Количка,кошарка или мъничка дрънкалка,това е дилемата за бъдещата ФЕВРУАРКА

  • 10 967
  • 232
# 90
Здравейте кокичета.Честит ви първи сняг.Аз май съм го пропуснала,бях се развихрила  newsm79 wash,а сега почивам на топло,че свеки е на работа и не ми е удобно утре да се мори жената в единствения й почивен ден.
Пазете се в тези преспи,ако падате само по дупе Whistling
Ние МАЙНИЧКИТЕ няма ли да се отсрамим с една срещичка,а  lalalala
Виж целия пост
# 91
Здравейте сладурки!

Честит първи сняг на всички !!!

Мартеничка, ЧЕСТИТО, за наградата и БРАВО за отличните постижения  Peace, това е наистина страхотно!!! бебчето да се учи от мама да бъде така ученолюбиво и да постига такива успехи  Flutter

Hameleonche, тези болки са си доста притеснителни с напредването на бременността, пази се много и дано да не се повтарят!!! Ти взимаш ли нещо за успокояване на матката?

Geia, чудесно е че вече при теб  се развиват нормално и спокойно и бебчето расте, пожелавам ти да не ти се налага повече извънредни пощения в болницата  Peace

CuteSmallCat, каква сладка снимка на котенцето и много ме развесели коментара на Lukrecciana - "Хей Сладко коте, защо си си забравило шапката в къщи, а? Видя ли сега са ти пълни ушите със сняг hahaha"  Joy

Аз да ви кажа днес имах планове да ходя да разглеждам в бебешките магазини, но времето ни изненада с тоя гаден вятър и дъжд - Close . Една от моите най-близки приятелки, дружка още от училище също е бременна, но тя е в 4ти месец. И на двете ни е много забавно и вълнуващо че сега се случихме и заедно бременни  Laughing, това е направо голямо съвпадение и е страхотно че може да обсъждаме заедно вълненията.
Та днес бяхме решили двете да ходим до големите пловдивски магазини за бебешки стоки да разглеждаме, че от утре уж прогнозираха рязко застудяване и сняг. Но днес пък - такъв вятър студен и дъжд..., много неподходящо за бременни  ooooh! Отидохме само до Вис Виталис и моя мъж дойде с нас, то там имало толкова много неща  #Crazy и все едни такива красоти, ние както сме настроени за бебчетата само се възхищавахме  Crazy В крайна сметка не са чак толкова скъпи нещата, ние с милото почти сме избрали легло - от тези модели със допълнителни шкафчета, които после стават на юношеско - http://www.mebelikirev.hit.bg/images/images/3.jpg  Изглежда доста практично за по-дълъг период. А за количките, ориентирахме се горе-долу, но ще ходим по-нататък пак да избираме. Беше ми много приятно с мъжа ми да ги гледаме и избираме заедно  Heart Eyes
Мислехме да ходим и до други магазини но решихме че за нас е по-разумно да не обикаляме в това гадно време ...

radka80, май само пловдивска среща още не се е заформила, я да се стегнем, че изоставаме  Laughing
Виж целия пост
# 92
Момичета, имам нужда от помощ, ако някой може да ми даде акъл. На едната ми сливица излязоха два бели налепа, въобще не болят, но малко дращят... И понеже тези неща винаги се случват в събота или неделя, реших да питам вас, дали се сещате какво може да бъде и дали е опасно...

Страхотни снимки на снежна София сте пуснали!!!
Виж целия пост
# 93
Момичета, имам нужда от помощ, ако някой може да ми даде акъл. На едната ми сливица излязоха два бели налепа, въобще не болят, но малко дращят... И понеже тези неща винаги се случват в събота или неделя, реших да питам вас, дали се сещате какво може да бъде и дали е опасно...


...ангина... newsm78
Виж целия пост
# 94
Честит първи сняг и на варненки само дето е още мокър и се топи, а не натрупва ама карай Simple Smile

autumnspher тези налепчета не са шега работа- показват локално възпаление- така че не е лошо  да вземеш мерки  Hug
Виж целия пост
# 95
autumnsphere ако е ангина /пък и да не е, не ти пречи да пробваш/,пий гореща кока кола.Имах едно гадже едно време и той така се излекува...Ако още някой знае нещо подобно да казва,защото аз /да чукна на дърво/ през живота си съм се разболявала сигурно най-много 3-4 пъти...Не съм особено веща по въпросите с лекарствата...пък и по принцип първо пробвам с разни бабини рецепти...
Виж целия пост
# 96
Не вярвам да е ангина, защото въобще не боли. По-скоро някакви налепи, свеки каза, че са "торбички с храна". И една съфорумка така каза. Сега ще си правя гаргара с лайка и сода. При ангина първо боли, после качваш температура и чак тогава излизат налепи.
Виж целия пост
# 97
Софийската среща мина, макар и в намален състав. И тази зима "снегът изненада Столична община".  Laughing

Две снимчици съм качила в албумчето, но пък са си в отделна папка.  Blush

Не си спомням вече кой беше споменал за раждане в Окръжна болница (май бульовчето или десика  newsm78). Аз там съм се ориентирала да раждам живот и здраве с избор на екип - д-р Жекова. Ако имате някакви отзиви, ще се радвам да ги прочета. Единственото, което знам е, че бебоците си стоят при майките, татковците "могат" да влязат 1-2 пъти в стаята, но като цяло посещенията са в предверието. Което е хубаво от друга страна, че няма да ти се размотават всякакви непознати хора по стаите. Болницата подкрепя кърменето и на бебетата не се дава вода. Цената за сега е 500 лв. за избор на екип и 100 лв. по желание за упойка.

Виж целия пост
# 98
Привет!!!Честит първи сняг!И при нас заваля и стана приказно!
Сега се прибрахме на топличко и на по чайче  food010
Като гледам тук голям дизайнерски колектив се е заформил с тези чудни картинки и снимки Wink
При нас,там където ходя на курсове в школата вече са украсили всичко-има и голяма елха,въобще са се постарали,макар и месец по-рано Mr. GreenНо хубаво ти става като погледнеш,уютно и празднично.
Виви_мм,и мен оня ден за пръв път магазинерката в магазина,където ходя редовно ме попита същото WinkИначе другите винаги ме заглеждат в коремчето,ама явно не смеят да питат,с риск да са се объркали LaughingНо вече все повече и повече се закръгля коремката.
Мартеничка ,гордост наша!Браво! newsm81 smile3521
И съм впечатлена от университета също с тази награда.Хич те няма вече в скайпа... Cry
Хамелеонче,ако болките не са били силни,може да е нищо.Аз преди два дена през ноща имах нещо подобно и се уплаших страшно...Но мина,а и не са били много силни с тенденция да се засилят още.Пък и не се повториха.Така ,че ако при теб е така,не се притенявай!
Днес само ми се хапва,ама няма жалко..няма толкова място в стомаха Confusedиначе само това бих правила цял ден!
А бебката бълбука ли бълбука,не се спря!
Айде момичета,лека вечер и много топли чайчета! Hug


Виж целия пост
# 99
 autumnsphere, аз като ученичка съм имала полипи по сливиците, понякога доста упорити, но дори и без други симпоми за настинка може да показват някаква форма на възпаление. Спомням си че веднъж прилагах едно домашно лечение за почистване с мед и сода,   такъв спомен ми идва, но беше отдавна и малко ми се губи с точност newsm78,   с клечка с памук с тази смес със сода си бърках да  почиствам полипите, малко гадно беше но помагаше...
До колкото съм чувала гаргарите със  сода и лайка помагат при възпаления на гърло или синузит. 
Дано да успееш по-бързо да се отървеш от това.
Виж целия пост
# 100
nejno_cvete, това ми звучи добре, ще пробвам! Мерси! Hug
Виж целия пост
# 101
Леле колко сте сладки на срещата,пу пу.Качвайте още снимчици,не ни жалете hahaha
Ние със свекъра спретнахме една пилешка супа,да изненадаме съкровището.
Нежно цвете,наистина има страхотни неща във Вис Виталис.Аз си харесах кошарката с цветя по шкафчетата,цвят орех,защото решетката е на 2 нива и може да се сваля половината,една приятелка има такава и е много сладка.
Аз май ще съм им редовен клиент,защото ми е много близо и има всичко,от пиле мляко.
Виж целия пост
# 102
Какви сте готини на тази срещичка!!!А утре ще видим и варненки.. smile3501

Autumnsphere,"торбички с храна"...?!Абсурд.
Виж целия пост
# 103
 autumnsphere, nejno_cvete е напълно права! Когато ми се бяха появили такива историйки аз си направих мед и сода и с клечки за уши третираш полипите- помага   bouquet
Виж целия пост
# 104
autumnsphere, vivi_mm, радвам се ако мога да съм полезна, аз погледнах в един друг форум и там коментираха също тези домашни рецепти  Flutter

Между другото искам да ви покажа едни интересни статийки, които случайно намерих за бременността и децата http://www.roditeli.info/family/materials/

има една статия в която пишат че шоколадът допринасял за детето после да е по-весело и да се смее  Joy  http://www.roditeli.info/family/materials/shok/,  така че не се притеснявайте да си хапвате  Laughing

Незнам за шоколадът, но аз  сигурно ще науча бебето ми да се смее още от сега, е, надявам се  Wink  понеже аз обичам да съм весела и с чувство за хумор. Та като сме заедно с мъжа ми често си се шегуваме и си говорим забавно и аз се смея от сърце и  си мисля как ли се друса бебето в корема докато се смея  Joy  Но в това няма лошо, ние така си правим ежедневието по-забавно.
 понякога съм се шегувала с мъжа ми че бебето може като се роди вместо да заплаче може да  почне да се кикоти  moresmile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия