Половината ноември отлетя, а ФЕВРУАРЧЕТО ни буди през нощта

  • 12 565
  • 288
# 165
Добро утро и от мен сладурки!
Десика, наистина май  е по - добре да се прибереш или да отидеш на док! Това в никакъв случай няма да ти навреди, остави тези задължения за малко Hug Peace

Карбо , твоето състояние си има обяснение и то не е, че бебо ти притиска пик. мехур! Става въпрос за " перинеума" ! Попитай доки, защото явно тези връзки имат нужда от заздравяване!
Виж целия пост
# 166
добро утро мами
тук последните дни съм много притеснена. Термина ми е на 20.02 първа бременност и ще си имаме момиченце. Мамите които са около моя термин да кажат дали вече силно усещат бебките. Защото аз не усещам я но по= рядко и слабичко, това нормално ли е .В четвъртък съм на 3 Д да видя дали всичко е о.к.
Виж целия пост
# 167
Фокси мерси за съвета   bouquet  веднага си го купих довечера като ме хванат киселините ще го пробвам newsm53
Току що говорих с любимия и сега съм мнооооооого newsm44 newsm51 newsm68
по този повод искам да ви почерпя с една песничка и, тъй като днес съм на вълна руски рок   superuu ето това е любимата ми руска песен за момента: http://www.youtube.com/watch?v=YGfZPPyqj5I
vivi_mm мерси за фрешчето много е готино

За срещичката аз нямам представа къде може да е удобно, ама май Годзилата не е лоша и май има салон за непушачи
Виж целия пост
# 168
ивка646 моя термин е от 20 до 25 февруари и аз усещам доста силно бебетата си от преди 1 месец.Дори питах доки дали е нормално,а и също прочетох,че точно в 6 месец бебетата са най-активни.Вече им хванах и режима и горе-долу знам кога ще се разшават. Иначе си ги усещам още от 16-17 седмица... Успех на 3Д-то и не се притеснявай! Доколкото съм информирана, проблем е ако изобщо не усещаш бебето си в продължение на цяло денонощие и повече...

wondertedy7 радвам се,че успях да помогна Hug Това е уникално лекарство против киселини и добре, че може да се ползва от бремелинки,че направо незнам какво щях да правя без него!!! Облекчава киселините точно 2-3 минутки след като го изсмучеш...
Виж целия пост
# 169
И аз отивам за Талцииииииид!!!!!Че направо вечер  Sick Док ми казва да го избягвам,и да пия газирана вода,но явно така няма да стане.Таблетките само за смучене ли са или имаме избор?
Виж целия пост
# 170
Десика, никой няма да ти каже браво за това, че доработваш в този момент. Аз също те съветвам поне да се обадиш на доктора си!

Благодаря ви за прекрасните поздрави  Hug Аз също ще се опитам да се класирам за Чиполино, само моля ви да ми кажете къде точно се намира и кога е вашата срещичка.
И като съм тръгнала да се моля, ще при пратите ли и паролата за данните, че все забравям да си ги смъкна  Blush

Дарима, моят колан си го взех от специализираната аптека срещу Попа при предишната ми бременност, защото тогава пак се наложи да нося. Общо взето представлява памучен колан с дебела поддържаща лента отдолу, която някак минава през долната част на корема, но назад се качва на кръста и така поддържа кръста и корема и в същото време при сядане и навеждане не се обтяга, за да пречи. Уф, не знам дали го обясних добре, но ще се опитам да се фъцна на фотото и ще ти изпратя снимка.
Виж целия пост
# 171
naiema аз тези които си взех пише че са дъвчащи ама няма значение важното е да помагат

за срещата ако е този уийкенд аз съм за неделя, защото в събота съм на кръщене  Grinning
А като заговорих за кръщене дайте съвет какъв подарък се купува за такъв повод. Виновника за събитието е един юнак на 2 год.
Виж целия пост
# 172
naiema аз си взимам тези "дъвчащите",макар че са по-скоро за смучене,защото иначе имат вкус на пясък след като ги сдъвчеш и са сухи,но наистина важното е,че помагат.При това мен тия киселини ме мъчат няколко дни вече,но само от 2 приети хапчета вече не се налага да смуча,така че не се притеснявам,че ще прекаля...Мене нито газирана вода,нито прясно мляко ме оправиха,напротив,даже от прясното мляко на два пъти  Sick  Rolling Eyes ...
Виж целия пост
# 173
Здравейте и от мен!
Днес ми се спи мноооогоооооо  #Cussing out ! Дано Габи като заспи на обяд да мога да подремна малко с нея,защото вече се чувствам много уморена от това недоспиване,поне виждам ,че не съм единствена.
И аз усетих земетресението тази сутрин ,ама ми се стори ,че е на Габи от филмчето този звук,ама явно не.Тя много се радва на Шрек и го гледа всеки ден поне по веднъж  Hug вече го знам наизуст.Най смешното е ,че на принцеса Фиона и казва "булката" , а на магарето непрекъснато му се заканва на бой  Joy.
Десика с риск да се ядосаш от толкова много съвети и аз да ти кажа , че май е най-добре да отидеш на лекар да те види. Peace
Карбо, vasi__k  е права, даже мисля ,че имаше едни специални упражнения ,които се правят точно за това, ама не знам какви са.
Албена 13 страхотно звучи "изненадата " която са ти подготвили. HugЩе ти е много интересно.Знам по себе си ,защото си спомням колко ми беше интересно да разглеждам всички тези малки дрешки и да си представям това малко същество ,което ще бъде облечено в тях.Много мил момент е това Peace
Мартеничка напълно те разбирам,защото и аз така постъпвам,каквото имам да го казвам на някой ,му го кавам в очите ( особено на такива лелки продавачки,които са там само за да чакат да им мине по-бързо деня)  #Cussing outНе ги оправдамвам по никакъв начен ,защото и аз съм била продавачка,но отношението ми с клиентите винаги е било на ниво ( клиента винаги е прав).А това ,че сме бременни на много малко места ни дава предимство ( за съжаление) . Аз онзи ден отидох в пощата да си платя тока ,а там естествено имаше километрична опашка , а аз естествено бях и с Габи , но това на никого не направи впечатление.Изчаках си чинно реда и точно преди да дойде моя ред една лелка ми отстъпи мястото си с думите "ееее хайде нали е и с дете " ,а друга видимо подразнена от това каза : " ее то кво му е на детето ,виж как си играе"  #2gunfire Не искам да ви обяснявам какви и ги наговорих,но пък ми олекна.
Оф много дълго стана ,така че ви казвам чао засега, доскоро !   bouquet
Пожелавам ви приятен  и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 174
Ех момичета, и аз се разчетох на Ноемврийската тема!!  Party Те милите почти всички родили вече, а тези които още чакат, вече доста напират.  Гледам, че много от тях разказват за вдигане на температура от гърдите и запушени канали.  малее  ooooh!

Фокси На предна страница да сложиш един медал.  Която от нас роди първа, тя ще вземе медала за късмет на всички нас.  Коя от нас ще отвори олимпийското раждане на отбора?  Че като се започнееее.... само ще има честитки в този форум.
Виж целия пост
# 175
Добро утро, момичета:)))

Аз набързо да започвам, че да не забравя нещо:)))

carbo, за изпускането четох, че ако се случва трябва да уведомим доки, защото това означава, че перинеума се отпуска и след раждането е възможно да имаме проблеми със задържането на урина, кофти перспектива според мен, затова се и следя, ама имало упражнения по време на бременността, а след раждането се правлеи рехабилитации и всичко се оправяло, дано не е сериозно при теб, не ми се вярва, ама кажи на доки за всеки случай

^desika^, докато сме още на тема докита...и аз забелязах, че много, много не ти се досажда на доки, като отмине проблема и гледаш да го забравиш и аз съм така, ама не мисля, че е много хубаво, сега на първо място е бебчето, надявам се да не се натрапвам със съвет, ама според мен, ако не ти се ходи на доки днес, поне си почини, пък утре доки ще види какъв е проблема, стискам палци всичко да е наред:) Знам, че ще е така:)

За Чиполино...искам и аааааааааааааааааааааз, ама няма, нали съм на работа, още 4 седмици и 3 дена, поне намаляват, иначе аз живея на близо, е малко по-далечко отколкото hetera, ама все пак наблизо, та събота или неделя може да излъжа милото да го посетим и така:)

За срещата в О'Шипка, нямам против да е там, аз съм 99% сигурна, че ще дойда, защото има малък шанс мама да ми идва на гости да ми помогне с поподреждането на къщата за бебчо (основното де), ама не е никак сигурно, та ако няма да идва съм на линия, после съм на среща с приятелки, малеее, ще се размажа цял ден...

Aaaaa, carbo, аз миналата седмица бях на изложението в НДК, да знаеш какъв е ужас събота и неделя, адската жега и супер много хора и всеки се бута, блъска, абе ужас, не е много, много за нас, ама аз устоях и издържах там 2 часа като направих и няколко покупки:))))

А и за семетресението да си кажа, аз работя на 8мия етаж, ама нищо не съм усетила днес, може пък да е защото работя в северозападната част на града, доколкото съм запозната с географията на София:)РРРР, иначе вкъщи в събота вечерта си го усетих подобаващо, ама ние сме си и близо до разлома де, точно под Бояна се падаме и така:)

Мартеничка, само така, напълно те разбирам и те подкрепям, аз винаги съм си търсила права, а откакто съм бременна имам чувството, че ми пука все по-малко и по-малко за човека отсреща когато знам, че не е прав разбира се, иначе преди се притеснявах, ама да не обидя някой сега, да не го засегна и съм си замълчавала понякога, ама сега, стой та гледай:)

Албенче, ама голям детектив се извъди ти:)РРРРР, супер тати и леля ще си има твойто сладурче, да са ти живи и здрави:)
Виж целия пост
# 176
Албенче,и аз от доста време днес вися в тяхната темичка.Щях да ходя за Талцид ама като се зачетох и се отнесох.Направо ми се пълнят очите от умиление,като гледам снимчиците на бебешорите!А като гледам,че и декемврийки има вече родили,ейййййййййй!!!!!
Между другото днес си купих едно увеличително огледало и ще се мъча да се бръсна с него,та до 9 месец току виж съм придобила тренинг Wink
Виж целия пост
# 177
Албенче,няма проблем! Ще сложа медал,ама когато някоя мама се отчете.Аз си мисля,че ще е PIS74f първата,защото е логично-тя е с най-ранния термин,пък и нали наскоро спомена,че даже ще е още по-ранна мама...Дано да си караме така леко и спокойно,по реда си....
Виж целия пост
# 178
foxy81 Нямам търпение да започнем с поздравите и да гледаме снимчици на нашите новогодишни съкровища.  А за медала, когато решиш.   Hug

naiema Това с бръсненето ми е вече проблем.  Преди ходех на кола маска, но сега ме е срам.  За това използвам машинката на мъжът ми с която го подстригвам, защото не мога с бръснач, много ме сърби.  Но вече не мога да се сгъна и да видя какви прически си правя, мъжът ми ми помага с това.  Лягам, заемам поза и той обработва прическата.   hahaha
Виж целия пост
# 179
[naiema Това с бръсненето ми е вече проблем.  Преди ходех на кола маска, но сега ме е срам.  За това използвам машинката на мъжът ми с която го подстригвам, защото не мога с бръснач, много ме сърби.  Но вече не мога да се сгъна и да видя какви прически си правя, мъжът ми ми помага с това.  Лягам, заемам поза и той обработва прическата.   hahaha
Абе и аз се бях спряла на този вариант,но знам,че милото много ще се притеснява да не ме пореже и цялата работа ще трае бая дълго и ще се изнервя,та затова ще пробвам с огледало.Ако не стане ще разчитам на него.Няма начин.На кола маска не ходя защото откакто забременях кожата ми е станала много чуствителна на болка и лесно се раздразва.А пък искам аз да си направя тоалета като му дойде времето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия