ЯНУАРЧЕТА растат, лудуват-първите рожден ден празнуват!

  • 11 235
  • 302
# 90
теди,годишнина е !
а добре де с тези дебели якета децата не седят ли като в ризница.Поне Лъчето има едно-тип пухенка,дето май като и дам бисквитка неможе да си сгъне ръчичката да си я сложи в устата

Фил честит имен ден на второто ти АЗ  bouquet
Виж целия пост
# 91

Ханна, да подразбираме ли все пак, че евентуалното братче евентуално ще ми е адаш? Grinning

Фил, евентуално да  Laughing  Heart Eyes

Прочетох, как Пипи слага памперс на Емо, та ми хрумна - дали има някаква зависимост - примерно ако детето е по-спокойничко, не толкова подвижно в тези месеци, да има по-голям успех на сядането и вършенето работа на гърнето  newsm78

Аз отвреме навреме правя опити да я сложа поне за минута. Нещееее... става и тръгва .. ако я натисна реве. Слушам другите майки как си оставяли децата за по 15 мин. на гърнето и те си вършели работата  Rolling Eyes
Че то аз ако мога да я кротвам някъде за 15 мин. все на гърне ще я държа   Embarassed  Laughing

Извод - Който бърза да ходи, ще си ходи о*кан  hahaha hahaha

Виж целия пост
# 92
Присъединявам се към голямото честитене!  bouquet  bouquet  bouquet

А по-конкретно:

Слънчи, честита годишнина! Още 100 пъти по толкоз!!! Весело изкарване и чакам отзиви за ресторанта  chef

Фил, честито форумско нещо....не разбрах какво, ама да си жива и здрава Hug Hug Hug.....И аз много обичам да те срещам из форума Hug Hug Hug

Чета, братчета и сестричета се планират...много ми е драго.... след няколко месеца идва пролет....  loveuuu   preggo  passifier   newsm63


а добре де с тези дебели якета децата не седят ли като в ризница.Поне Лъчето има едно-тип пухенка,дето май като и дам бисквитка неможе да си сгъне ръчичката да си я сложи в устата
Слънчи, аз затова съм взела нали знаеш кой размер (хи-хи-хи)
Виж целия пост
# 93
Слънчи, честита годишнина! още поне 100 години заедно Simple Smile

Фил, честито! Wink

честито и на Миша Laughing

та както съм тръгнала - честито и на месечковците!
и честито дипломиране на Стели!

Аз се възползвам да честитя също на всички с повод!

Моят дребен също е голямо бедствие в обличането, т не че баткото не е същата работа, а той даже има претенции какво да му облека  Mr. Green

Като говорехте по-горе за био-храните се замислих и честно казано толкова не се вглеждам ... Плодове и зеленчуци има някои домашни, които ползвам / свеки отглежда / , а други купувам от пазара. При първоначалното захранване наблягах на предполагаемите био-пюрета, но сега вече карам по-ларж. Thinking

Още не съм го обличала Иван с космонавт, само с яке, чорапогащник и панталон. При нас също е доста приятно на обяд - около 14-15 градуса, но това явно беше до вчера, че днес една мъгла е паднала и явно ще вали и ще става по-студено.
Виж целия пост
# 94
Честита годишнина на Слънчи! Много любов, разбирателство и уважение и още дълги години да сте заедно!  bouquet
А, и ние си слагаме космонавта над домашните дрехи, че кой има нерви да се преоблича от-до, пък и аз ставам вир вода! Иначе за памперса сме се разбрали Naughtyсякаш усети, че няма да мине, няколко дни се дтрпахме и влачехме обратно, сега лежи, но държи да знам, че е с особено мнение, изпъва се целия, пени се и нещо ми се кара през цялото време, все едно: " Ще видиш като стана по-силен от теб."
Ох, тук има такава мъгла, нищо не се вижда, дано се раздигне, поне до магазина да мръднем за  половин час, че е ужас така цял ден. ooooh!
Виж целия пост
# 95
Ханна, при нас няма такава зависимост, хем е див и на едно място рядко се застоява (освен ако няма нещо много интересно за човъркане), но на гърнето седи и си върши работата. аз го слагам от около месец - в началото малко се дърпаше, затова му давах нещо в ръцете и му пусках телевизора (и сега го правя). но в общи линии бързо разбра какво се иска от него, за да може да стане от гърнето и сега доста бързо си свършва работата. повече от 5 мин не го държа, знам, че ако не се е изакал за това време, значи не му се ака. сутрин след закуска почти винаги ака в гърнето, ама през деня не успявам да го изловя всеки път.

Слънчи, на Емо не му пречи якето, може да яде бисквити, сигурно е по-малко?
Виж целия пост
# 96
Фил, няма проблем за яйцата, ама само кокоши, защото док ми е забранил петльовите  Mr. Green Ще чакам пролетта.  Whistling

Ханна, ако случайно измилиш как да задържиш Миша на гърнето, свирни за трика. Яна също има циганска пепел в дупето и не седи на едно място.

И вярно, че са много смешни бебоците в тези зимни дрешки. Яни в космонафта е пълен пас и седи като матрьошка и само върти очите и мучи.  Crazy Иначе щом е за бисквитката винаги успява да я налапа.  Naughty Joy


Днес мисля да пратя таткото да ми вземе кухнята на Яни, но той още незнае.  Mr. Green Миналият път като го бях пратила и той се върна не особено очарован, защото мамите на опашката го одумали "Виж какви мъже има! Грижат се за детето си! А моя баламурник само се прибира и иска да яде! Хич не ми помага!" Та с такива приказки бяха засегнали мъжката солидарност на половинката.  hahaha
Виж целия пост
# 97
Момичета, здравейте. Hug Heart Eyes
Честито на всички празнуващи.  bouquet
Липсвате ми много но не мога да седна да ви прочета. Сега само да се впиша и пак  ви оставям.
Фил, благодаря за загрижеността.
Ами...не сме добре... Cryмина на кортикостероиди. Със страхотен пристъп е, който не можем да овладеем. Нощем е добре, денем пак се почва. ooooh! Просто не знам колко нощи вече не съм спала. Тази сутрин едвам ни се размина слагането на абокат и вкарването на кортизон венозно. За сега ще си го пием така...ще видим. Здравата загази моето момче. Cry Whistling
Алекс вчера го изпратих при баба му, че и той милия остава без капка внимание. А и да ги разделя да не си менкат бацили един на друг.
Това е за сега. отивам да правя инхалация. #Crazy
Виж целия пост
# 98
МАлее, Дама, миличкирте вие, дано бързо се оправяте и минете без абокати и прочее. Но ако се налага, слагайте, само да е добре  Hug Много прегръдки и бързо оздравяване  Hug

Слънчи - честита годишнина  Hug Дълги години семейно щастие  Hug
ФиЛ - честит форумски имен ден   Hug Laughing
Теди - как ме разсмя с мъжО ти  hahaha  горкичкия той  Laughing

И моя полудява, като тръгна да го обличам/събличам. Само се кара, подскача, бяга  Mr. Green И аз по домашно му го извеждам навън, само мятам по дебели дрешки отгоре и аидеее
За сега пазя космонавта за по големия студ.
Ама с тоя кат дрехи вярно като препарирани стоят  Joy

Зарязах и аз гърнето  Embarassed Трябва си постоянство, а аз все забравям да го слагам  ooooh!

Ей, нищо не казахте за тортата ми, аз така се старах  Crossing Arms
Е, за тази в неделя още повече ще се постарая, но най вероятно ще се изложа  Mr. Green
Виж целия пост
# 99
Аз вчера не можах да отворя албумчето, но днес успях. И тортата е страхотна. А дечицата са куклички- и ние така ще правим рожден ден- няколко дечица на пода  Simple Smile
Фил честит ти имен ден. И годишнина на Слънчи.
Аз моите годишнини спрях да ги броя май.
Моят мъж нещо крои планове да ходим да живеем в Русе отново. Снощи цяла вечер това сме обсъждали.
Виж целия пост
# 100
Дамче, какво ви дойде до главата ooooh!Милите, дано не се стига до абокати и венозни вливания Cry
Стискам палци скоро този кошмар да свърши! Praynig

Луси, душа, де да знам аз, че ти си я творила тората GrinningМислех, че си постнала някоя от нета.
В такъв случай-поздравления, за мерака и за крайния резултат Hug

Тед, съжалявам че имаш вето над петльовите HugЕй я де е пролетта!
Виж целия пост
# 101
Честито на всички , които имат повод да празнуват!  bouquet  bouquet  bouquet

Фил- честито и на форумското ти аз! Hug

Луси - тортата наистина беше страхотна, ама и през ум не ми е минало ,че ти си я правила.Аз такива неща не умея и си мисля ,че и другите са като мен! Браво на търпението ти и уменията Hug


Дама- какво Ви стана мила! Стискам палци да се оправите колкото може по-бързо и леко. Hug Hug Hug


Ние стоим на гърнето ,но не правим нищо. Само си играем с кутийките от крем на мама и ги джаскаме по пода  че нещо все ни ядосват. и така стои 15- 20 минути и нищо ooooh! Ама и аз я слагам само 1 път на ден преди къпане. Само че моята мадама , си върши голямата работа винаги след като я изкъпем-Като си изяде млякото в 8.30-9 къв 10 е свършила работата ooooh!

Иначе заспиването при нас става все по-трудно.А събуждаенто вечер все по-често ooooh! Cry
Виж целия пост
# 102
Честито на всички именници и с други поводи за празнуване Hug
Дама, дано да се оздравеете бързо Praynig
Космонавт не слагам и не мисля тази зима, тук температурите почти не падат под нулата.
Аз мисля към края на месеца дори и по-рано да започвам с коледните украси и декорации Laughing мисля тази година да е пълно с лампички, дядо мразовци които висят през прозореца, ангелчита и каквото се сетя друго Simple Smile За мен тази Коледа е много специална Hug първата с бухтичката ми Hug
Виж целия пост
# 103
Ама и аз съм заспа, да не се поФаля, че аз съм творила тортата  Embarassed 
Иначе е лесно, с готови блатове, компот за сиропиране, малко крем и банани за плънка резултата е изненадващо сполучлив   chef

Видях в предната тема, че говорите за уолкъри и маси за забавление и видях в Метро каталога това http://www.lusesita.snimka.bg/album.php?album_id=52478&pid=8892029, цената му е доста прилична, но на живо не знам как е (дано добивате представа от снимката )

Ох, и на мен ми е едно коледно, още от сега искам да си украся.
Мари, много красиво си го описала Hug
Виж целия пост
# 104
Дама  Praynig
Аз тази нощ направих един филмов маратон, не можах да заспя от болките и изгледах три филма, в четири сутринта вече ми беше минало и се наспах до 11.30.
Това за преобличането и при нас голям зор, но само за долните крайници, горе ми помага и сам се облича, но стигна ли краката и драсва по голо дупе в неизвестна посока. Понякога ми взима и новия памперс и не ми го дава, когато все пак успея да го сложа в някаква поза започва да го отлепя и да го маха.
Иначе и аз вчера цял ден хойках,но Фил не я видях Laughing обаче агентите докладваха.
За коледната украса--аз още имам тук таме от миналата година, една балеринка с ангел на стъклото, една камбанка дето не мога да я развържа, даже и великденска украса имам изобщоо отвсякъде съм гонова за празниците. На мен ми се иска истинска елха да купим и после да я посадим, но мъжа ми казва ,че сега ги откопавали некадърно и нямало да се хванат и ще караме на изкуствена Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия