

.
Както и да е да е живо и здраво.Отивам да си лягам ч енещо съм уморен аот разчистване на 1 стая от която 1/3 са счупени играчки чистене ,готвене и миене.Лека нощ
нещо и сезоните се объркаха, но аз съм доволна от това рзавитие, защото и без това имам проблем с връхните дрехи
На Дарко още не му е съвсем отлепена, при вас как е положението ? 
Няма да го огрее тази Коледа. Обаче намерих нещо интересно за него: Планетариум.
И понеже баткото ми беше с фимоза, се чудя дали да не потърся съвет на специалист. Направо съм си леко притеснена, защото Лазе не дава да му се отваря при къпане.
Ще и дойде времето. И аз мернах някъде, че намаляват броя на мненията на страница с 5, затова общите страници стават 20. Обаче трябваше да споделя. Сори.
Кой ще готви
, не знам, но няма да съм аз.
, размразявам фризер /СЕГА ЛИ?
/ готвене, туй-онуй
, а довечера заминавам на фронта, където все пак плащат пари за труда. 
Сетих се за една реклама.
.
....ще бъдем с приятелите от лятото - тези с трите деца....просто тази година ще гледаме да е хубаво най-вече за Яни - ще го водим навсякъде с нас без значение от часа и времето.....
.....на мен ще я видите, на мееен 
не е чак толкова, но все пак е тъпо и трудно...не, че ще ни се размине отиването до там, но дали да не съкратя престоя се питам 

, но аз да си кажа от напоследък в хронология.


Ако знаете рецепта, моля подшушнете 
Препоръчани теми