Интимен гел?

  • 19 499
  • 54
# 45
Здравейте момичета!!!
Изчетох цялата тема защото и аз имах страхотен проблем с интимния гел на Ейван.Такива сърбежи и зачервявания имах че още си страдам от време на време.Сега използвам все още Триклобактер(май така се пише?)и ме е страх да пробвам нещо друго да не се "оправя"пак.Явно трябва да си взема нещо за много чувствителна кожа.Дайте съвет ако има някой като мен че то само с Трикло.... не може да се мие постоянно а само при проблем!
Това,което мога да ти препоръчам да пробваш е промивка с тантум роза,а иначе за интимен гел Лактацид или Женера.
Виж целия пост
# 46
Ползвала съм Лактацид,Care Free,Бионсен,но най-много ми допадна Leocrema с перлени екстракти.Много е добър ,а количеството му е толкова много,че вече го ползвам почти 1 година.
Виж целия пост
# 47
Този
Виж целия пост
# 48
Пробвах тези дни  интимния гел на Dr.Wolff.....по  принцип е медицински и го има само в аптеките.
Лично на мен не ми допада силната му миризма на лайка,а и цената също-около 20лв.
Себамед за сега води класацията при мен Peace
Виж целия пост
# 49
АЗ ИЗПОЛЗВАМ ИНТИМНИЯ ГЕЛ НА ЕЙВЪН.
Виж целия пост
# 50
AVON.Доволна съм много!  Wink
Виж целия пост
# 51
Само ЛАКТАЦИД от няколко години  Simple Smile
Виж целия пост
# 52
Ползвам AVON от 2години и съм много доволна. Peace
Виж целия пост
# 53
От скоро използвам Себамед, доволна съм.
В упътването обаче не пише колко често може да се използва - веднъж на ден, по-често, по-рядко, някой знае ли?
Виж целия пост
# 54
Ами аз лично го използвам всеки ден и до сега не съм имала проблеми Peace
От скоро разбрах,че има и интимен себамед за възрастни дами на него пише 6,8 ph,а не 3,8ph Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия