ЯНУАРЧЕТА растат, лудуват-първите рожден ден празнуват!

  • 11 234
  • 302
# 240
Nikitali, да ти е жив и здрав големия рожденик!!! Много да ви радва!!!
Е чакаме да споделите моля.

Кети  welcome

Маца, мноооого сте сладки!!!
Виж целия пост
# 241
Здравейте, мацки:)
Ние си купихме нов компютър и вече ще съм адски редовна:)
Не искам да чета за болни деца вече. Аз съм психясала на тази тема и вземам много превантивни мерки. Давам и едни кристали, предписани от хомеопатката. Всяка сутрин капя по една капка клеева тинктура в 100 мл. вода, която Нели за деня изпива. Вечер понякога мажа гърдичките и крачетата с мас /не ми се смейте/, а майка ми прави един мехлем с жълтък и восък за синузит, с който и мажа нослето, ако се усъмня, че има някаква опасност да текнат сополи. Доста бабешки рецепти, ама да чукна на дърво, за сега държи фронта Praynig
Аз днес я изкарвах за 40 минутки. Ходихме за кухнята и малко работа свършихме, но я бях опаковала здраво. Praynig Praynig
Фил, ти ме разби с това подритване Crazy
А коледната украса, смятам да я правя за Никулден. Миналата година бяхме с жива елха в саксия, но тая година решихме да си купим изкуствена. Ще я сложим на безопасно място, та да няма поражения Mr. Green
И колко много проходили януачета в отбора, браво Laughing Hug Нели още крачи хваната с две ръце и на пръсти, ние скоро прощъпулник няма да правим така като гледам Grinning
Добре дошли на мама Кети и малкия Захари! Hug
Целувки и спокойна нощ на всички!

Виж целия пост
# 242
Фил, Nikitali, нещо искате да споделите ли Crazy

И аз това искам да знам  newsm78

Nikitali, да ти е жив и здрав рожденника   bouquet

Жоро и той като Ената и Никол вчера 3 стъпки, днес 2 пъти по 3.

Кети, добре сте дошли със Захари (много хубаво име)  Hug
Виж целия пост
# 243
Никитали, честито за Никол! Аз тъкмо имах лошо мнение точно за този конкурс, но ето че едно познато бебе ще краси корицата. Непременно да споделиш кой брой ще е.
Миленита, где изчезна?  Wink Чета, добре сте, да не ви мисля
Кети, добре дошли!
Виж целия пост
# 244
микки мила, ама ти не се сещаш да отидеш до Първомай, че да се видим, Ангел предполагам е пораснал много, за куклата Мартина направо незнам  Hug и да оздравявате, ей   bouquet
Добре дошла Кети и честита месечинка на твоето Захарче!  ura
Виж целия пост
# 245
Бобчо е такъв бонбон Hug Hug Hug
Фил, дано подмине малката Praynig
Кети, добре дошла в отбора Hug
Виж целия пост
# 246
Ха пак добър вечер.
Добре дошли Кети и Захари   bouquet
Да оспамя днес темата... Фили, за гълтането на водица - много е възможно, а е и логично при такава криза. Вече почти всички банки отказват кредити с/у ипотека и ще се повишат лихвите - както за купувачи, така и за строители. В условията на финансова криза, парите кеш ще са най-скъпи , понеже са "кът" (дано разбираш какво искам да кажа) и който има свободни пари ще намаже така да се каже. А цените на имотите трябва да паднат (както вече стана в Банско), но и това не е задължително да стане навсякъде, защото БГ - пазара си е шантава работа.
Хайде лека ви нощ, че май само аз се мотам още, а утре малечка няма да ме разбере и да си дремне до по-късно  Tired
Виж целия пост
# 247
Добро утро!
Имам въпрос към тези които повдигаха главата на високо заради сополите - какво слагахте отдолу? Маги си кашля здраво, през нощта беше спокойна, но от 5,30 нататък един час не можа да заспи заради кашлицата, сложих й една голяма възглавница, но гледам почнала да се изхлузва вече  newsm78
За излизането на студено - аз при всяка възможност смятам да го правя, и сега излизаме нищо че е със сополи и кашлица. Пакетирам я, и за час сме навън по обяд, и още малко надвечер. Иначе варианта с гости и аз ще го прилагам, само дето докато отида до приятелките, пак ще се разходим 15мин навън  Grinning
Габи, кураж, дано всичко се оправи бързо  Praynig
Виж целия пост
# 248
Добро утро момичета!
Благодаря за поздравите, днес моето порастнало момче става на 11 години! Ето и една виртуална почерпка по случая  Wink
Първо едно кафе за събуждане, а после и тортичка с по едно малко.



Виж целия пост
# 249
Благодаря за подкрепата момичета!  Hug Много мило ми стана!

Nikitali, много се радвам за малката красавица! Дано да краси корици и като порастне!

Слънчи, освен в Арене или МОЛА да се видим.

Кети, добре дошла.  Hug
Виж целия пост
# 250
Nikitali -мерси за сутрешната почерпка  Hug Ииии честито   bouquet
И ние излизаме, макар и болни, въдухът става много тежък у дома...и то с тез климатициии... ooooh!
Ядосва се много като я навлека ....нооо така ще да е ..  Mr. Green
А , и ..то колкото и да ги обличаме, то всичко си идва от самия студен въздух, който вдишват.не ги ли научим сега да се климатизират. Naughty Стоят си те на 21-22 градуса...по цяяял ден и айде изведнъж на 4-5 ..ами ще настинат ами...за това всеки ден по малко по малко увеличаваме времето ..нали така  Peace
Виж целия пост
# 251
Елинър/Ваня си, нали?/, голямае сладурата с това кожухче  Heart Eyes
Никитали, честит ти рожденик!
Миленита, няма как да си идваме вече често в Първомай, нали Мартина е вече ученичка.
И аз днес мисля да излезем, чувствам се по-добре и се надявам да имам сили да избутам количката по баира.
Виж целия пост
# 252
Никитали честит ти рожденник!
Фил и ти нещо сте ми съмнителни,хайде не ни дръжте под напрежение Simple Smile
Гери хубави са тези мерки които взимаш,няма нищо смешно да но благодаряние н тях се разминете със зимните боледувания...
Маца Боби е много сладък и ми изглежда стабилен,нищо ,че на финала малко имаше поражение Simple SmileТо и без това неможе.
Габи да се измъкнете скоро от неприятностите,а иначе тези дни за последно привършваме с ремонта на банята и на драго сърце ще ви поканя на гости:)
Алекс и аз мисля като теб,болни, здрави дечицата трябва да излезнат да подишат въздух навън,а за зимните дрехи-няма начин.Уж все гледам макар и дебели дрехите да са по-меки,за да не седят като в ризница:)
Лек и усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 253
Никитали и Фил! И аз подочух, че искате да споделите нещо  Flutter
Честит рожденник на Никитали!   bouquet

Гери, и аз като Слънчи мисля, че много добре правиш като ползваш и бабешки методи за да предпазиш Нели от разболянавия  bowuu
Маца, Боби върви доста стабилно, внимателен е, има чувство за самосъхнанение Simple Smile Браво! Дано оттук нататък паданията бъдат все по-малко и по-леки  Hug

Ние също не сме пропуснали ден без излизане. Само дъждовете ме притесняват, че го дават дъждовно тази седмица. Трябва да се реагира бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 254
Мики, Елинър е Елеонора (бивш ник Ку-Ку). А за конкурса на списание "9 месеца" - той е от 3 части и снимките се оценяват от жури, а не се гласува за тях. На мен до последно не ми се вярваше, че ще я изберат Никол.
Иначе за сега нямам нищо за споделяне, просто си мечтая на глас  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия