Принцесите арабски посетете,на Изтока вълшебството вкусете

  • 29 260
  • 295
# 180
Добро утро, добро утро!   Ще питате зашо толкоз рано се разписвам- ще кажа, дойде ни гост  Mr. Green  Joy  ахмед тръгна да го чака на гарата, но той подранил и в 6.30 цъфна на вратата.Викам, влизай,влизай- тъкмо тръгвам на работа  Crazy


Деси, за Салахадин водещото е било религията, не националността. Когато завоювал територии, чичо му предложил да основат кюрдска държава, а той отказал с мотива, че иска неговата империя да е ислямска Simple Smile


Та за черната хроника от миналия ми пост, нямах време да допиша. Струва ми се, че при арабите извращения от подобен род са по-рядко срещани или поне не им дават гластност.  Примерно Ахмед ИЗОБЩО не е чувал при тях някой да разфасова майка си и да си я пази в хладилника, за да хапва от нея, а в добрата стара Европа това вече е ежедневие май  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 181
Направо ме е срам да кажа "добро утро", като гледам как от 6ч. сте започнали да се разписвате   bouquet

Дала Ехааа, че хубава новина за Цеци  Heart Eyes Heart Eyes
Хариет Peace Тук сме много докачливи на расизъм, нека сме толерантни и към другите народности. Аз ей така за цвят само ще кажа, че моя позната е от няколко месеца на Филипините и като гледам бая се е сдужила с местните. Хора всякакви, навсякъде.  Peace
Кате ШШ и аз това си мислех, как на мен поне обществото ми изглежда много "по-консервирано" и пощадено от доста неща. Чудех се на какво се дължи  Thinking Дали на факта, че религията има далеч по-голяма сила над хората или просто по-малко се дава гласност на подобни неща... Или има връзка с генофонда на географската ширина и те да кажем не са предразположени до такава степен към подобни психически отклонения.. newsm78
Кате мароканско  Praynig Praynig Praynig  Praynig
Биби, Деси, Взимате ли ме и мен в отбора на шубетата от зъболекар?  Blush

Дина, Наде, Найра, Сабина, Рафаела, Дуа, Дейа, Другарче, Рали, Веси, Либра, Цеци, Сани, Амал, Жасмин, Естефче, Рени, Ди, Десърт, Наина, Розалия, Магда, Лили...  Hug, а ако някой съм забравила, на него двойно  Hug Hug

Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 182


ДОБРО УТРО АРАБЕЛКИ!!!

Днес поне при нас деня е хубав и слънчев, та дано не зъзна като вчера по пътя до зъболекаря. Днес ми е за последно тази седмица и после малко почивка до другата. Планирали сме да ходим до Банско от Петък до Неделя и вчера купих на малчо грейка - голям образ е в нея. Ще снимаме и ще пусна снимки после.
Кате Мар жалко, че не си тук да си похуртуваме на живо, но един ден ще се срещнем знам аз  Hug
deja вчера се рових в интернет да прочета за земетресението и намерих доста противоречиви мнения. Кажи какво знаеш ама по-подробно.
Дина представям си ви какви сте били сладури на полянката. И аз много обичам така да си седна, да се наслаждавам на хубавото време и детенце да тича щастливо и да играе. В Африка едно от любимите ни места е една щраусова ферма с много зеленина и различни животни. Правят страхотна салата с щраусово филе, ммм чак ми се прияде сега като го разказвам. За апетита ако ти кажа и Кристиан как се промени. Той винаги е бил много ящен и ми беше много лесно да го храня. Сега обаче е станал много капризен, яде предимно плодове, каши и мюсли. Манджичка хапва ама като пиленце, клъвне от тук от там и айде готов е. В началото много страдах, но вече свикнах и му давам каквото му се яде. Най-смешното е че нагъва кисели краставици като невидял. Аз съм голям любител и сигурно на мен се е метнал.
Лина и Дала аз съм работила с филипници и бях подложена на голяма дискриминация, просто дори не ми се коментира и от тогава и моето мнение е малко офф. Но че има винаги изключения от правилото и това е вярно, дано ги срещна тези изключения някой ден  Peace
Хари нали казват, че лятото се пиел чай да се уравновеся вътрешната и външната температура, та ние сега през зимата пием бира пак да уравновесяваме  Laughing Много ще се радвам да се видим наистина хем и дечицата да си поиграят, малките де че големите едва ли им се занимава с дребосъци  Mr. Green
Кате ШШ, дтти, магде, Дуа    bouquet
Виж целия пост
# 183
Латейка ей сега видях, че си ме преварила  Hug С удоволствие те взимаме, колкото повече толкова по-добре. Ще си пазим взаимно страх. Аз на мойта зъбарка й викам ако може с пълна упойка да ме прави най-добре  Laughing а тя направо  Crazy
Виж целия пост
# 184
Добро утро и от мен. Благодаря за кафенцето, Латеа.  bouquet

Деси, не съм я виждала Хана, питах и мъжа, също не е.  newsm78

От тия две истории ме втресе, как е възможно чак такова извращение? Ако питате мен всичко това изглжда по-страшно когато е в едно задоволено общество, каквото е западното - имат си всичко, нямат окупационни войски на тяхна територия......... newsm78

Браво за Цвети, пратете й поздрави и от нас. Hug Hug

Лина, не се ядосвай, случват се такива разминавания във времето, ще се разберете, ще се видите, само карай по-спокойно. Peace Peace

Кате Акхиал, знаеш от кога съм ти застискала палци. Лек път, весело изкарване и да се върнете трима. Hug Hug

Биби, много сте сладки с мъника.  bouquet

Сани, какво стана, помина ли ти малко шока от случилото се?     bouquet Как се е получило така, че и вашия склад е претърпял щети, няма ли някой отговорен за това?

Дуа, къде си днес, какъв сладкиш бъркаш? Аз вчера правих зелен фасул с чесън и ориз отделн по рецептата на Деси.   chef Момчето как е днес? Praynig

Дина,
значи сме от една група с косите, моята е била бяла като съм се родила, но не си я понасям и до днес заради мекотата й, пък много пъти съм чувала, че такива коси се харесвали, понеже на пипане били като коприна. Да, ама залепнала за главата. Joy

Ясминке, ти ли си дизайнерът на ремонта? Mr. Green

Снежке,
изписаха ли те вече? Няма да имаш време да пишеш сега. baby_neutral

Секси, ужасно, аз бих побесняла, ама вие пък добре сте му го върнали щом знаете кой е, моята като я надраска някой де да знам кого да държа отговорен? Ей, че злобни хора има, не е истина... Tired
Виж целия пост
# 185
Добър ден,момичета!
Разгледах албума с огромен интерес!Аз имам проблем,понеже си изтрих всички снимки от компа,и са в албум,ако има някой,който е в час с новите технологии,да ми ги прехвърли,ако ли не утре,ще ги прехвърлям на ново.
Дуа,много си лъчезарна,бе жена,и чакам оня фъч Laughing,че вече ми потекоха лиги!
Относно двете истории,нямам думи,при първия удобен момент,ще го убия собственоръчно,без да ми мигне окото!
Виж целия пост
# 186
Здравейте милички принцеси

ние все с повишеното кръвно(на племенника) се занимавахме тези дни,та не ми остава много време...
той се притеснява,че не иска да ни създава главоболия и проблеми,но аз не му давам и дума да обели...а той-понеже правим изследвания ми казва-а ,без да ги правим(понеже плащаме всичко)-ще си пия хапчетата за понижаване-и готово- Crazy
Изследванията на кръв и урина,а и екг-не показват нищо смущаващо,освен леко увеличена лява камера-следствие от дългосрочното повишено кръвно налягане
сега ще чакаме 10 дни,и ще се захванем с едни по-скъпи и цялостни изследвания-
скенер на глава,разни др.апарати-да видим-през това врема ще меррим сутрин и вечер и ще записваме стойностите...
можело да бъде и хронична хипертония Crazy

Наина и Деси ето рецептата за фъч-от нашия форум е стана много вкусно  chef

днес ще правя някакви кифли за народа(децата)-
а понеже направих двойна доза фъч онзи ден
с половината от него,+крем+сметана+орехи -ще направя една торта,
че мъжо все торти обича(много е нахитрял през последните 5-6 години),а едно време само кремчета и сухи кексове хапваше най-послушно Wink-а торта като види-чувствам от погледа му,че си казва вътрешно-Алла ихалили иеки(Бог да ми те запази)-чак  се  шегува и ми казва-исламу адиетек иа емМхаммед Mr. Green-аз казвам-ЕмМохамед ще стана като се сбабичкосам и хората започнат да ти викат хаж абу Мохаммед Joy

Надявям се,че сте добре-Ншаала  bouquet
лек ден и прегръдки на всички [/list]
    Фъч
    • 1 ч. ч. прясно мляко
    • 1 пакетче масло (125гр.)
    • 1ч. ч. захар
    • 5 с. л. какао
    • 1 ванилиева захар
    • 3 яйца
    • 1 1/2 ч. ч. брашно
    • 1 бакпулвер
    • орехови ядки или кокосово брашно за поръсване

    Прясното мляко, маслото, захарта, ванилията и какаото се разбъркват и варят на слаб огън докато се получи еднородна смес. 1/2 от сместа се отделя.
    Като поистине се прибавят добре разбитите яйца, пресятото брашно и бакпулвера. Всичко се разбърква добре. Пече се в умерена фурна. Без да се вади от формата/тавичката се нарязва на парчета и се залива с останалата шоколадова смес. Поръсва се с орехови ядки или кокосово брашно.
    Виж целия пост
    # 187
    Катееее чак сега се осетих че ще заминаваш...много поздрави на всички и да не ходиш на плаж без мене  Party Party Party
    лек път и весело изкарване и си прибираи мъжа насам
    Виж целия пост
    # 188
    хайде и аз да се запиша
    здравейте мили арабелки
    при нас нещата почват да подреждат за наше щастие няма много щети
    амалче нас огън не ни хвана но пожарникарите ни наводниха Simple Smile
    сега очакваме да почнат с ремонта надявам се да стане скоро защото съм в едно помощение срещу стария ни склад което е 4 пъти по малко и не събира почти нищо голяма блъсканица е но няма начин по добре от нищо Simple Smile
    на всичко пращам много   bouquet  bouquet
    Виж целия пост
    # 189
    Привет мили ми виртуални дружки,

    какво става в Индия?!Тази сутрин тук са подпалили пак на терористична вълна...нещо имало и заплахи за нападене около Новата и над Париж?!...Нещо не разбирам това в Индия пък за какво?! newsm78

    Хари-..ами не удпях нищо да си купя.Всъщност-картичка с лицето на Даяна и фотоси от града.Обаче ,браво на Кралицата-направила посещението на музеите безплатно...Но пък на колелото да се качиш и в Мадамата да влезеш-скъпичко си е.Получих ароматни подаръчета - много ги тачат по английско тези ароматни свещи и есенции-а за Раянчо- играчки .Аз бях на гости при брат ми за 33 годишнината му-не познавах нито един от преятелите му-ама се изумих колко мили са всички-никой с празни ръце не дойде и едни такива усмихнати,доволни ми се сториха българите ...  bouquet

    Лина-успокой топката Hug...имал е нещо в предвид твоето момче...а то-ти по добре иди през Февруари...не се живее от жега лятото там.Вчера и Цеци е гледам с шушлеково яке-студено е!- казва...А като си спомням  аз как отлабих с 6 кила за един месец от жега там...Ох,така се развълнувах за нея че  съня ми убегна тая нощ....

    Белбейче-ти как си ?!Не зъмлъквай-кажи расте ли бебо....

    ЧЕСТИТ рОЖДЕН ДЕН НА КАТЕТО НА МАМА НЕВЕНКА   bouquet
    дА Е ЖИВА И ЗДРАВА ЗА РАДОСТ НА МАМИНКА
    Виж целия пост
    # 190
    Минавам набързо да ви поздравя.

    Снежна, честит ти син. Да ти е жив, здрав и щастлив!

    Бягам по задачи. До утре
    Виж целия пост
    # 191
    Nevena Virolan,липсваше ни! Hug
    Няма ли кой да ми помогне за албума?
    Дуа,благодаря за рецептата  bouquet,още довечера ще го направя.Много ви е хубава къщата,малка,спретна с две лепи отпред Laughing,мечтая си аз за такава.
    Виж целия пост
    # 192
    http://oirk.org/Details.asp?section=Personal&ID=106    Cry  




    ей, голяма паника ви е обзела за това предстоящо земетресение. Спокойно хора, от някои неща не можем да избягаме, все ще се мре  Wink

    Когато преди 1-2г, имаше жестоко земетресение в Афганистан, разказваха за случай- в руините на срутена къща намерили жив старец, прегърнал Корана. Единствен той от цялото семейство не искал да избяга, казал, че се уповава на Господ, а тези дето бягали по-късно били разпознати сред жертвите.



    Виж целия пост
    # 193
    Dala,amal,мерси за съветите,ще се постарая да се успокоя.Ама не го знам какво е имал предвид,обаче и аз му предложих да ида аз февруари,той ми вика,нееееее,нали ще съм зает и няма да имам време да съм с теб.Аз си помислих,ама не му казах,ми какво като юе си зает,аз ще си седя или у вас или в хотела,ще помагам на майкати и сестра ти или ще се разхождам пък след работа ще сме заедно,ама си замълчах.Иначе знам лятото,че е горещо,ама щом се отслабва много може и да размисля,още 10кг надолу няма да ми се отразят зле. newsm78.Пък аз нали бях решила да се сърдя вчера и днеска,ама само за вчера ще остане,че  мен нещо не ме хвана сън.По сред нощ,като ме жехна едно гадно чувство,че нещо лошо става с някой,абе се едно някой нож ми заби в сърцето и се събудих,а чувството си седи и му се отревах е така без причина.В нас всичко е наред,та днеска 6те видя дали и с хабибито всичко е наред,защото по принцип знам,че като имам предчувствие става точно така.Надявам се да греша и да няма нищо и със всички нещата да са наред Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
    Виж целия пост
    # 194



    невена-4естит рожден ден на принцеса Кати с пожелания за година изпълнена с щастливи мигове
    добре дошла отново Hug Hug Hug

    кате и това го знам,но дадох пример,защото за много малко хора извън Изтока е известен този факт

    дуа мерси за рецептата  chef,и добре 4е с братов4еда не е нещо сериозно

    наина какъв ти е проблема с албума newsm78

    о и в къщи си имаме колицай/полицай/ Laughing-познайте кой е newsm78
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия