Кога родихте?

  • 9 363
  • 190
# 30
Родих 6 дни след термин. Това с продължителността на цикъла може и да е вярно, защото преди раждането цикълът ми беше на 30-40 дни, но от друга страна детето имаше някои белези на преносване.
Виж целия пост
# 31
1 ден преди термина, което го броя направо за самия термин. Все пак не могат да ти кажат и точен час  Joy
Виж целия пост
# 32
точно на термина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 33
На термина.
Виж целия пост
# 34


          пЪРВОТО ГО РОДИХ НА ДАТАТА НА ТЕРМИНА, А ВТОРОТО ГО ПРЕНАСЯХ И ГО ИЗВАДИХА ПО СПЕшНОСТ.
Виж целия пост
# 35
И двете деца - преди термин - 11-12 дни.
Виж целия пост
# 36
4 дни по рано
Виж целия пост
# 37
преди
Виж целия пост
# 38
21 дни преди термина родих сина си.
Виж целия пост
# 39
Първият път-2 седмици след термина.
Вторият път-на термина.
Виж целия пост
# 40
Преносих 8 дена.Термина ми беше 8 април,родих на 16 април.
Виж целия пост
# 41
Преносих 6 дни
Виж целия пост
# 42
Първия път родих точно на термина,а сега- незнам,ще видим.
Виж целия пост
# 43
10 дни преди термин Peace
Виж целия пост
# 44
И двата пъти преди термин 10-12 дни по рано .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия