Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за конзолите за видеоигри като Wii и PlayStation?
Какви са мненията за снега и какви зимни дейности са подходящи за децата?
Какви са някои идеи за подаръци за първокласници за Коледа?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за конзолите за видеоигри като Wii и PlayStation?
Форумът съдържа различни мнения относно конзоли за видеоигри като Wii и PlayStation. Някои потребители хвалят Wii за нейната иновативна технология, енергийна ефективност, докато други предпочитат PlayStation 3 заради неговите графични възможности и функции. Освен това има дискусии относно цените на игрите и разпространението на пиратски копия.
-
Какви са мненията за снега и какви зимни дейности са подходящи за децата?
-
Какви са някои идеи за подаръци за първокласници за Коледа?
-
Какви подаръци биха искали децата за Коледа?
-
Вярват ли децата в Дядо Коледа?
Той иска роботчета от серията Уоли - или динозавър или куче, което било по-евтино.
Но писма не пише. Още преди две години му казах, че няма Дядо Коледа, но да го пази в тайна, щото децата ще плачат, а актьорите ще останат без работа.
И той пише грозно и даже прави грешки когато не мисли в това което прави
какво земетресение DIVA_ORHIDEQ
, като едната беше съвсем нова. Стават и от зад на дупето на дупки. Докато разбера от какво е! Отначало помислих, че трикото е старо, или некачествено. Мина ми през ум, че може да е молец, докато накрая разбрах, че е от сгъваемия и стол. Тя като седи не може да не се върти и заема всевъзможни пози. Сега на ръбовете на стола съм сложила тиксо.
Била е само на 3 урока, но преподавателя много я хвали и я е уверил, че има данни да спечели купа. И тя отиде много надъхана. Аз се опитвах да я успокоя предварително, защото бях убедена, че няма шансове- много е малка и няма почти никакъв опит. Още не мога да повярвам... А за малко да изпусне турнира- много проблеми изникнаха, освен и че колата не можа да тръгне. Александра ревна с глас и тогава баща й хвана едно такси и я заведе. Пристигнали са с голямо закъснение, но все пак са я приели да участва.
Скоро не го бях правила, само се оплаквах от нея.