Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Каква програма използва vivi_mm за обработка на снимки?
Какво означава главично предлежание по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Каква програма използва vivi_mm за обработка на снимки?
-
Какво означава главично предлежание по време на бременност?
-
Какви са препоръките за бременни жени при настинка?
-
Как се изчислява сумата за непредвиден болничен?
Но другия път се надявам да се отчета,радвам се,че сте изкарали хубаво!!! 
на патерици!!!Много щастие ти желая!!!
. Миналата зима така си изкарахме без сняг. И сега като влязох да чета и така ме стоплиха вашите поздрави!
, цяла вечер надувам балони (понеже според милата ми щерка не може без балони). Но тя пак беше разочарована, че не е имало иху-аху...

Както и Толо е казала, много от нас минаха по този път и е много неприятно, но ако можеш не се притеснявай много до 14ч. Все пак си усетила нещо (според мен е било хълцукане
за всички и хубав ден от мен!
Но се надявам на лято да успея да се включа в бебешка среща и с варненки, и с търновки
правете си плановете за моренце и хич да не ти пука.
Какво ще правиш на моренцето?Ти-с алергия от слънцето,бебчо-трябва да се пази по принцип..Май таткото ще е сам на плажа..
щото, а това - а онова, помъкваш цялата къща с теб. Но по мои лични наблюдения, по-лесно е с бебе на море, отколкото с малко (1,5 - 2 год.) дете, защото бебоците все още седят в количките и вечер можете да се замотате някъде и тн. Следващата година вече пада голямо търчане (поне при мен беше така) и ей такива мили моменти малкия на пясъка с играчките ми се струваха съвсем кратки и случайни мигове