Количка,кошарка или мъничка дрънкалка,това е дилемата за бъдещата ФЕВРУАРКА

  • 10 967
  • 232
# 120
v.pluemper,Честит Рожден Ден!!!
Добро утро на всички мами!
Преди 10дни се прибрах от Англия и ходих на консултация. Пак ми казаха 90 % момиче, но има 10 % за съмнение Laughing Още на първият ден в България се засилихме към лекарският кабинет, "да му видела на детето топките''- така викаше таткото Laughing
Остават ми точно 90 дни до термина и имам чувството , че вс ми се лепи Rolling Eyes Бях 53 кг като разбрах, 4е чакаме бебе 66 кг съм сега Rolling Eyes
Виж целия пост
# 121
dessi06 бях ти обещала нещо... Wink Mr. Green

За Деси

kamelllia19 не се шашкай толкова,миличка! Hug Ти гледай всичко да е наред с бебето и теб,а пък килограми се свалят...Не си качила чааак толкова,не се притеснявай.Аз стартирах от 52 и в момента съм 64...Вече качвам само като погледна ядене Embarassed  Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Добро утро и от мен,

v.pluemper, Честит рожден ден
Пожелавам ти много здраве, сбъднати мечти и щастливи мигове с твоето семейство
.



И тук има слънчице, но ние се захванахме с разместване и май няма да има време за разходки.
Виж целия пост
# 123
V.pluemper, честит рожден ден! Много късмет, много здраве, любов и едно пухкаво бебе през февруари!
Виж целия пост
# 124
Честит Рожден Ден на V.pluemper   party023 Да си жива и здрава и само радости !!!
Тук в Добрич има малко сняг и едно слънце е грейнало, надявам се съпругът ми да си свърши работата и да мога да дойда на срещичката поне за 30 мин  Praynig
Виж целия пост
# 125
v.pluemper, много здраве, щастие и любов ти желая!  bouquet

Момичета, разкажете за срещата вчера! Аз също се присъединявам да поема част от капарото. Съжалявам, че не успях да дойда.

Хубава и усмихната неделя ви желая!
Виж целия пост
# 126
v.pluemper

пожелавам ти всичко най-хубаво и февруари най-сладкото  ylinfant
Виж целия пост
# 127
Варненски мами, аз няма да мога да дойда на срещата  Cry Имало много работа в офиса, дори следобед и аз ще се включа в счетоводните дебри, за да помогна! Много ми се искаше да се видим, надявам се да си искарате страхотно, хубаво да си поприказвате, задължително да се снимате и много скоро да направим още една среща, за да се разпиша и аз  Simple Smile
Направих си устата да дойда сама  newsm01 защото наистина имах голямо желание, ама получих категоричен забрана  Crossing Arms
Весело изкарване още веднъж от мен!!!
Виж целия пост
# 128
v.pluemper, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, късмет и още една голяма радост през февруари  Heart Eyes



Хайде момичета, чакаме отчет за софийската, а след това и за варненската среща! И мнооого снимки!
Ааааа и Албенчето ще трябва да се отчете как е минало партито и какви подаръци са получили с бебо!
Виж целия пост
# 129
Момичета, да почерпя, че днес детенце има имен ден Embarassed

Честито и на всички с името Александър, Александра!
Виж целия пост
# 130
Geia, да ти е живо и здраво момченцето! Горд и послушен батко да стане през февруари   bouquet
Честит имен ден на всички с името Александър, Александра!  Hug
Виж целия пост
# 131
v.pluemper, Честит Рожден Ден! Пожелавам ти да бъдеш здрава, усмихната и много много обичана и щастлива и да си родиш здраво и прекрасно бебче  bouquet

-------------------------------------------------------------------------------------

За Geia   и  YanastЧестит имен ден за вашите дечица !!!
Пожелавам ви да бъдат живи и здрави и да растат спокойни, усмихнати и щастливи и да ви носят много много радости   family

Foxy,  много хубаво клипче си направила за desi06, чудесна семейна презентация   Flutter
искам да те попитам каква програма използваш за анимирането и записване в подходящ формат за youtube?
Аз за подобно слайд-шоу анимиране съм ползвала програмата Macromedia Flash,  и оттам се записват  клипове, но не съм сигурна дали ще стават за youtube, трябва да пробвам някой път.
Виж целия пост
# 132

Foxy,  много хубаво клипче си направила за desi06, чудесна семейна презентация   Flutter
искам да те попитам каква програма използваш за анимирането и записване в подходящ формат за youtube?
Аз за подобно слайд-шоу анимиране съм ползвала програмата Macromedia Flash,  и оттам се записват  клипове, но не съм сигурна дали ще стават за youtube, трябва да пробвам някой път.


Душицо,всичко е с Picasa...Досега не съм пробвала да качвам други клипове,а само тези,които съм правила с помощта на Picasa...Но аз съм такава питка-любопитка,че ще направя всичко възможно да открия и да направя каквото ми трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 133
 v.pluemper ,чести рожден ден бъди много щастлива,и едно сладко бебче през февруари.
На всички с името  Александър,Александра,честит празник,и моят малък племенник има днес имен ден.
Фокси,това което си направила за мен е страхотно..... много ти благодаря.
За Geia   и  Yanast  и техните дечица...да ви живи здрави и много да ви радват  bigdance2
Виж целия пост
# 134
Благодаря, Foxy, изглежда Пикаса предлага доста интересни възможности и ще я поразгледам  Wink

dessi06, Честит имен ден и за твоя племенник, да е жив и здрав и през февруари да се радва на едно малко братовчедче  - вашето бъдещо бебче   Grinning

На Всички именници днес - Честит празник!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия