Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
Какви са някои от съветите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, като споделяне на лични преживявания, притеснения и радости, съвети за закупуване на бебешки продукти, здравословно хранене и други подобни теми. Във форума се обсъждат теми като избор на бебешки колички, преживявания по време на бременност, притеснения относно земетресенията, избор на храни и добавки и споделяне на лични истории и радости, свързани с бременността.
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какви са някои от съветите, споделени във форума?
-
Какви мерки се предприемат при болки в кръста по време на бременност?
-
Къде усещате движенията на бебето, когато главата му е разположена по-ниско?
свекито ме попита ще ходя ли на някакви курсове за раждането и аз казах да ще ХОДИМ и тя..ама как така и двамата ли?Недей,да го караш да идва че след туй ще му е гадно
от какво че съм родила нашият син и той е бил там ли???Много глупаво мнение,но ние сме си решили ако всичко е наред,мъжа ми иска да присъства..аз също//така че какво мисли някой ми е все едно 

Направих поръчка от сайта на чиполино за няма и 15 минути, че ми се и обадиха преди малко да потвърдят поръчката. Пък аз даже не попитах колко струва доставката и кога трябва да платя 

.Иначе много се радва като хване промоция-ритници и шаване на бебчо,така засиява и все ме пита,нормално ли е и го е страх да си отпусне ръката на корема,да не му направи нещо 
от чичо доктор и съм много щастлива, защото ми бяха казали, че ще се забавят няколко дни а то взе че стана само за един 
Иначе днес като говорихме му споменах, че искам да ми държи ръката да не ме е страх
а той ми вика, че щял по това време да бъде в някой бар да се напива
Абе ще я видим ние тая работа той да си дойде пък аз ще направя всичко възможно да го убедя
Ние си имаме една такава и съседите ни са направо златни само чакат да отидем и направо си ни осиновяват. И за ремонта ни помагат, изобщо страхотни хора. Само да я поремонтираме още малко да стане като за пред хора и ще поканя всички желаещи да посетят едно вълшебно място в най-красивата българска планина
И без това лятото като ходим там все се чудим кой да замъкнем с нас ама никой не ни връзва нали сме във Варна и на всички им идва мноооого далече-все пак са си повече от 600км.
в сектата 