За първа година в детската градина - 12 част

  • 15 540
  • 282
# 105
О, а при нас весели случки! Идват да ме посрещнат от работа татко и щерка около 17.45. Влизам в колата, прегръдки, целувки и какво да видя - Гергана с пантофите от градината. Оглеждам се, чантата с дрешките я няма. Кръгом и веднага в градината (баща И я взел 5-10 минути преди това), портата заключена, нищо не свети. Останахме без ботушки и чанта събота и неделя.

Добре,че поне детето не е забравил да си вземе. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 106
Малко се ядосах в началото, но сега вече ме избива на смях. Добре, че си видях детето.  Joy

И какво ми изтърси тази вечер Гергана: пуснах Ну погоди, докато сготвим и поизчистя в кухнята. Идвам да я викам вече да вечеряме и тя ми обяснява нещо за Кунго Кунго (Кумчо Вълчо). Аз на свой ред казвам, че това е Кумчо Вълчо, а тя: не, мамо това е Кунго Кунго, аз съм още малка и не мога да кажа Кумчо Вълчо (каза го съвсем правилно), това е Кунго Кунго и точка по въпроса.  Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Вчера отиваме в 17,20 да взимаме детето с баща и и нашето последно! Как до 17часа са ги взели всички Sad А аз мислех да започвам по-късно да я взимам. Започна ли работа, това значи, че по -рано от 18,30 няма да я взимаме,което значи минимум час само с учителката  ooooh! И на детето никак не му беше приятно, че е последно...
Виж целия пост
# 108
О, а при нас весели случки! Идват да ме посрещнат от работа татко и щерка около 17.45. ....
Добре,че поне детето не е забравил да си вземе. Joy Joy Joy

Ето и един от "кошмарите" на мъжа ми. То си е виц, но като го чу преди няколко години (още нямахме деца) го изживя все едно му се случва наистина Mr. Green
Прибират се таткото и детето от градина, звънят на вратата, мама отваря и..... Shocked
- Какво си направил? Това не е нашето дете!!!!! Shocked
- Е, голяма работа! Нали утре пак там ще го върнем! Crossing Arms
Виж целия пост
# 109
И моят мъж вчера ми поднесе градинска изненада  Grinning
Обикновено той води детето, аз го вземам от градина. Снощи се прибираме с малката от магазина и срещаме госпожата, която е била първа смяна. Тя ми съобщава, че мъжът ми се е съгласил за сряда да направя питка  Shocked При положение, че той знае, че аз никога не съм месила нещо през живота си, да обещае такова нещо  #Crazy В сряда групата ни ще има освещаване, поканили са кръстник, ще има почерпка за децата и родителите. Хубаво замислено, ама тази пуста питка...
Като си дойде мъжът ми, го почнах от вратата. Резултатът- обади се на майка си да й каже за кога да е готова питката  Mr. Green  Joy
Виж целия пост
# 110
Тарталета, дай му той да я земеси - все пак той е обещал.

Добро утро на всички!
Виж целия пост
# 111
Ех, тия татковци hahaha Ще ме уморите от смях  Joy

Виж целия пост
# 112
Добро утро и от мен, развеселихте ме с историите на вашите мъжове  Mr. Green



Тук е мрачно и студено, токущо хапнаха пържени филийки моите, сега го мисля за обяд какво да е  Thinking
Лека събота и неделя на всички, да не се преуморявате с  1dishes 1ironing hang newsm28 домашни задължения, в понеделник сигурно ще пиша вече  Laughing
Виж целия пост
# 113
   Добро утро!
  Дани нощес повръща и вдигна температура. Mr. Green Сега ще се обаждам на нашата докторица, пък ще видим каде ще го водим на преглед.
Виж целия пост
# 114
Здравейте!
Да се разпиша на бързо, докато не съм изпуснала темичката.
Вали и тази седмица ще пропусне градината, защото започнахме приема на втора опаковка АБ. #Cussing out
На всички болни - бързо оздравяване! Praynig
Виж целия пост
# 115
Аз реших накуп да снимам творенията от детската градина.
http://media.snimka.bg/1329/008913666-big.jpg
Виж целия пост
# 116
Аз реших накуп да снимам творенията от детската градина.
http://media.snimka.bg/1329/008913666-big.jpg

Хе, хе, таралежите и дърветата и ние ги имаме, явно и вие работите по "Изкуства".  Wink  Hug
Виж целия пост
# 117
И ние сме по Изкуство, аз даже съм си занесла дърветата на работа.

А иначе що се отнася до офисите ни, то моя е в една сграда в един заден двор, шефа ми е в съвсем друга сграда и понякога нямам грам работа и си мисля че спокойно и да съм с ролки на главата и по пантофи няма кой да ми се посмее даже  smile3506

Виж целия пост
# 118
И ние сме по Изкуство, аз даже съм си занесла дърветата на работа.

А иначе що се отнася до офисите ни, то моя е в една сграда в един заден двор, шефа ми е в съвсем друга сграда и понякога нямам грам работа и си мисля че спокойно и да съм с ролки на главата и по пантофи няма кой да ми се посмее даже  smile3506



Пусни ни снимка, обещаваме да се посмеем.  Grinning
Виж целия пост
# 119
И ние работим по "Изкуства"  Wink Последното творение беше това с мечето и стълбата  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия