки, та за подаръци на баби и дядовци - само като идея    bouquet
Виж целия пост
# 201
Здравейте,
не съм писала от ... не знам от кога.
В такъв филм се вкарахме с мъж ми, че май и двамата ще се гръмнеме. Включихме се на "зелено" и строителя няма пукнат лев, не му дават и заем от банките. Не ни вдигаше телефона 1 месец. Отделно ДНСК затвориха сградата където е кабинета на мъжа ми и не се знае кога ще има раздвижване, тъй като 5 собственика са в чужбина, а трябват подписите на всички. И сега картината в главата ми е кошмар - "без жилище, без доходи, и огромни заеми". Ще се побъркаме.
На Криско само не му пука и си дивее на воля.

Гад, много зрелищен парад.
irchick, много хубава идея. При нас обаче таткото има ГОЛЯМ юбилей  на коледа, а Крис имен ден. Та не знам кое ще празнуваме всъщност.  Grinning
Болните дечица да оздравяват бързо. И нас не ни помина - беше ужас.
Виж целия пост
# 202
Гадинке, страхотни снимки !
На болните бебета и мами бързо оздравяване  Praynig

Много е хубав този парад, пренесе ме в света на приказките. Мисля че традицията е шотландска или ирландска, не съм много сигурна. Това ме подсеща, че тук в БГ няма подобно шествие на приказни герой, нещо за децата а и за порасналите такива като нас. Маничко Ви завиждам, на мен ми е доста сиво напоследък. А и сега като се скапа времето.
Ние и тримата сме болни аз и тати със сополи кашлица, а малчо сополи дано той по-леко изкара тази настинка. Кърмата може и да му почага.
Освен това да Ви се оплача, бебо отказва да се храни няколко дни, хапва една две лъжици и край.  Снощи едвам изядохме едно кремче Данонино и няколко хапки сиренце, а тази сутрин изгризка една бисквитка и толкова. От кашата замо две лъжици  ooooh! Чудя се дали да давам някакви витамини или Санастол.  Thinking
Наддали сме само с 200 гр. мерките ни за 10ти месец са 8,000 кг. и 73см. нагоре вървим  Party
Успях да снимам зъбчетата на моето мишле и съм качила няколко снимки за да го видите. Ето тази тук и линк за другите. http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=308250

Като е лошо времето има повече време за кафенце, ето едно и от мен  Simple Smile
Виж целия пост
# 203
gab_i, това е просто ужасно! Дано намерите изход от тази ситуация Praynig Точно по този повод наскоро слушах репортаж, в който казваха, че инвестициите "на зелено" са опасни, заради финансовата криза, тъй като не се знае дали ще има средства за довършването им Rolling Eyes

За парада - много ми хареса и на мен. Дори и студено Канадско време не би ме спряло да гледам с часове. Малко се натъжих, да си призная, като си помислих, че едва ли някога ще имам възможност да заведа моята дъщеря на подобно събитие Rolling Eyes

Колко много мами се оказа, че са живяли в руско.....

...може да ви е смешно, но аз приготвих чанта с дрехи и храна за децата в случай, че трябва да се изнесем бързо. И една папка с най-важните документи стои точно до чантата...
Хич даже не е смешно, пате, даже според мен много адекватно си постъпила! Peace

Днес сигурно няма да излизаме, макар, че излезе слънце, защото ни дойдоха неочаквани гости. А и трябва да помогам на племенницата ми за домашното  Crazy
Виж целия пост
# 204
И аз се чудя дали да и слагам някакви капки, че много пълно това носле  Tired Сега само Стеримар и Низита пръскам.
Тези Виброцил дали стават? И те ли са въпросните "черни капки"?  Rolling Eyes
ФиЛ', дръж се!  Hug Аз днес вече махнах маската - и на мен не ми е леко да дишам с този запушен нос през маска  Tired Пък и нали вече я хванаха сополите ..  ooooh!
Иначе е весела, и тя прави самостоятелно крачки, очичките и светят и се радва много на постижението си Simple Smile Но не го смятам за прохождане, защото е твърде нестабилна и тръгва сама само когато тя си поиска, а не когато аз и кажа  Crossing Arms  Laughing
Гаде, много красив парад!
gab_i , дано отмине този период скоро и един по един проблемите да се разрешат  Hug
Ane , благодаря за кафенцето  Hug

Момичета, какво ще правим през зимата? Как ще я избутаме? Чувам някои майки се събирали с децата по няколко в нечии дом и така по-бързо минавали дните  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 205
ЧЕСТИТ ПЪРВИ СНЯГ,
тук вече прехвърчаха първите снежинки.
дано изчистят бацилите и децата да оздравяват. Приготвила съм шейничка на Саши и космонавтче.
Сигурно ще е голяма забава.  Joy
Виж целия пост
# 206
Ханна,
виброцила са готови капки със зелена капачка, и предпазват лигавицата от алергични реакции. Черните капки ги бъркат в аптеки в които се правят лекарства. Аз слагах Виброцил, предимно сутрин и вечер, гледам да е колкото може по-малко. Една приятелка ми препоръча Euphorbium, те са хомеопатични и се впръскват. На нас ни подействаха добре и бързо избегнахме тъмните, че с тях омазваше всичко. Аз се притеснявам да слагам много капки но пък и не искам да слиза секрета надолу. Чистя по-често със Sterimar и най-много 3 пъти на ден капки.
Дано съм ти полезна, хайде чао и бързо да се оправяте ! Praynig
Виж целия пост
# 207
Ханна, ние вече го пробвахме този вариант и добре се получи. Само децата трябва да са по-кротки, че иначе става напрегнато.
Аз с нетърпение чакам първия сняг, само дето още не съм се начудила какви обувки да купувам на малкия.
Дано всички болни дечица оздравяват бързо Praynig
Боян в събота ми спретна такова зловещо представление ,че два дни не бях на себе си, но няма да ви плаша. Всичко е наред и искрено се надявам,че повече няма да се случва.
Иначе вече започна да повтаря някои думи които му казваме, примерно от от лампа казва л..па, а от заповядай з..яй много е смешен. Много ми се иска да го запиша как се кефи на африкански ритми, но като види фотоапарата и ви е ясно..
Хубав ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 208
Ханна, черните капки са Коларгол. Аз не бих сложила повече такова нещо на някое от децата си след проблема с Мартина преди година и половина. Аз досега няколко хреми на Ангел само с кърма съм излекувала. Капя по 10-15 пъти на ден, по 3-4 капкомера в ноздра, ама той шава и доста излиза отвън, затова по толкова много.
Зимата-засега мисля да не се застояваме дълго вкъщи, тук сме облагодетелствани с мека зима. Иначе точно  да се събираме по къщите мисля, на съседната улице има една бебе с 1 мес по-малко, в блока срещу нас близнаци с 2 мес по-малки и така да преживеем ледниковия период.
Виж целия пост
# 209
Ха добър ви ден

Моята милост се е омързеливила нещо. Сега пратих половинчо за кухнята на Яни, бебка спи, а аз гледам Сексът и града.  Mr. Green Само да имах и една домашна помощница, че да беше изчистила сутринта, ами се наложи аз да въртя прахосмукачката. Кат стана баровка някога и вече спре да се говори с мене и ще си наема една..ама по-старичка, че да не се заглежда половинката  Naughty Хаха, ама съм се размечтала.  hahaha

Гледам май няма нови болничета. Това е добре.  Peace

И на мен ми хареса Коледния парад. Представям си вече какво коледно настроение цари. Тук само в магазините за 1 лев забелязах да са напускали коледни джунджурии и кич. А аз вчера извадих и книгата с коледните вкусотии. И моят мъж, нали ми е на диета Wink,  си поръча нещо такова. Но незнам дали да не изчакаме и децата да поотраснат и да почнат да разбират.


Яни я дресирах да пляска с ръце за браво и като й пея песничката за баба Меца ръмжи.  Mr. Green

А за зимния период и аз мисля като Микки. Гости му е майката, иначе децата ще луднат. Днес даже чакаме Мимозе с Ради да но дойдат ана гости Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия